[E36] 330i Cabrio by gamek2

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

burner01, obc napewno zmienie ale climatronika raczej nie bo z tego co wiem wiaze sie to z wymina calej klimatyzacji :wink:
patrykowski
Zaawansowany forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2009-04-06, 19:11
Lokalizacja: chorzow

Post autor: patrykowski »

a jak gadalem przez tel i pytalem :vadery wsadzasz??
to zaprzeczal :razz: nie nie :573:

hehehe :kolebka:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

witam jako ze dostalem propozycje pokazania auta w gazecie BMW TRENDS dzis odbyla sie sesja bylo calkiem fajnie :wink: teraz czekam na zatwierdzenie tekstu. zobaczymy co z tego wyjdzie pozdro :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

dobrze ze sie zgodziles ;) A nie ma zadnej fotorelacji? Gdzie robiliscie zdjecia?
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Krzys, niestety narazie nie mam fotek dopiero ma mi poslac :wink: co do miejsca to robilismy w kilku miejscach ale najbardziej podobala mu sie miejscowka tam przy cukrowni w raciborzu! mam juz zdjecia z tamtad w moim temacie! ale zobaczymy co wybiora bo zdjec zrobil naprawde mase! byl zemna kumpel tym drugim e36 cabrio i tez sie zalapal Prawdopodobnie bedzie to w jednym artykule niby takie porownanie ma byc jego i moja :mrgreen:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

gratulacje, auto naprawde jest mega :smile:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

witam dosc dlugo zabieralem sie do zmiany glosnikow w aucie i teraz przyszedl na to czas bo jak wiadomo byly wazniejsze rzeczy do zrobienia i tak o to wczoraj zrobilem zakupy :wink:
na przod trafia DLS C5A o srednicy 130mm
Obrazek
na tyl w boczki ida DLS CLASSIC 124 o srednicy 100mm
Obrazek
do tego bedzie woofer JBL GTO 1202D o srednicy 30cm
Obrazek
i wszystko napedzac bedzie wzmak 4kanalowy CARPOWER HBP-604
Obrazek
powoli bede sie zabieral do rozebrania srodka bo bede tez zmienial wszystkie kable na nowe :wink: jak to zagra tego niewiem ale z pewnoscia lepiej niz to co jest teraz Pozdro
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

No to teraz pozostaje dobrze wyliczyć skrzynię, mądrze ją umieścić
w ogromnym bagażniku :lol:
kupić jakieś 20m porządnego kabla (min.ø1.5 najlepiej posrebrzanego)
chinche podwójnie ekranowane,
filtr szumów i co najważniejsze:
zestroić to wszystko ze sobą...
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

a czym bedziesz suba napędzał ?? bo chyba osobny wzmak bedziesz miał do niego jakis ?? Suba chyba najlepiej w cabrio do otworu od podłokietnika dac...

Obrazek
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wszystko okaze sie pozniej :razz: narazie pokupowalem to co trzeba :mrgreen: szczerze mowiac to ja sie wogole na tym nieznam i bede szukal kogos kto mi to ogarnie :oops:
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

do wyliczania skrzyni sa programy, kable to podstawa, z tych 13 hmmm bassu chyba nie osiagniesz zaduzego, mogłes pomyslec nad 16 jakimis :P ale chyba chcesz pozostawic oryginalny stan srodka. w bagazniku za duzego pola popisu nie masz bo jest ten schowek na ten dach wiec skrzynia tez jest ograniczona ze tak powiem. Jak kable puszczasz nie puszczaj kabli RCA i głosnikowych po tej samej stronie co zasilanie zeby nie było zakłucen alternatora itp. Mase i plus najlepiej z akumulatora pociagnac plusowy kabel napewno minusowy mozesz gdzies do blachy no ale najlepiej od akumulatora tez. Ja mam akumulator z przodu auta i nie chciało mi sie przeciagac kabla minusowego tez no ale to był moj bład. Jeszcze ciekawe czy kondesatora bys nie potrzebował sie okaze przy właczonym wszystkim bynajmniej u mnie przy subach 600rms musiałem podłaczyc konddensator bo swiatła przygasały i obroty falowały.
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

idzi, dokladnie chce wszystko zostawic tak jak jest! znacie kogos dobrego kto by mi to ogarnol tak jak trzeba??
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

Jak podasz wszelkie parametry to krzys umie wyliczac skrzynie jak sie nie myle, No a co do przeciagania kabli hmmm mysle ze samemu to najlepiej robic bo wiesz gdzie chcesz te kable dac, najlepiej pod dywan wraz z originalną wiązką tam sa uchwyty fajne, plusowy mysle ze najlepiej w peszlu puscic mase tez zeby ci sie nie poprzecierały. Gdzie tam masz akumulator pod machą czy w bagazniku??
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

idzi, aku mam w bagazniku i z tego co widzialem tam juz ktos przeciagal jakies kable wczesniej!
idzi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 490
Rejestracja: 2008-06-03, 16:39
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: idzi »

ahaaaaa no to kable zasiląjace do wzmacniacza to masz prosto pociagnąć tylko go fajnie gdzies umiescic musisz, dobry bezpiecznik na kablu i gitara. Te stare co tam masz jak ktos przeciagał wyzuc daj nowe jakies 25 mm 30mm grubosci bo wieksze nie będą potrzebne. Kable do głosników polecam HW ENERGETIC wdłg mnie bardzo dobre kable, do tych 13 do 2-2,5 mm grubosci satrczy.
ODPOWIEDZ