I Zlot BMW TEAM SLASK 24.08.2008

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
kamil

Post autor: kamil »

Za rok to nikt nie wie co bedzie chyba ze przepowiadasz przyszlosc hehe.mam nadzieje na wczesniejszy wspolny wypad
DIABLO

Post autor: DIABLO »

Widze, że tu "zaznacza" się frekwencja kto będzie zlocie. Ja też się pokażę z moim "śmigiełkiem". Nie mogę przepuścić takiej dobrej imprezki... :bmw:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Zapraszamy :br:
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
Small3r

Post autor: Small3r »

Ja też będę :lol: Ale chyba w roli widza :razz: Sprzdaje 318is... Ktoś chętny? :grin: Pobiegam sobie na chamowni zobaczę ile wyciągne! :lol:
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

Witajcie,
ja również planuje przyjechać, mówie także znajomym, może uda mi się kogoś namówić i przyjedziemy jakąś ekipą z krakowa...co do hamowni tez jestem chętny, Krzyskowi napisałem juz maila.
pozdr
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Ja będe się umawiał na przyszły tydzień u Darka (daros-garage) bo juz do niego dzwoniłem to plakaciki lub ulotki będą mile widziane i mógł bym troche zabrać też dla kolegi @lfreda który jedzie do tych czech czasami go widze w zabrzu to mógł by pare odemnie wziaść :mrgreen:
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: grzes318is »

"marcinek84"
a którędy będziesz jechał? chętnie bym sie do czepił do ciebie:) bo za bardzo nie wiem jak tam jechac. Ja jestem z Chrzanowa
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

Grześ , ja myślałem o autostradzie, sam niewiem zabardzo jak tam dojechać, nie śledziłem jeszcze mapy, jak bedzie lepiej czy na Olkusz, czy A4. Odezwe sie jeszcze...zbieram tez chętnych z krakowa , zeby przyjechać grupką...
pozdro
Darkshine

Post autor: Darkshine »

No to jestem umówiony w poniedziałek u darka (daros-garage) na godz 10 rano, jak macie te ulotki czy plakaty to możecie mi je podrzucic do daros`a
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

marcinek84 lepiej bedzie Wam jechac A4
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

dzieki Przygoda za info, wrzuce namiar na navi i napewno trafie... co do chętnych do doczepki to możemy się ustawić na jakiejs stacji po drodze na A4. Piszcie jakies propozycje.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

marcinek84 wydaje mi sie ze jak polecicie A4 to jedzcie caly czas na Wrocław a pózniej zjechać na Rybnik
moge sie mylic, ale ktos z tych okolic moglby napisac jak tam dojechac najwygodniej
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
DIABLO

Post autor: DIABLO »

Słuchajcie, najprościej to A4 do Gliwic, z Gliwic, wyremontowaną drogą już na Rybnik i z Rybnika kierunek Racibórz. Droga prosta jak rogalik ;)
grzes318is
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2008-07-17, 10:34
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: grzes318is »

no mi tez sie wydaje ze lepiej bedzie jechac A4.

A "Przygoda" któredy jedziesz widze ze jestes ze Sosnowca moze sie zgadamy w jakims miejscu i wiekszej ekipie?
Awatar użytkownika
Kons18
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2008-06-25, 14:45
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Kons18 »

DIABLO pisze:Słuchajcie, najprościej to A4 do Gliwic, z Gliwic, wyremontowaną drogą już na Rybnik i z Rybnika kierunek Racibórz. Droga prosta jak rogalik ;)
Tak jak mówisz,na Rybnik zjechać,tylko nie kierunek na Racibórz!!!Bo pojadą bodajże przez Pilchowice i wyjadą w Raciborzu.Cały czas jedźcie prostą drogą po zjeździe z bany-kierunek Chałupki no i Rybnik też pisze-dojedziecie do Rybnika i stamtąd dopiero kierunek Racibórz,pojedziecie ul.Raciborską i przejeżdżać będziecie przez Rydułtowy.Stamtąd już traficie do centrum :wink:
Przedni napęd jet dla...dziewczynek...
Zablokowany