Czy zna ktoś to bmw?

Czyli wszystko o akcyzie, podatkach, ubezpieczeniach, prawie drogowym, porównania modeli, czy warto kupić BMW Exx, gadżety, ciekawostki, historia,nowości itp.
Malaj
Zaawansowany forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2010-10-21, 18:17
Lokalizacja: Rybnik

Czy zna ktoś to bmw?

Post autor: Malaj »

Przymierzam sie do zakupu klasyka serii 5 jest ich nie wiele w okolicy i ceny są duze, lecz znalazłem jeden egzemplarz z podejrzanie niską ceną moze ktoś z was zna to auto? Warto? Oczywiscie auto nie bedzie służyło do jazdy na co dzień i bedzie dopieszczane :)
http://olx.pl/oferta/bmw-seria-5-m30-CI ... 4d437c6f1c
Gdy siadasz na miejscu pasażera to trzesa ci sie cycki od subwoofera...
Mastershine
Małopiszący
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-22, 13:15
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Mastershine »

mocno podłogę trzeba sprawdzić no i silnik aby nie wpędziło CIę to potem w duże kłopoty finansowe
Mastershine Studio profesjonalnej kosmetyki samochodowej - Raj dla Twojego samochodu :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Silnik to zaden problem. E28 mialo klopoty z kielichami i tutaj bym zachowal szczegolna czujnosc. Za taka kase to jak buda zdrowa to bym bral, bo wszystko inne i tak wymienisz.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

czytalem na innych forach ( gdyż to jest w ostatnim czasie bardzo słabe ) że auto bardzo zgnite , progi , kielichy , podłoga.... natomiast sprzedajacy zarzeka sie że nie spuscic z niej ani zlotowki :)
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

To jest e28 i za taką kasę żadnych cudów bym się nie spodziewał. Mystic888, dobrze ci napisał. :bmw:
Obrazek
CHUDY
Przyjaciel klubu
Posty: 279
Rejestracja: 2015-06-11, 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: CHUDY »

Awatar użytkownika
jadzia98
Małopiszący
Posty: 3
Rejestracja: 2023-10-24, 08:39
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Czy zna ktoś to bmw?

Post autor: jadzia98 »

Mam takie pytanie do fanów tej marki. Wolicie klasyki, czy jednak nowsze modele wam przypadają bardziej do gustu? Pytam, bo mam znajomych bardzo podzielonych w tej sprawie, więc trochę mnie to zainteresowało
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Re: Czy zna ktoś to bmw?

Post autor: Ksawer »

Nie da się konkretnie na to pytanie odpowiedzieć. Każdy jest inny. Jeden lubi klasyki inny lubi nowości. Ile osób tyle opini. Moim skromnym zdaniem, starsze auta miały "duszę ".
Obrazek
ODPOWIEDZ