Licytacje komornicze

Sprawy o różnej tematyce
FaTuM

Licytacje komornicze

Post autor: FaTuM »

słyszeliście o tym jest tu jakiś haczyk w tym ? :D

http://www.licytacje.komornik.pl/Obwies ... tegoria=13

Nie zycze nikomu , ale niech ichhh .... strzeli tym co to wystawiaja :D Ale okazje sa widziałem tam 735 z 1996r. za 2 kola :D
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

licytacja jak licytacja cena pójdzie w górę ;) a to cena minimalna pewnie.

Najlepsze licytacje i tak nie trafiają do szerszego grona ludzi - komornicy też muszę z czegoś żyć :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

haka nie ma.
dłużnik jest winien np.5 koła.
Komornik zabiera fant wart nawet 25 koła, ale komornika interesuje tylko 5.000 + jego koszt, postępowanie sądowe i wystawiają przedmiot od np. 6.000 aby osiągnąć swoje minium.
Osiągnięta "nadwyżka" zostaje zwrócona właścicielowi po potrąceniu podatku oczywiście ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

ale jak auto jest warte 25ooo wystawiają za minimalną cenę 6000 to w trakcie licytacji pewnie osiąga cenę jakiś 15000-20000 tys. a jak przedmiotem licytacji jest atrakcyjna nieruchomość to licytację ustawiają ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

niby mają obowiązek ustalić 3/4 ceny rynkowej, ale wiadomo jak jest ;)
Napalałem się jakiś czas temu na dom bo kumpel dał mi cynę, że komornik ją zajął.
Była licytacja i poszła za 150 tys.
Po kilku miesiącach kumpel mi przysłał linka z otodom z tą samą chatą, ale już za 470tys. ;)
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

Marcin pisze:niby mają obowiązek ustalić 3/4 ceny rynkowej, ale wiadomo jak jest ;)
Napalałem się jakiś czas temu na dom bo kumpel dał mi cynę, że komornik ją zajął.
Była licytacja i poszła za 150 tys.
Po kilku miesiącach kumpel mi przysłał linka z otodom z tą samą chatą, ale już za 470tys. ;)
no właśnie komornicy mogą dać cynk znajomym, rodzinie a jednocześnie nie umieszczać tego na stronie (obowiązek chyba jest tylko żeby wisiało u nich w kancelarii) i wiadomo jak są 2 osoby podstawione to taka nieruchomość zostaje sprzedana za psie pieniądze a potem zostaje drugi raz sprzedana za dwa razy tyle :razz:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Kod: Zaznacz cały

Ruchomość można oglądać w dzień licytacji w miejscu i czasie oznaczonym wyżej. Suma wywołania wynosi 1/2 sumy oszacowania.

Uwaga
Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyny.
Jeżeli drzwi będą zamknięte, będą otwierane na koszt i odpowiedzialność dłużnika.
Komornik Sądowy

Andrzej Ritmann
widze nie patyczkują sie chłopaki
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

a z czym sie maja patyczkowac przycvhodza licytowac twoja chate a ty zamkniesz drzwi i wychodzisz to co maja licytacje odwolac?? bez zabawy wywala ci drzwi i twoja sprawa masz za nei zaplacic jeszcze
:)
Awatar użytkownika
Adio
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-10-06, 18:23
Lokalizacja: Wodzisław

Post autor: Adio »

ODPOWIEDZ