swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

hayy - moze dacie dokladne namiary i terminy na wszystkie fora bo z tego co wiem dosc spora grupa ludzi chce do was przyjechac ale nie maja dokladnych namiarow na dzien dzisiejszy ja z kumplami okolo 10 aut jestesmy gotowi i wszyscy chca na hamowni pohasac ale nie wiemy jak i gdzie sie zapisywac , napewno beda 2x e30-M3 , e39 alpina 4,6 , e30 3,5 turbo i jeszcze pare innych rodzynkow , mielismy jechac na torun ale jak jest cos u nas to wolimy na miejscu niz wybijac zawieszenia , pozdro i czekamy na konkret info jak ustawic navi by dojechac , ps nie wiem czy nie lepiej zaczac okolo godz 9 .
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jestesmy ogloszeni na: BMW Mania, BMW Sport, Vabik, BMW KLUB PODBESKIDZIE, BMW SLASK, BMW KLUB WROCLAW, Beemka Klub
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

Krzys pisze:jestesmy ogloszeni na: BMW Mania, BMW Sport, Vabik, BMW KLUB PODBESKIDZIE, BMW SLASK, BMW KLUB WROCLAW, Beemka Klub
Bmw 5er.
scrozer

Post autor: scrozer »

miras7305 pisze:scrozer zorientuj się jak z tą pierwszą pomocą i daj znać
He he nie ma żadnego problemu to akurat na 1000% załatwione

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 4:06 pm ]
Ile będzie wkońcu hamowni ?? bo samochodów będzie chyba dość dużo ja jak pisałem moge zapytać chłopaków z Opola mają 3 na koła oni by swoje zarobili a i więcej chętnych by sie zhamowało bo 1 to kulawo będzie :D jutro dostane odpowiedz bo może byłby sponsor CHMIELOWY.
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

1- brak dokladnych namiarow ulica numer - ludzie beda jechac z Krotoszyna i Namyslowa i musza jakos trafic - potrzebne do navi
2- brak maila do rejestracji na hamownie - jakby byl wiedzielibyscie ilu jest chetnych i czy zalatwiac wiecej hamowni , a na samym zlocie w pierwszej kolejnosci wywolywalibyscie ludzi zarejestrowanych a potem tych co sie na zlocie zapisali to chyba wygodniej dla was ,
3- brak info na jaka ilosc aut jest parking 100 , 300 czy 400
4- brak info czy BMW beda mialy oddzielny parking czy moze bedziemy miedzy laminatami made in opel
5- brak ulotek do wydrukowania z namiarem i mapka - mase ludzi nie czyta forum i nie wie ze jest taki zlot , na ja jestem co niedziela pod m1 w zabrzu , zbieraja sie tam rozne auta popalic gume poscigac sie jak nie ma demonow i pogadac i na 10 ludzi z ktorymi gadalem z aut bmw jedna osoba wiedziala ze jesta taki zlot wiec czas pomyslec o jakiejs reklamie , a jakby ulotki byly z checia je wydrukuje i porozdaje , pozdro
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

spoko nic sie nie bójcie będą plakaty , ulotki radio 90 będzie trąbiło telewizja tvt będzie informować prasa też swoje dołozy , a mapka będzie na stronce BTS.INA RADIO SB W DNIU ZLOTU BęDZIE CZłOWIEK KIEROWAł .DOJAZD JEST PROSTY .MIASTO RYDUłTOWY POMIęDZY RYBNIKIEM A RACIBORZEM A TAM PRZY GłOWNEJ DRODZE BęDą DROGOWSKAZY I OFLAGOWANY SAMOCHóD BęDZIE NAPROWADZAł. NIKT NIE ZABłąDZI .A CO DO SPONSORA CHMIELOWEGO TO OCZYWIśCIE MAMY BROWAR CHęTNY DO SPONSORINGU ALE TO NIE JEST
TAKIE PROSTE Z FISKALNEGO PUNKTU WIDZENIA ALE OCZYWIśCIE I Z TYM SOBIE PORADZILISMY
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 16:43 przez MIRAS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jutro mamy spotkanie orgaznizacyjne i wlasnie takie szczegoly beda poruszane na tym wlasnie spotkaniu. Zapisow na hamownie jeszcze nie ma bo nie znamy dokladnych szczegolow np czy bedzie nadmuch itd.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

ALE JUZ DZIS LUB JUTRO DORZUCCIE JAKIES ULOTKI TO NAPRAWDE BEDZIE POMOCNE.. TEGO RADIA NIE MA W CALEJ POLSCE , PRASY TEZ , CZEKAM NA ULOTKI A JAK NIE TO NAPISZ MI DOKLADNA ULICE NUMER TO SAM ZROBIE.. OKK BYLE DO KONCA TYGODNIA COS BYLO WYPRODUKOWANE TO POROZDAJE ZIOMKOM W ZABRZU I RUDZIE SL .. MAM NADZIEJE ZE DOPNIECIE WSZYSTKO NA OSTATNI GUZIK I BEDZIE SUPER IMPREZA , POZDRAWIAM I PODZIWIAM WAS ZA ZAJECIE SIE ORGANIZACJA BO WIEM ZE NIE JEST TO SPRAWA LATWA , LECZ NIEMNIEJ JAK IMPREZA BEDZIE UDANA NAPEWNO NA STALE SIE WPISZE W KALENDARZ KAZDEGO UZYTKOWNIKA BMW , ZYCZE POWODZENIA..
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 16:47 przez @lfred, łącznie zmieniany 1 raz.
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

@lfred pisze: 4- brak info czy BMW beda mialy oddzielny parking czy moze bedziemy miedzy laminatami made in opel
Jest to zlot samochodów marki BMW więc ..... nikt nie bedzie stał między " laminatami "
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

TO JEST DOKłADNY ADRES : RYDUłTOWY UL STRZODY LUB ORLOWSKA ALE STRZODY POWINNA BYć W NAWIGACJI NUMER NIEPOTRZEBNY BO TO BęDZIE WIDAC Z DALEKA
@lfred
Zaawansowany forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 2008-07-29, 11:23
Lokalizacja: ZABRZE

Post autor: @lfred »

Daniel pisze:
@lfred pisze: 4- brak info czy BMW beda mialy oddzielny parking czy moze bedziemy miedzy laminatami made in opel
Jest to zlot samochodów marki BMW więc ..... nikt nie bedzie stał między " laminatami "
YEEE ALE WCZESNIEJ CZYTALEM ZE MAJA BYC WSZYSCY WPUSZCZANI , BO NAPEWNO COS Z INNEJ MARKI SIE POJAWI WIEC DLA TAKICH PRZYGOTOWAC ODDZIELNY PARKING I TEZ ICH KASOWAC PO 10 ZLOCISZY , IM WIECEJ KASY DLA WAS TYM BEDZIECIE MIELI WIECEJ MOTYWACJI NA PRZYSZLOSC.. KASA DO NBANKU NA PROCENT I ZA ROK ZNOWU JAZDA..... PS DOPISZCIE ZE PIJANI AWANTURUJACY SIE BEDA NATYCHMIAST USUWANI ZE ZLOTU .. SZKODA BY DEMONY NA PRZYSZLOSC ZAKAZALY TAKICH ZLOTOW PRZEZ JEDNEGO DURNIA CO WYPIJE ZA DUZO PIWA..
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Napewno jeśli ktoś przyjedzie innym wozem zapłaci za wjazd, raczej ja bym sie czul " inaczej "przyjezdzając innej marki samochodem na zlot BMW :wink:
Napewno tez bedzie wszystko pod kontrola ze strony bezpieczenstwa, mowa tu właśnie o awanturnikach itp.

Aha Plakaty są juz chyba zaprojektowane ? Adam masz juz je poprawione ? jak tak to wrzuc na forum skopiuje sie i wydrukuje.
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

poczatkowo myslelismy ze bedzie mala frekwencja na hamowni wiec chcielismy zaprosic innych na hamownie. Wydaje mi sie ze raczej beda same BMW i tylko kilka innych samochodow niz BMW. Na Zlot nie beda wpuszczane inne samochody. Drogi dojazdowe beda zablokowane z innych stron i nie bedzie mozna inaczej wjechac. Co do pijanych i potencjalnych pijanych kierowcow to w tych przypadkac bedziemy usuwac ze zlotu lub bedzie zawiadamiana policja. Nawet pomyslalem zeby przed wyjazdem zaprosic panow policjantow z radiowozem zeby robili kontrole trzezwosci. Ale te szczegoly jutro omowimy. Co do ulotek to nasz grafik gdzies zasnal sobie.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

co do Norauto to napewno nie jedziemy tam w ten weekend.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

a pewnie będzie jakiś wybór najładniejszego auta zlotu? Ostatnio byłem na między narodowym Monster Truck w opolu i tam kazdy widz przy wejsciu dostawał kartke i miał wpisywać numerek samochodu i póżniej zliczanie głosów i top 10 najładniejszych aut :) więc można cos podobnego zastosować :)
PS. na oko ile tam jest miejsca w tych rydach ? ile aut wejdzie ?
ODPOWIEDZ