V zlot organizowany przez BMW-MANIA - AUTODROM

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

V zlot organizowany przez BMW-MANIA - AUTODROM

Post autor: Przygoda »

w imieniu klubowicza BMW-MANIA "chestera" wrzucam taka informacje i
zarazem ZAPROSZENIE dla naszego klubu i forumowiczów

Zapraszam w imieniu klubu BMW-mania na piąty już zlot fanów marki BMW. Zlot odbędzie się dnia 22 czerwca 2008 (niedziela) na Autodromie w Chorzowie, przy ul. Siemianowickiej 105.
W programie wiele atrakcji zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci.
Zapraszamy wszystkie kluby BMW oraz osoby chętne do udziału w naszym zlocie.
Poniżej zamieszczam regulamin zlotu dostępny również na stronie głównej www.BMW-mania.pl .

REGULAMIN V ZLOTU BMW-mania 22.06.2008

1. Zlot jest imprezą niekomercyjną przeprowadzoną przez klub BMW-mania oraz Automobilklub Śląski.

2. Zlot odbywać się będzie na terenie Autodromu w Chorzowie przy ul. Siemianowickiej 105 (teren zamknięty).

3. Zlot dotyczy tylko i wyłącznie pojazdów BMW, inne marki pojazdów zostaną kierowane na parking znajdujący się przed bramą wjazdową.

4. Wjazd samochodem na teren zlotu jest płatny i wynosi 20 zł od samochodu (niezależnie od ilości osób w nim przebywających) - zlotowicz dostaje naklejkę zlotową naklejaną po zewnętrznej stronie szyby przedniej w lewym górnym rogu.

5. Parkowanie na terenie zlotu jest wyłącznie w strefach do tego wyznaczonych. Zabrania się parkowania na drogach dojazdowych i pożarowych. Niestosowanie się będzie powodowało usunięcie pojazdu z terenu zlotu na koszt właściciela (posiadacza) źle zaparkowanego pojazdu.

6. Należy bezwzględnie przestrzegać poleceń wydawanych przez organizatorów oraz osoby upoważnione przez organizatorów do kierowania ruchem, a także do zabezpieczenia terenu zlotu (osoby posiadające kamizelki odblaskowe oraz odpowiednie służby).

7. Każdy uczestnik zlotu musi przestrzegać zasad ustanowionych przez organizatorów.

8. Udział w konkurencjach sprawnościowych jest dobrowolny i na własną odpowiedzialność.

9. Organizator zlotu nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody i zdarzenia spowodowane przez zawodników, publiczność w stosunku do osób trzecich i ich mienia oraz w stosunku do uczestników zawodów. Zawodnik bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.

10. Wymagane jest od uczestników zlotu posiadanie aktualnego ubezpieczenia OC oraz aktualnego badania technicznego pojazdu i ważnego prawa jazdy.

11. Zlot jest imprezą niekomercyjną przeprowadzoną przez klub BMW-mania oraz Automobilklub Śląski.

12. Zabrania się wnoszenia oraz spożywania na terenie zlotu alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających.

13. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian programu imprezy bez powiadamiania o tym uczestników.

14. Wjazd na teren zlotu oznacza akceptację powyższego regulaminu.





HARMONOGRAM IMPREZY

10:00 Oficjalne powitanie uczestników zlotu



KONKURENCJE SPORTOWE


- Wyścig na dochodzenie
- Wyścig na czas z nawrotem na małym rondku
- Drifting na centralnym rondzie
- Przeciąganie samochodu BMW
- Konkurs palenia gumy



KONKURENCJE SPRAWNOŚCIOWE

- Rzut wałem korbowym ( konkurencja dla panów )

- Rzut korbowodem ( konkurencja dla pań )



KONKURSY DLA DZIECI

- Malowanie samochodu BMW

- Rysowanie kredą na asfalcie



18.30 Planowane zakończenie zlotu



POZOSTAŁE ATRAKCJE

Pokaz ratownictwa drogowego z udziałem Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego (symulacja wypadku - rozcinanie zakleszczonego i udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym).

Pokaz gaszenia płonącego samochodu przez jednostkę bojową Straży Pożarnej.

Prezentacja profesjonalnego samochodu rajdowego Peugeot 206 XS byłego członka klubu BMW-MANIA. Samochód rajdowy będzie brał udział w konkurencjach sportowych (honorowo bez udziału w klasyfikacji).

Poza tym na zlocie będzie można się posilić jak i ugasić pragnienie - będzie dobre jadło i zimne napoje.



¯yczymy miłej zabawy

klub BMW-mania
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

ja odpadam z tym zlotem :P za duzo tego troche :D
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

adam no cos ty jak za duzo :?:
moim zdaniem jest to najlepszy i najwiekszy zlot na slasku i zawsze duzo ladnych beemek tam jest i duzo sie dzieje
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
virus

Post autor: virus »

ja będę tam napewno blisko impra konkret
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

No to jedziemy z listą:

1. Przygoda
2. Gromozur
3. Tomash
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

1. Przygoda
2. Gromozur
3. Tomash
4. zawias
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Beret

Post autor: Beret »

Trzeba tam byc.

1. Przygoda
2. Gromozur
3. Tomash
4. zawias
5. Beret i Darex
DAREX

Post autor: DAREX »

No cóż jak już jestem wpisany to jadę ;)
konserwa9

zlot

Post autor: konserwa9 »

1.Przygoda
2. Gromozur
3. Tomash
4. zawias
5. Beret i Darex
6. Konserwa
przemek

Post autor: przemek »

ja jeszcze nie wiem muszę sie zastanowić
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

przemek tu niema sie co zastanwaiac, daleko niemasz wiec musisz przyjechac
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
bociek

Post autor: bociek »

ja mam sesie od 20 weic nie dam rady :(
Phazer

Post autor: Phazer »

1.Przygoda
2. Gromozur
3. Tomash
4. zawias
5. Beret i Darex
6. Konserwa
7. Phazer
olka

Post autor: olka »

my może też sie wybierzemy, ale na razie na 50%
przemek

Post autor: przemek »

ja tez jeszcze nie wiem może sie pojawie
ODPOWIEDZ