Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Deiv

Post autor: Deiv »

Wg mnie to impreza w 100% udana
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

Impreza fajna, bardzo dużo aut ale za mało zabezpieczony teren. Niewiem czy zauważyliscie ale od strony hamowani auta wjezdzały za friko, palili gume, obracali sie gdzie było troche miejsca dobrze ze nic sie nie stało! Ale to I zlot ale napewno za rok będzie o wiele lepiej :))) teraz i tak nie było zle było bardzo pozytywnie :) :bmw: :bmw: :m:
niski7

Post autor: niski7 »

wg mnie zlot byl super
jedynie faktycznie troszke blisko bylo od widowni do placu palenia ale tam nie dalo sie tego inaczej zrobic.
Mnie osobiscie zaskoczyl wysoki poziom zlotu i szczerze gratuluje wykonania.
Frekfencja tez byla bardzo bardzo konkretna, jestem ciekawy ile bylo aut

Jak tylko uporam sie z fotami to cos wrzuce.

PS. Kiedy bedzie to pokazane w tv?
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Z tego co się dowiedziałem od głównego organizatora to 216 samochodów było :)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

:D bylo tak jak mialo byc na pierwszy raz :P heh na bledach czlowiek sie uczy ;) co do aut to bylo ponad 210 na pewno :D:D hehe
Awatar użytkownika
Mussu
Małopiszący
Posty: 25
Rejestracja: 2008-05-25, 22:23
Lokalizacja: Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: Mussu »

No wg mnie wszystko super wyszlo,wcale nie wyglądało na to, ze to jest I organizowany zlot BTS-u.
DAREX

Post autor: DAREX »

Było zajebiście, mówię to wam ja Darex z paszportem Polsatu i identyfikatorem Organizator :cool:
Awatar użytkownika
Damiano
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2007-04-02, 21:20
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Damiano »

no wg mnie impreza też raczej udana :wink: wiadomo pare niedociągnięc było, wyciągniemy konsekwencje następnym razem :oops: ale chyba nie było najgorzej :mrgreen: sam sie zdziwiłem frekwencją bo dopisała całkiem dobrze :wink: dzięki wszytkim za przybycie :569: :lol: :lol: :lol:
Chomik

Post autor: Chomik »

witam wszystkich, moj pierwszy post ;)

Jak na 1 zlot faktycznie bardzo dobra organizacja i tłumy, nie spodziewałem sie az takiej ilosci ludzi oraz aut

Zdjec i filmikow troche porobilem to pozniej wrzuce ;)

Pozostaje teraz tylko czekac na kolejny zlot ;)

Pozdro :)
DAREX

Post autor: DAREX »

Ty zmieńcie Damianowi nick na Opona hehehe :lol:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Super imprezke mi sie very podobało ;) moze jutro nastepny hehe :P pozdrowka dla wszystkich.
tina
Zaawansowany forumowicz
Posty: 135
Rejestracja: 2008-08-24, 19:54
Lokalizacja: Skarszewy

Post autor: tina »

Idealne zakończenie sezonu :) Impreza udana w 120% i bez wątpienia przerosła tegoroczną BMWmanię:)
olka

Post autor: olka »

impreza bardzo udana wszyscy organizatorzy sie spisali na medal (i kto to mówi :twisted: ) teraz było super a za rok będzie jeszcze lepiej
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Po pierwsze to dziekuje wszystkim tym ktorzy przybyli do nas na zlot i stworzyli taka atmosfere i niezla frekwencje jak na pierwszy nasz oficjalny zlot. Miejmy nadzieje ze impreza ta bedzie juz cykliczna i mozna bedzie ja traktowac jako zakonczenie letniego sezonu ;) Co do niedociagnec to zgodze sie z wszystkimi ze zabezpiecznie nie bylo takie jak trzeba. Niestety nie mielismy dostepu do barierek i opon a ludzi ciezko przekonac zeby odsuneli sie o krok do tylu i stali(jeszcze istniejacymi o 11) przed tasmami.
Po drugie to chce podziekowac calej ekipie organizatorow BTS. Jestem z was naprawde dumny i mam powody do zadowolenia. Oby tak dalej. Autek przyjechalo ponad 210 plus drugie tyle stalo przed wjazdem(ale nie licze ich bo w wiekszosci nie nasza marka ;) ) Pogoda dopisala mimo deszczowych prognoz na caly weekend. Teraz patrze do lustra to wygladam jak po solarium czerwony, hehe. Codo konkursow to trzeba dopracowac i uczyc sie na bledach bo inaczej ciezko. jeszcze raz dziekuje i do nastepnego!! A teraz zasluzony odpoczynek. Dobranoc :D :bmw: :D :bmw:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

bylem , pobyłem i zobaczylem i jestem pod wielkim wrazeniem

zlocik udany - pierwsza klasa
organizacja - pierwsza klasa
wrazenia - bezcenne
ODPOWIEDZ