Spotkanie organizacyjne klubu !! sobota godz 19:00

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Ficek

Spotkanie organizacyjne klubu !! sobota godz 19:00

Post autor: Ficek »

Witam rozmawiałem z Mirasem na temat organizacji imprezy "zakonczenie sezonu 2008"
Mamy bardzo duze mozliwosci zorganizowac naprawde duzą impreze w Rydułtowach w którą zaangazują sie władze miasta. Wiadomo ze organizacja takiej imprezy wymaga duzego poświecenia i z tego powodu chciałbym abysmy się spotkali i omówili szczegóły tego tematu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie w Rydułtowach dokładnie w miejscu w którym ta impreza miała by sie odbyc. Ale spotkajmy sie wszyscy SOBOTA 28 czerwca 08 rok pod Mc Donalds o godzinie 19:00 w wodzisławiu i z tamtąd pojedziemy na miejsce.

Chciałbym zeby zaangazowała sie wiekszosc klubowiczów w tą impreze.

Ze spotkania zwolnione są osoby mieszkące dosc daleko np. Sosnowiec ,bo wiem ze to daleko a informacje ze spotkania tym osobą przekaze osobiscie..

zmienil sie termin na sobote na 19- KOLEBKA
Ostatnio zmieniony 2008-06-29, 12:11 przez Ficek, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

dzieki Ficek
z mila checia cos bym pomogl, ale mysle ze jest Was na tyle duzo w tamtych rejonach ze dacie sobie rade :) i kazdy bedzie mogl cos zalatwic i pomoc Fickowi
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

to nie jest ze pomoc Fickowi tylko klubowi. Wczraj Miras do mnie napisal ze wlasnie bedzie mozliwosc zorganizowania tego wszystkiego ale to bedzie zalezalo od naszego podejscia. Jest nas w okolicy bardzo duzo wiec chcialbym widziec duza mobilizacje. Jastzrebie sie udalo wiec tamto tez sie uda tyllko trzeba chciec!! Bo w 5 napewno nic nie zdzialamy. Zreszta widzieliscie ile ludzi sie zaangazowalo w organizacji zlotu w Zywcu. U nas musi byc tak samo.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

no to kilka detali odnośnie organizacji zlotu. dzisiaj dzwonił do mnie wiceburmistrz rydów z potwierdzeniem chęci wspólorganizacji imprezy.dają teren ,zabezpieczenie w postaci strazy miejskiej i policji ,energię elektr. i możliwość zablokowania kilku ulic w miescie na czas trwania imprezy a sami chętnie przyjdą i włączą się w organizację zlotu.do nas nalezy ustalenie terminu oraz reszta spraw org.Odnośnie zaplecza socjalnego typu katering napoje piwo itp rozmawiałem wstępnie z firmą która ma odp sprzęt typu rolbary lodówki parasole itd.toy toy też sie załatwi to są nikłe koszty.w sprawach klubowych przedstawie szacunkowy bilans kosztów.będziemy musieli wszyscy się włączyc w organizację i zabezpieczenie zlotu.bo to może być duuuza impreza tym bardziej że ma być ogólnodostępna dla publiczności i blisko centrum miasta.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

to skoro praktycznie wszystko jest jasne i jest juz mozliwosc to teraz wystarczy pozalatwiac szcegoly, mysle ze bez ekipy z Sosnowca dacie sobie rade, ale oczywiscie podczas imprezy bede wykonywal nalozone na mnie obowiazki
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

w organizacje muszą sie zabrac wszyscy dlatego organizujemy to spotkanie zeby obgadac szczegóły bo czas leci i niemozna tego odkłądac na puzniej.

Dlatego spotkanie jest obowiązkowe.
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

A nie można tego spotkania zrobić z 2 godz wcześniej bo mam na 21.30 do pracy w sobote.
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

no to może w niedzielę się spotkać większość ma wolne a i na zadną impreze sie nie wybierają
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Może być i niedziela ale też w miarę prędko bo też idę na 21.30 w niedziele :neutral: :sad: :567: :567:
Ficek

Post autor: Ficek »

niedziela moze byc ale godzina zostaje 20:00 bo ja w niedziele niestety pracuje i to w katowicach ale na 20:00 pasuje baracus a mozesz jechac prosto ze spotkania na robote ???????????
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

ja myślę ze spotkanie nie będzie długo trwało tu chodzi o sprawdzenie terenu pod kontem organizacyjnym i wstępny podział ról .a konkrety to w innym miejscu na spokojnie .
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Czy ja też mogę wpaść na to spotkanie?? Czy to jest strikte klubowe??
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Tomi mozesz wpasc ale to spotkanie organizacyjne. Jesli chcesz pomoc organizowac zlot to wpadaj. Co do spotkania to jestem tego zdania co baracuss. W sobote ok 18 lub tej 20 bo w niedziele mi nie pasuje niestety.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablo

Post autor: Pablo »

Krzys pisze:Tomi mozesz wpasc ale to spotkanie organizacyjne. Jesli chcesz pomoc organizowac zlot to wpadaj. Co do spotkania to jestem tego zdania co baracuss. W sobote ok 18 lub tej 20 bo w niedziele mi nie pasuje niestety.
Też byłbym za sobotą bo w niedziele napewno nie bede mógł sie pojawic bo jade do austrii (niestety siła wyższa) w sobote nap[ewno znalazłbym czas
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

To wpadnę na to spotkanko jeśli nie pomogę a w miarę możliwości się postaram to przynajmniej nie będę przeszkadzał i pooglądam sobie wasze bmw co do pory to się dostosuje.
ODPOWIEDZ