[E36] wyciaganie nadkoli

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Vonski, w tym miejscu bedzie tarlo gdzie zaznaczylem na zdjeciu

Obrazek
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Krzys, dlaczego ma ocierać akurat w tym miejscu? Nie jestem pierwszy który wpadł na pomysł założenia 19" do e36. Widziadłem już takich szaleńców którzy upchnęli duże koła w małej bemce, i oprócz tego że narzekają na kompletny brak komfortu ( za niski profil na nasze drogi ) oraz szybciej zużywające się elementy zawieszenia itp. nie wspominali o problemach z tarciem na wysokości tylnego zderzaka. Poza tym zdjęcia zawsze odrobinę przekłamują i po przymiarce stwierdzam że akurat w tym miejscu nie powinno być problemu. Owszem zdaję sobie sprawę że w czasie przymiarki koło wspierało się na nadkolu więc po wyprofilowaniu błotnika sytuacja ulegnie zmianie, ale mimo wszystko nie wydaje mi się żeby w tym miejscu miało ocierać. Bardzo jestem ciekaw dlaczego tak uważasz.
Ariel

Post autor: Ariel »

Vonski pisze:Krzys, dlaczego ma ocierać akurat w tym miejscu?
bo naciagnie sie nadkole, a nie zderzak, z tym jest zawsze problem i sam znam sporo ludzi ktorym na szerokiej 17 przyciera w tym miejscu..
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Vonski, juz troche jezdze na tych szerokich kolkach i uwierz ze to jeden z najwiekszych problemow szerokich kolek ;) No i oczywiscie jak Ariel pisze wyzej, znam wiele osob ktore ten problem mialo i to w felgach 17". ¯eby tam nie obcieralo to z tylu musialbys miec naprawde beton bo na kazdej nierownosci poczujesz jak kolo obciera.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Vonski
Małopiszący
Posty: 21
Rejestracja: 2011-02-12, 19:10
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Vonski »

Krzys i Ariel bardzo dziękuje Panowie za poradę. Doceniam wasze opinie, jednak nie udało wam się mnie zniechęcić :mrgreen: Wkótce jadę do Ariela i będę wyginał, naciągał a jak trzeba będzie to nawet wycinał wszystkie elementy które staną mi na drodze tak żeby zmieścić moje 19" :bmw:
Ariel

Post autor: Ariel »

Vonski pisze: Wkótce jadę do Ariela i będę wyginał, naciągał a jak trzeba będzie to nawet wycinał wszystkie elementy które staną mi na drodze tak żeby zmieścić moje 19" :bmw:
i to lubie! Mimo przeszkod i tak trzeba walczyc! :mrgreen:
ODPOWIEDZ