Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Ficek

Dni Jastrzębia 21.06.08

Post autor: Ficek »

Ja i Młodociany załatwilismy z MOK'iem uczestnictwo w korowodzie na dniach Jastrzębia.
Jest to wielka szansa dla klubu zeby sie pokazac z jak najlepszej strony , jezeli dobrze sie zaprezętujemy MOK obiecał nam dalszą współprace.

Korowód rozpoczyna pod BIBLIOTEK¡ MIEJSK¡ w jastrzębiu zdroju na ulicy Wielkopolskiej o godzinie 15:00. 21.06.08 (sobota) Przejezdzamy przez centrum miasta z innymi uczestnikami korowodu pod eskortą policji.

Zbiórka BTS'u o godzinie 14:30 Pod KINEM CENTRUM w jastrzębiu zdroju (bez spuznienia)

Prosiłbym wszystkich klubowiczów i forumowiczów o liczne przybycie.Klubowicze obowiązkowo w koszulkach klubu i mile widziane są takze flagi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bedzie mozliwosc zorganizowania na dolnej koronie stadionu krótkiego pokazu naszych samochodów przed liczną publicznoscią !!!!!!!!!!!!!!

Jutro bedziemy rozmawiac z MOSIR"em nad planem pokazu.


Jest to impreza otwarta !!!!!! Mamy wielką szanse sie zareklamowac !!!!!!!!!!



ZBIÓRKA POD KINEM CENTRUM W JASTRZęBIU ZDROJU 21.06.08 O GDZINIE 14:30 !! (BEZ SPUZNIEJ)

JEDZIEMY W KONWOJU NA STADION MIEJSKI Z innymi uczestnikami pod eskorta policji

USTAWIAMY SIE NA NA WYZNACZONYM MIEJSCU NA DOLNEJ CZESCI STADIONU
O GODZINIE 20:15 do 20:45 MAMY POKAZ !!!
Ostatnio zmieniony 2008-06-03, 16:20 przez Ficek, łącznie zmieniany 5 razy.
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

BRAWO :!: :!: Mam nadzieję że się pokażecie koledzy :)

Wkońcu ktoś coś zorganizował :) I nie nazywa się Krzyś ani Adam :lol:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ja będe na bank :D wkoncu stadion mam pod oknem :D ale co do pokazu to moze ktos cos przypali :D albo kisol sie pokreci na okolo jakiegos autka :D
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
przemek

Post autor: przemek »

no proszę brawo chłopaki :564: zapowiada sie całkiem fajnie :D :D
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Ficek zapomniał napisać że będzie telewizja regionalna TVP KATOWICE. I uwaga klubowicze mamy nadzieje z Fickiem że Ci kto jadą na AUTODROM również pojawią się w Jastrzębiu :568:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

jesli juz to bede mial do wyboru albo Autodrom albo Dni Jastrzebia. Do samego zywca jest daleko jak by nie bylo. Mielismy robic piknik BTSu i trzeba bylo odwolac. Nie wiem jak to bedzie wygladac z tym czerwcem ale bedzie ciezko.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Beret

Post autor: Beret »

zroby moze jeskis w tygodniu?? spocik
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Wielkie brawa !!!!!! Nie moge ominac tej imprezki :D Na pewno przyjade :D
Ficek

Post autor: Ficek »

terminu dni jastrzębia niestety przełozc niemozemy ale jest to szansa dla klubu !! a wszyscy mówią ze im zalezy. To sie okaze :mrgreen:
Awatar użytkownika
mario.ch79
Zaawansowany forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 2007-07-29, 20:30
Lokalizacja: Rybnik / Nowiny

Post autor: mario.ch79 »

no ładnie ładnie :mrgreen: mam nadzieje ze nie damy plamy i sie licznie zaprezentujemy bedzie fajnie
konserwa9

Post autor: konserwa9 »

może skręcimy jaką wstępną listę, będziemy widzieć ile nas będzie.Ja pisze się 2 autami. :564:
Ficek

Post autor: Ficek »

obiecałem Miejskiemu Osrodku Kultury ze bedzie około 20 do 30 autek ale mam nadzieje ze bedzie wiecej i takie same nadzieje ma MOK
Pietrek ///M3evo

Post autor: Pietrek ///M3evo »

Fajny pomysł mysle ze z chałupek mozecie liczyc na 10 autek! a z pokazem to mysle ze nie bedzie problemu :wink:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

no ja sie przejade :) Basia pewnie też sie ze mna zabierze
Phazer

Post autor: Phazer »

jesli sesja pozwoli to tez wpadne :) ale mam nadzieje ze bede mial szkole rano, tak czy owak postaram sie wpasc :)
ODPOWIEDZ