Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
przemek

Post autor: przemek »

a po co inne kluby? jak to ma być reklama naszego klubu a nie innych
DAREX

Post autor: DAREX »

przemek pisze:a po co inne kluby? jak to ma być reklama naszego klubu a nie innych
Przemo ma racje :wink:
przemek

Post autor: przemek »

a wogóle to chłopaki nam załatwili taka możliwość prezentacji wiec jak by inne kluby tez chciały sie zaprezentować to niech sobie same załatwia :d
olka

Post autor: olka »

przemek pisze:a wogóle to chłopaki nam załatwili taka możliwość prezentacji wiec jak by inne kluby tez chciały sie zaprezentować to niech sobie same załatwia :d
dokładnie, tylko wiecie, trzeba sie ludzie zebrać bo jak ma 13 autek jechać to kicha...
Beret

Post autor: Beret »

olka pisze:
przemek pisze:a wogóle to chłopaki nam załatwili taka możliwość prezentacji wiec jak by inne kluby tez chciały sie zaprezentować to niech sobie same załatwia :d
dokładnie, tylko wiecie, trzeba sie ludzie zebrać bo jak ma 13 autek jechać to kicha...
No bo jak pojedzie 13 autek to lipa jak by jechało 23 to już okej :mrgreen: Oby sie wszyscy sprężyli i przyjechało jak najwięcej autek.
devro

Post autor: devro »

aha czyli parada jest tylko dla klubu BTS a nie zeby zaprezentowalo sie cale spoleczenstwo BMW, ale to juz Wasz wybor. Z drugiej strony patrzac Was jako BTS bedzie napewno najwiecej , macie koszulki swoje i flagi wiec nie bedzie problemu zeby ktos was zauwazyl.

A mialem cichą ochote zawitac na dni jastrzebia ;)

pozdr. :grin:
olka

Post autor: olka »

wy przecież możecie przyjechać ;) tak samo jak chłopaki z Chałupek sie deklarowali że przyjadą, tylko nie ma sensu żeby ludzie aż z podbeskidzia sie tu trudzili przyjechać ;)
Kriso

Post autor: Kriso »

bezsens!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 13 autek to pokaz mozemy se robic pod biedronka!!!!!!!!! a jak bedzie wiecej klubow aut itd bedzie ciekawie myslicie ze 15.000 ludzi bedzie chcialo patrzec na 13 aut prosze was :/ sory za to ale 13 aut to przesada....A wiem tyle ze devro by tez wpadl z ekipa i ziomki z pod bezkidzia tez my niemamy pokazac klubu tylko BMW Myslicie ze kogos bedzie interesowalo jaka BEEMA z jakiego kluby im chodzi o pokaz i masakrycznie duzo naszych bawarek sorka jeszcze raz ale musialem sie wypowiedziec:p
DAREX

Post autor: DAREX »

Wg. mnie inne beemkii z innego klubu mogą być ale nie jako klub, ale jako beemki przyjeżdżające z bts-em.
devro

Post autor: devro »

Ola mysle ze trud przyjechania klubu nawet z nad morza to jest ich juz indywidualna sprawa, chca przyjadac przjada, nie chca nie przyjada, a szalencza reklama dla Was czyli BTS jest owe wyzwanie, i pamietajcie czym wiecej BMW tym wypadniecie na lepszych i juz doswiadczonych organizatorow.
Brawo Kriso za swiete slowa, ktos napisal ze tylko BTS i reszta sznurkiem za nim, dobrze ze chociaz Ty sie wylamales ;) chyba po starej naszej znajomosci - zarcik.

Tak czy siak jak zdecydujecie to juz Wasza sprawa drodzy koledzy/kolezanki, ale moim zdaniem jest fakt ze takie wydarzenie jeszcze z wizyta TV, to powinniscie to rozglosic na kazdym forum BMW ze jest cos takiego organizowane i ze BTS jest tego organizatorem, ale moge sie myslic ;).

pozdr.
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

rozmawiałem sobie z Devro i mi napisał "zawsze bedzie wiadomo ze to BTS jest organizatorem a czym wieksza frekwencja obojetnie jakich klubow bmw dzial tylko na WIELKI PLUS DLA BTS" ja sie z nim w zupelności zgadzam, trzeba ustalić albo jest nas duzo albo pare autek z BTSu, to są dni jastrzębia i moim zdaniem każdy chętny powinien sie pod to podpiąć, co do promocji to bedzie nie tylko wsrod jastrzebian ale i wsrod innych klubow i for BMW.

dla tych co nie lubia czytać: bedzie nas za mało jak na impreze tego typu
konserwa9

Post autor: konserwa9 »

popieram iż lepiej jest zebrać się liczną ekipą i pokazać się w szerszym gronie niż parę aut .Możemy paradować klubami i zaprezentować się ,iż mamy zaprzyjaźnione kluby które potrafią przyjechać na dni Jastrzębia .Dobrze jest skrzyknąć z innych klubów ludzi aby przyjechali.
Nie dają przecież medali za frekwencję , a może kiedyś inne kluby nas zaproszą do uczestniczenia w ich obchodach.Chyba nie stosujemy przymuszonej woli , jeżeli ktoś np. mieszka w Pawłowicach to musi należeć tylko do naszego klubu.
mlodociany

Post autor: mlodociany »

100 % racja. devro i kolebka daliście takie argumenty że nie ma szans na inną opcje. Piszcie do beskidu, a ja postaram się coś zdziałać na forum fanów e30'stek.
Swobi

Post autor: Swobi »

Jak coś to ja też przyjade.
zawias

Post autor: zawias »

Dobra moja odpowiedz co do tego masowego zjazdu : chcecie ogladac Popeline zlotu jakie maja miejsce w gownianym Toruniu gdzie pali sie gumy razem z autem ? skad mozna wiedziec co komu z innego klubu czy tez komus bez klubu odbije ? wstydzic bedzie sie caly BTS i z tym powinnismy sie liczyc , mysle ze osoby ktore tu sledza tematy a nie sa z klubu moga smialo z nami jechac tak zeby bylo te 30aut , ale nie qq 70aut !! bo jak kazdy bedzie chcial sie popisać przed ludzmi to sie obsracje a nie pokazecie nic :evil:

wg. mnie lepiej zeby pokaz zrobily 3 auta a nie 20aut w gownianym stylu :wink:



a co do Komentowania relacji , powiem krotko Nie to Nie ;) prosic sie niebede ;]
ODPOWIEDZ