[E36] Armageddon -->> E36 Coupe 328i

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Ariel

Post autor: Ariel »

idzi pisze:a no to bez.... Ja pierwszy raz jak prubowałem spolerowac felgi takie cos mi wylazło z tego polerowania :P http://img150.imageshack....4/dsc01637e.jpg
moje stare Polo w tle haha :P
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

DAREX pisze:
Krzys pisze:
DAREX pisze:idzi napisał/a:
koło na auto bieg wrzucam i papier tylko dociskalem chyba że masz szpere to nie da rady


To nie ma nic do tego że auto ma szpere bo to tylko 25%, możesz podnieść auto ze szperą z jednej strony i wrzucić bieg i będzie stało, chyba że szpera 100% :twisted:
good luck :roll:
No i co sprawdziłeś?? :mrgreen:
sprawdzilem. Z hamulcem wcisnietym auto stalo a kolo sie krecilo. Oczywiscie z mega oporami. Przy 4 felgach (i auto na 3 biegu) mysle ze tylne hamulce do wymiany no chyba ze pasami przywiazac auto :P No i nie powiem ze cos tam piszczalo przy takim zabiegu od strony podwozia
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Armageddon
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-04, 10:52
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Armageddon »

Koledzy pomóżcie w wyborze halogenków... Wylazł mi kot na drogę prosto pod koła i jak przydzwoniłem do niego to wypadły mi oba halogeny... Niestety połamały się zatrzaski bo były za bardzo zmarznięte... Nie wiem czy teraz kupić halogeny clear dymione, czy zwykłe clear, albo też standardowe takie jak oryginalne... Pomóżcie mi w wyborze... Wogóle to wszystkiego naj w nowym roku :)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Najlepiej ori ;)
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Ty żyjesz hehee :P Na allegro sa te za 30 zł ale maja b.słabe szkła kup jakieś zwykłe troche droższe i folie zołtą za 1,50 :D i niech za żółkną :D
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Bożee.. tylko nie żółte ..
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Nie wymieniaj imienia pana Boga na daremno . Boże to na krzyżu wisi . Na 1000 ludzi 2 się to nie podoba :) Możemy porównać jakie są efekty :) Zresztą gusta i guściki .
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

fajnie to wygląda tylko przy niebieskim kolorze i w pełnym Mpakiecie. Jak ktoś już ma naprawdę wszystko wliczając nawet szczebelki w zderzaku nie kratę ogrodową. Dla mnie to lipa. Postarza auto sto lat. Nigdy tego nie pojmę. Bez urazy oczywiście.

W sumie są dwa wyjątki. Jeden na bmw3er a drugim jest Idzi. On to sobie fajnie z tym żółtym wydumał(w sensie, że bez mpaka).
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

racesupport w Czarnym Compakcie widziałes :) na bmw-sport zoabcz sobie duzo by wymieniać , ale ok :) Tylko głupi komentarz. "bozeeee tylko nie żółty."
Awatar użytkownika
Armageddon
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-04, 10:52
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Armageddon »

To dać ori? Hmmm chyba będzie najrozsądniej... Chciałem Cleary, kilka BMW widziałem i ładnie to wyglądało nawet, tyle, że ja autko chce pod germana....
lalinka
Małopiszący
Posty: 35
Rejestracja: 2008-06-26, 12:25
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Post autor: lalinka »

jak "pod germana" to nad czym Ty się zastanawiasz :P
Banditen Motoren Wagen Love
Awatar użytkownika
Armageddon
Małopiszący
Posty: 14
Rejestracja: 2011-01-04, 10:52
Lokalizacja: Radlin

Post autor: Armageddon »

No to chyba problem się sam rozwiązał:) Chyba, że znajdę halogenki dzielone gdzie będą i światła przeciwmgłowe + światła dzienne :)
Ariel

Post autor: Ariel »

zwykle ori zakladaj, a nie wymyslacie jakies kliry, zolte itp.
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

Ariel pisze:zwykle ori zakladaj, a nie wymyslacie jakies kliry, zolte itp.
x2 :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
miech
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-06, 20:38
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: miech »

Też jestem za oryginalnymi halo aczkolwiek sam zastanawiam się czy oryginałów nie zrobić na żółto lub odymić
ODPOWIEDZ