swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

swobodna rozmowa na temat sierpniowego zlotu BTS

Post autor: Admin »

wiec na spotkaniu ustaliliśmy możliwe do zorganizowania nastepujące konkurencje:
1: sprawnosciowka- maly tor na ktorym byl by pomiar czasu i sekundy karne za potracenie pacholka czy za nie zatrzymanie sie pomiedzy osiami na lini: potrzebne beda pacholki i stoper, pacholki mozna zalatwic np w strazy pozarnej czy policji (2 osoby: pilnujaca i od zapisywania czasu)
2: wyscigi rownoległe- dwa samochody jednoczesnie, podział na klasy, najprostrzy spodob jaki wczoraj wymyslilismy to jedna osoba daje znak do startu, nastepnie po 3 osoby na jeden tor czyli na mecie 6 osob ze stoperami, wlaczaja je po sygnale osoby puszczajacej i wylaczaja po przekroczeniu mety, nastepnie bieze sie pod uwage śrdkowy czas, (8 osob: zpisywanie czasow i organizacja na starcie, puszczanie zawodnikow, pomiar czasu)
3: przeciaganie samochodu na czas- potrzebny samochod, lina do przeciagania (moze straz pozarna by miala taka) no i stoper (1 osoba)
4: najglosniejszy wydech i car audio: napisalem to razem gdyz do obu konkurencji bedzie potrzebny miernik decybeli, moze ma taki policja czy straż miejska, jezeli nie uda nam sie tego zalatwic zrobimy tak jak w przypadku konkursy na najładniejsze auto, wydech bedziemy oceniac po jakosci dzwieku, moze publicznosc bedzie oceniach oklaskami (tyle osob ile sędziów)
5: sprawnosciowka no.2 czyli konkurencje takie jak: najwolniejszy przejazd, przejazd pomiedzy pacholkami na tzw "lusterka", hamowanie w okreslonym miejscu, przyspieszenie: do tego przydal by sie fotoradar czy suszarka (2 lub 3 osoby)
6: palenie gumy: (1 wodzirej)
7: rzut czymś (co to jeszcze trzeba ustalić)
8: dla dzieci: malowanie twarzy, sprzedaz waty cukrowej, konkurs na najładniej narysowany samochod, w nagrodę przejazdzka cabrio
9: ognisko


dodatkowo mozna zrobic:
tomi rozpoznal sprawe hamowni, fajna atrakcja
pokaz driftu czyli zaprosic jakies osoby z tym związane np. ognia
moze jakis pokaz motocyklistów, zaprosuc jakis klub niech pokaza co potrafia PL motocyklisci

potrzebne będzie:

ławki krzesła podium<- to mozna z jakiejs szkoly załatwić
taśma i sztachety lub barierki do ogrodzenia sprawnosciowki palenia i innych konkursow ze wzgledow bezpieczenstwa, stopery, farbki do malowania, kredki, baloniki, coś tam do rzucania, miarki, naklejki zeby oznaczyc auta ktore sa na imprezie i zaplaciły, katering i wszystko z tym zwiazane: ławki parasole toy toy, smietniki itp,
uzadzenia pomiarowe tu nam moga pomoc sluzby bezpieczenstwa publicznego lub Stowarzyszenie sprintu samochodowego
naglosnienie zeby mozna bylo informowac co sie aktualnie dzieje i gdzie sie zapisywac oraz muzyka

jezeli chodzi o sponsorów bo mozna np: zachecic jakis salon Bmw do pokazu modeli, czy wystawienie wlasnego stoiska, banki bo zazwyczaj przeprowadzaja ankiety czy rozdaja ulotki o kredytach , firmy sprzedajace czesci tpu norauto intercars i inne lokalne firmy
Ostatnio zmieniony 2008-06-29, 22:26 przez Admin, łącznie zmieniany 2 razy.
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

mam propozycję zeby wszystkie osoby chętne do włączenia się w organizację zlotu wpisały się na listę założoną w tym temacie
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja sprobuje jakos sie skontakotwac z tymi z SSS zeby wypozyczyli samochodzik do pomiaru czasu na 1/4mili
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4.
5.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mysle ze to dobry moment zeby zainteresowani wejsciem do klubu dolaczyli sie do organizacji.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
przymo
Zaawansowany forumowicz
Posty: 440
Rejestracja: 2008-01-01, 19:22
Lokalizacja: Skrzyszów

Post autor: przymo »

dokładnie Krzyś, chociaż wczoraj mnie nie było to w miarę wolnego czasu także moge pomóc

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5.
6.
Obrazek
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6.

A więc ja jeszcze chciałbym abyśmy ustalili dokładny termin zloty żeby zamówić tego kolesia z hamownią bo to jest kluczowa sprawa czy koleś będzie miał czas, druga sprawa to ile osób będzie chętnych do pomiaru (koleś musi wiedzieć czy ma po co jechać aż z poznania). No i mam taką skromną propozycję: wczoraj ustaliliśmy że nie będzie podpalania maluchów i ich gaszenia bo to nudne, ale może jakiś pokaz typu jak przeprowadzać pierwszą pomoc, sanitariusze medyczni, pompowanie manekina, wyćiąganie kolesia z samochodu i takie tam.

I nasunął mi się pomysł aby zrobić taką mapkę całej tej imprezy gdzie co będize się odbywało, gdzie leją piwo itd. np. zrobić to ze zdjęcia video google i namalowaći rozdać każdemu uczestnikowi zlotu.
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7.


No to ja tez sie dołaczam... ;) tylko podajcie ktory dokładnie sierpien...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ja moze taka mala propozycje rzuce ze nie na sierpien taka impreza, urlopy, wczasy okres wakacyjny = najprawdopodobniej mala frekwencja
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
przemek

Post autor: przemek »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7. Przemek

tylko powiedzcie kiedy to na być bo w sierpniu jadę na wakacje

aha co do pomysłu to jak ktoś już pisał może jakiś kurs pierwszej pomocy? na pewno to kazdemu sie przyda i nie jest to głupi pomysł
przemek

Post autor: przemek »

przygoda a Ty dasz rade załatwić jakieś pachołki czy coś takiego? bo ty tam masz wtyki :P
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

w drogowce nierobie :(
ale moze by sie udalo cos zalatwic
tylko ze miras w innym temacie pisał ze to bedzie mozna za free wypozyczyc od wladz miasta
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Ficek

Post autor: Ficek »

1. kolebka
2. miras
3. krzys + olka
4. przymo
5. tomi325
6. idzi89
7. Przemek
8. Ficek ........zawsze i wszędzie...........
Ficek

Post autor: Ficek »

pachołki to nieproblem bo kazdy chyba ma mozliwosc załatwic ja nawet mam bardzo dobrego znajomego który ma OSK i pachołków moge miec sporo nawet ze słupkami.

na następnym spotkaniu ustalimy wiecej szczegułów z mirasem i mozemy juz zrobic jakis podział osób ...

Kazdy dostanie przydział do danej czynnosci którą bedzie wykonywał na imprezie i musi byc za nią odpowiedzialny w 100 %
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

pierwsza pomoc mozna zrobic gdzies z boku :) nie jest to zle, zwłaszcza na taka poboczna atrakcje
ODPOWIEDZ