Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
adam2842

Wrażenie po Zlocie BMW Team Śląsk w Rydułtowach ;D

Post autor: adam2842 »

I jak tam wasze wrażenia po Zlocie?? :m:
Według mnie wszystko było SUPER zorganizowane :mrgreen: tylko tak na przyszłość to lepiej i sprawiedliwiej by było jeśli w konkurencji na Najładniejsze auto był by podział na starsze i nowsze B-emki ! bo wiadomo,że każde sie inaczej prezentują :)
Nasz Betinki prezentowały się poprostu Pięknie :bmw:
Wrzucajcie swoje fotki ze zlotu :mrgreen:
Jak by ktoś wiedział to podajcie kiedy i o ktorej godz. bedzie można zobaczyć ten reportaz ze zlotu w TVT ;)
Ostatnio zmieniony 2010-08-08, 10:51 przez adam2842, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2007-12-14, 19:32
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: kasia »

Zgadzam się z tobą imprezka wypadła super troszeczke pogoda nie dopisała ale było masakrycznie oby więcej takich zlotów :m: :m: :bmw: :bmw:
lalinka
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2008-06-26, 12:25
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Post autor: lalinka »

troche za bardzo wiało aczkolwiek zlot bardzo udany :grin:
Banditen Motoren Wagen Love
Tomi325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2008-06-24, 06:57
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomi325 »

Moim zdaniem boło Super... Dużo palenia, fajana pogoda (nie lało), fajne atrakcje, hamownia, no i wszstko dograne na ostatni guzik.
mafia

Post autor: mafia »

do atrakcji na plakacie trzeba było dopisać emce kolebke zamiatającego na majku, ogólnie lygłem kilka razy :mrgreen: no i beka przy sprawnościówce kisola który zrzucił ze skarpy 3 osoby :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sam nie wiedziałem z czego sie bardziej śmieje czy z tych bidnych ludzi których zdupiło na dół czy z reakcji bts'u który jak zobaczył co sie dzieje to gremialnie jebnął na glebe i zaczął sie śmiać :lol:

ogólnie zlot zrobiony konkret i bardzo w klimacie. za organizacje duży plus. minus za te wszystkie tjuningi które nam sie nazjeżdżały ale na to nie ma wpływu więc w sumie nie ma minusa. ja sie bawiłem porządnie, pozdro BTS.

ps: kolebka, weź wrzuć mi onboarda mojego prosze :smile:
Thinker

Post autor: Thinker »

Byłem, widziałem, kilka fotek + filmik nagrałem.
Tutaj drift E34 który akurat nagrałem: http://www.youtube.com/watch?v=leECvKnlBJI
Fajnie, a przede wszystkim jestem szczęśliwy że w końcu znalazłem miejscówkę, mam nadzieję można będzie tam wpaść później na ten parking i pojeździć.
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

Witam
Mnie również się podobało, organizacja na poziomie, atrakcji troche było, ogólnie udany ZLOT, szkoda że pogoda nie dopisała i czas urlopów oraz inne zloty (np Toruń) i nie wszyscy się zjawili, od nas z krakowa jedynie 6 autek.

Nie udało mi się wszystkich spotkać ,z którymi miałem zamienić kilka słów (np Krzyś - odnośnie naklejek klubowych :wink: ) no ale może się uda następnym razem.

OGÓLNIE WIELKI POZYTYW dla organizatorów za włożoną w ten zlot prace. WIelkie dzięki i pozdro dla Was!!
Robert-Lesiu BMW

Post autor: Robert-Lesiu BMW »

Jak na pierwszy zlot to wielki pozytyw .Organizacyjnie 5+ .Jeśli chodzi o atrakcję to też 5 .Natomiast 3 za konkurs na najładniejsze auto oraz za konkurs driftu.
W tym drugim było widać kolosalną różnicę między profesjonalistami a amatorami.
Myślę że powinny być rozgraniczone klasyfikację aut tuningowanych i fabrycznych .Bo jak wygrywa auto zbadziewione tuningiem to coś jest nie tak z gustami.(myślę o najładniejszym aucie zlotu)
No i sposób głosowania był dziwny bo wygrało auto z klubu który przybył najliczniej i miał najwięcej kuponów.

Ogólnie bawiłem się dobrze .Przyjechało kilka rodzynków które miło było zobaczyć .
Np. e24,e12 wersja USA. e30 cabrio wersja USA ,oraz e30 M3.

Było też kilka gniotów tuningowych.
albertmor

WRA¯ENIA

Post autor: albertmor »

W swoim imieniu i BMW KLUB PODBESKIDZIE chciałem podziękować organizatorom za udaną imprezę. Bardzo się nam podobało. Biorąc pod uwagę,że to Wasz I ZLOT, to odwaliliście kawał dobrej roboty.
Musicie popracować jeszcze nad zabezpieczeniem placu. Gapowicze są nieobliczalni, no i nigdy nie można przewidzieć,czy jakiś kierowca nie straci panowania nad swoją maszyną.
Powinny być przerwy pomiędzy konkurencjami(tak jak to planowaliście) typu car audio,najładniejsze auto,itp. dla "PALACZY" bo duża część ludzi po prostu się nudzi. Nie piszę tego złośliwie,tylko my zrobiliśmy ten sam błąd i wtedy dużo ludzi ucieka do domu.
Jeszcze raz dziękuję i zapewniam,że na Waszym II ZLOCIE nas na pewno nie zabraknie!

P.S. A tak z ciekawości to ile BEEMEK naliczyliście?
Ostatnio zmieniony 2008-08-24, 18:37 przez albertmor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Parę fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moim zdaniem zlot bardzo udany, wszystko profi przeprowadzone.
Kolebka jak znajdziecie pozostałe wyniki konkursu na najładniejsze auto je przedstaw. Jestem ciekaw czy byłem ostatni :razz:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Re: WRA¯ENIA

Post autor: Tomek »

albertmor pisze:W swoim imieniu i BMW KLUB PODBESKIDZIE chciałem podziękować organizatorom za udaną imprezę. Bardzo się nam podobało. Biorąc pod uwagę,że to Wasz I ZLOT, to odwaliliście kawał dobrej roboty.
Musicie popracować jeszcze nad zabezpieczeniem placu. Gapowicze są nieobliczalni, no i nigdy nie można przewidzieć,czy jakiś kierowca nie straci panowania nad swoją maszyną.
Powinny być przerwy pomiędzy konkurencjami(tak jak to planowaliście) typu car audio,najładniejsze auto,itp. dla "PALACZY" bo duża część ludzi po prostu się nudzi. Nie piszę tego złośliwie,tylko my zrobiliśmy ten sam błąd i wtedy dużo ludzi ucieka do domu.
Jeszcze raz dziękuję i zapewniam,że na Waszym II ZLOCIE nas na pewno nie zabraknie!
Dzięki za miłe słowa i doświadczenia związane z organizacją ;) Szkoda że mnie zabrakło :(
Awatar użytkownika
mario.ch79
Zaawansowany forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 2007-07-29, 20:30
Lokalizacja: Rybnik / Nowiny

Post autor: mario.ch79 »

bylo zaje ..... i pifo po 1,50 hehhee ogolnie jeszcze jestem pod wrazeniem
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Byłem tylko na chwilkę pod koniec imprezy ale jestem pod wrażeniem szkoda że nie widziałem kilu ciekawych autek z fotek powyżej .Gratulacje dla chłopaków za zorganizowanie super imprezy i mam nadzieję że następne będą jeszcze bardziej udane.
Obrazek
kocik

Post autor: kocik »

No prosze fotki jeszcze :) szkoda że mnie niebyło a jak wypadły konkursy kto stanoł na podium :) pozdrawiam
pawelsocz

Post autor: pawelsocz »

Świetnie zorganizowana impreza Gratulacje dla organizatorow :bmw: Macie świetne warunki do organizacji tego typu imprez mam nadzieje ze bedziecie cześciej wykozystywa ten FAKT :509:
ODPOWIEDZ