Przyciemnianie szyb, światła i listwy

Modernizacje mechaniczne jak i stylistyczne. (Nie AGRO!!!)
Magma
Małopiszący
Posty: 8
Rejestracja: 2014-06-12, 15:13
Lokalizacja: Rybnik

Przyciemnianie szyb, światła i listwy

Post autor: Magma »

Gdzie w okolicach Rybnika polecacie przyciemnić szyby? I ile taka usługa może kosztować, chodzi mi o tylną i boczne szyby.



Następnie, mam taki żółty nalot na przednich reflektorach, gdzie można to wyczyścić albo czy są jakieś preparaty aby zrobić to samemu.

Listwa w bocznych drzwiach od kierowcy, mam zadarte prawdopodobnie od paznokci kobiety, wygląda to mało estetycznie, i mam pytanie czy można kupić jakieś naklejki na to czy może gdzieś takie rzeczy też robią?

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2014-07-23, 18:45 przez Magma, łącznie zmieniany 3 razy.
Sebek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2009-05-01, 07:38
Lokalizacja: SWD

Post autor: Sebek »

"MAX FOL" tutaj masz stronke MaxFol.pl jest w rybniku widzial pare aut od niego i niemozna nic powiedziec zeby bylo cos nie tak! Ceny? Najlepiej zajechac i popytan, zobacza wycenia i bedziesz wiedział co i jak, ja pojechal bym do niego gdybym mial robic szyby.
BYŁO - E36 318i SEDAN -> BYŁO - E36 323/325i SEDAN -> JEST E36 TOURING
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Re: Przyciemnianie szyb, światła i listwy

Post autor: Pablow »

Magma pisze:
mam taki żółty nalot na przednich reflektorach, gdzie można to wyczyścić albo czy są jakieś preparaty aby zrobić to samemu.

Pozdrawiam
można to polerować, jak byś chciał dokładnie jak i co to pisz na PW. :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Napewno nie przyciemniaj w AUTO-SZYBY w Pawlowicach.
Robili mi wszystkie szyby, jak mialem jeszcze 540 i nie dosc ze jezdzili moim autem, to jeszcze "pozyczyli" sobie przeplywomierz, sondy lamba i komputer silnika wsadzajac mi jakiej rozwalone gowna.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Awatar użytkownika
KolaK
Zaawansowany forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 2014-01-29, 19:33
Lokalizacja: SBL / SM

Re: Przyciemnianie szyb, światła i listwy

Post autor: KolaK »

Magma pisze:Gdzie w okolicach Rybnika polecacie przyciemnić szyby? I ile taka usługa może kosztować, chodzi mi o tylną i boczne szyby.



Następnie, mam taki żółty nalot na przednich reflektorach, gdzie można to wyczyścić albo czy są jakieś preparaty aby zrobić to samemu.

Listwa w bocznych drzwiach od kierowcy, mam zadarte prawdopodobnie od paznokci kobiety, wygląda to mało estetycznie, i mam pytanie czy można kupić jakieś naklejki na to czy może gdzieś takie rzeczy też robią?

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
1. ZObacz w mojej galerii jaki jest efekt ja użyłem z Megsa środka do polerowania wyszło OK.

2. Folia 3M, myślę że ogarniesz to samemu, ew daj kobiecie ;)
Drink Russian kiss French wear Italian drive German

Moja czarna Coupeta

Mój czarny Sedan
ODPOWIEDZ