[E36] Armageddon -->> E36 Coupe 328i

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

mysle ze najlepsza pasta do polerki to autosol niczym innym nie uzyskasz takiego efektu jak wlasnie po autosolu :wink: Dobra masz ta siostre zapytaj czy mi tez pomoze :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
DREE
Zaawansowany forumowicz
Posty: 558
Rejestracja: 2009-03-17, 11:31
Lokalizacja: Pszów

Post autor: DREE »

ja sie nie kłóce z Idzim...tylko to było wymiana zdań...mimo wszystko i tak mógłbym sie podstawić z armagedonem....sory za OT
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

no wiem że ręce bola bo sam nie raz polerowalem felge tylko że jak papierem jechałem to koło na auto bieg wrzucam i papier tylko dociskalem chyba że masz szpere to nie da rady. Dobrze wyszlifowac to podstawa. :br:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

nie mialem przy sobie mojej bawarki, odpoczywala sobie pod moim blokiem :) A ja mam nadzieje, ze to dobrze wyszlifowalem, bo widac tak jakby takie kropeczki na tym rancie (jakby alu oksydowalo...) Sprobuje filc kupic i od kogos pozyczyc wiertarke i przejechac to filcem, no i jakas paste do polerki lakieru musze se zalatwic chyba od kolegi lakiernika sobie troszke zalatwie :)
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

no na lustro to musisz wypolerowac :P bez lustra nie ma polerki hehe masz znajomego lakiernika to załatw mi pomalowanie nakładek na progi :P
Armageddon

Post autor: Armageddon »

odbijac sie odbija, ale nie jest to to co ja bym chcial zeby bylo :) A polakierowanie nakladek to bym musial sie popytac, normalnie lakiernicy biora 250 zl od elementu, ale ja postaram Ci sie zalatwic 50 - 100 zl od elementu:) Zapytam i Ci dam znac :) A co do moich felg to, chcialbym zeby mi sie swiecily ranty tak jak prawdziwe lustro... ehhh :( Sadzicie, ze jeszcze raz powinienem je zmatowac? znikna te kropeczki? Czy raczej to taka poprostu struktura alumu? Bo darlem dla proby w jednym miejscu bardziej papierem sciernym i lipa zostawalo to samo... (potem oczywiscie to wycieniowalem). Moze kwestia jak filcem wypoleruje to zniknie to cos...

EDIT:

Tutaj widać te cholerne kropeczki, przyblizcie sobie i zobaczcie i powiedzcie mi co to...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-04-04, 13:46 przez Armageddon, łącznie zmieniany 1 raz.
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Hmmm ja jak polerowałem swoje felgi to kazda felge jechałem papierem od 600 do 1500 a jak trzabyło poprawiałem 2000.A ty lakier jak z nich rozpusciłes miałes te ranty juz bez lakieru ??
Armageddon

Post autor: Armageddon »

ja kupilem je juz tak jak widac na 1 zdjeciu... od kolegi mczarnego.
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

a no to bez.... Ja pierwszy raz jak prubowałem spolerowac felgi takie cos mi wylazło z tego polerowania :P http://img150.imageshack.us/img150/1354/dsc01637e.jpg

http://img81.imageshack.us/img81/9552/dsc01638a.jpg
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Szczerze? To lepiej niz mi... Filc, wiertara i jazda... Chyba tylko tak uzyskam odpowiedni efekt... Moze wczesniej jeszcze ta pasta do polerowania lakieru, a potem samym filcem.... Lub z tym aluchromem... Zobaczymy... We wtorek cos bede dzialal w tym temacie:)
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

ja za kadzym razem jak poleruje felgi to zaczynam od 200 jezeli sa zniszczone i jade do 2.500 i wtedy tylko i wyloncznie autosol wtedy masz lustro jak sie patrzy ale to tez zalezy od felgi :wink: :wink:
DAREX

Post autor: DAREX »

idzi pisze:koło na auto bieg wrzucam i papier tylko dociskalem chyba że masz szpere to nie da rady
To nie ma nic do tego że auto ma szpere bo to tylko 25%, możesz podnieść auto ze szperą z jednej strony i wrzucić bieg i będzie stało, chyba że szpera 100% :twisted:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

NOO skoro tak mowisz Darexie to niech tak bedzie :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

DAREX pisze:idzi napisał/a:
koło na auto bieg wrzucam i papier tylko dociskalem chyba że masz szpere to nie da rady


To nie ma nic do tego że auto ma szpere bo to tylko 25%, możesz podnieść auto ze szperą z jednej strony i wrzucić bieg i będzie stało, chyba że szpera 100% :twisted:
good luck :roll:


co do felg, to bierz papier min 400-500 i zaczynaj(skoncz na 2000). te kropeczki to sa dziury i trzeba je zeszlifowac ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
DAREX

Post autor: DAREX »

Krzys pisze:
DAREX pisze:idzi napisał/a:
koło na auto bieg wrzucam i papier tylko dociskalem chyba że masz szpere to nie da rady


To nie ma nic do tego że auto ma szpere bo to tylko 25%, możesz podnieść auto ze szperą z jednej strony i wrzucić bieg i będzie stało, chyba że szpera 100% :twisted:
good luck :roll:
No i co sprawdziłeś?? :mrgreen:
ODPOWIEDZ