Spoty Śląsk - Zagłębie.

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

nie ma podziału ¯ory Rybnik Jastrzębie my trzymamy się razem... a dadeck wyraźnie robi podział... "że niby wtrącamy" się w wasze spoty.. WASZE :P na wspólnym forum... Belex też się odzywa, a w naszych okolicach nie widziałem go ani razu.. ehhh no comment, nie psujmy sobie humorków przed świętami... Kto jutro będzie ten będzie i tyle.
Awatar użytkownika
TORNADO
Zaawansowany forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2011-04-16, 18:36
Lokalizacja: D�browa G�rnicza

Post autor: TORNADO »

jestem tego samego zdania Dadeck i uwazam ze lepszy krotki spocik dla tych co sie nie wyrobia lub nie maja czasu jechac do Gwarka niz wogole sie z nikim z bts-u nie widziec.pozdro :bmw:
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

sorry chłopaki że nie walimy kilosów do was co tydzień :lol:
wkońcu wy przyjeżdżacie do nas 2 x na tydzień :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

sorry chłopaki że nie walimy kilosów do was co tydzień :lol:
wkońcu wy przyjeżdżacie do nas 2 x na tydzień :mrgreen:
do kutwy nedzy ale policz sobie ile osób z okolic rybnickich bylo w tym roku an spotach w zagłebiu a ile razy zagłebie było w okolicach rybnickich jedna wielka żenada to wszystko róbcie co chcecie dzielcie co chcecie mam to wszystko głeboko w dupie BTS zawsze był jeden ale widze ze kazdy to pieprzy 10 razy wiec ja zrobie dokladnie to samo
Ostatnio zmieniony 2011-12-24, 00:12 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Pablo pisze:
sorry chłopaki że nie walimy kilosów do was co tydzień :lol:
wkońcu wy przyjeżdżacie do nas 2 x na tydzień :mrgreen:
do kutwy nedzy ale policz sobie ile osób z okolic rybnickich bylo w tym roku an spotach w zagłebiu a ile razy zagłebie było w okolicach rybnickich jedna wielka żenada to wszystko róbcie co chcecie dzielcie co chcecie mam to wszystko głeboko w dupie BTS zawsze był jeden ale widze ze kazdy to pieprzy 10 razy wiec ja zrobie dokladnie to samo
Pablo, spokojnie! :) Święta są a Ty pijesz :lol:

Wiesz że BTS już jest poza forum ;) Teraz są tylko młodzi gniewni i nic więcej... A prawdziwy cel zakładania BTS'u już dawno przeminął jak wiatr :P
Ostatnio zmieniony 2011-12-24, 00:12 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Tomek pisze:Święta są a Ty pijesz :lol:
tak trzezwy jak dzis to juz danwo nie byłem ale chyba sobie zaraz otworze flaszke wpadnij :P
:)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

ja sprostuje moze wszystkie te brzydkie osady i podzialy. Otoz zostal utworzony temat o oplatku. NIE O SPOCIE RYBNICKIM!!! Dadeck napisal jedna prozpozycje a Belex ani jednego. Wiec prosze sie nie klucic ze mysmy sobie wybrali, tylko BTS tak wybral. Co do tych kilometrow calych to ja na gwarus mam ich ok 20, okolice Wodzislawia ponad 30 i to samo Rybnik. Jedynie chlopaki z Zor (Sławek) maja moze mniej niz 10km. Jak juz mam zrobic te 20 czy 40 to by mi to roznicy nie zrobilo bo to 15min wiecej jazdy samochodem np droga A1. Bylem na niejednym spocie w Sosnowcu czy tam innych okolicach i szczerze mowiac nie wiem jak polowa was wyglada. Belexa znam jedynie z forum. Poprostu kwestia dogadania sie i juz. Wiem wiem... Świeta itp. Sam niedawno wrocilem z pracy i rano postaram sie wybrac na ten nasz oplatek.

Nie widze zeby ktos pisal ze wpadnie kiedys na spota do rybnika, jastrzebia czy tam wodzislawia. Istnieje tylko temat Spoty Zaglebie. I tam tylko zagladacie i piszecie. Wolalbym zeby za kazdym razem byl nowy temat. Naprawde u niektorych niestety widac ze robia podzial... Przykro mi z tego powodu i widze ze ten problem nigdy nie zniknie.

Wesołych Świąt! :bmw:
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

A ja teraz napisze coś od siebie i zapewne nie jedna osoba tak ma. No chyba że zaraz wywali moją wypowiedź jakiś moderator który sam nie jeździ na spoty a wtrąca się w temat uważam że ludzie którzy są życiem tematu (czyli grupa ludzi która spotyka się 2x w tygodniu na spotach ma większe prawo decydować o tym co pisze - chyba że naprawde dochodzi do przeginki) Moja wypowiedź z pytaniem czy w pogorii są karpie została wykasowana ale wiadomo forum ma być sztywne i same konkrety godziny , miejsca.

Co do spotkań dlaczego są podziały .... jeśli spotykamy się 2x w tygodniu to km jednak grają olbrzymią rolę zwłaszcza jeśli ludzie nie mają czasu.

Nie jesteśmy dla forum, forum jest dla nas... ja nie mam czasu cały czas zerkać w forum po prostu wiem że 2x w tygodniu się widzimy i przyjezdzam.

Teraz wiem ze jest jakieś spotkanie wigilijne i tak naprawde jak się spotkamy w Dąbrowie to zapytam czy ktoś by się nie przejechał do 2 ekipy ...

Co za głupia gadka o podziałach jest to zwykła rzecz bo można zrobić tak że spotykamy się raz na dwa tygodnie gdzieś po środku tak by każdy miał jak najbliżej albo tak jak jest ze 2x w tygdoniu i robią się grupy lecz te grupy co jakiś czas powinny się spotkać.

Tak więc robaczki zróbmy tak że raz w miesiącu po prostu będziemy się spotykać w jakimś centralnym punkcie wspólnie i skończymy te gadki o podziałach będzie cały czas tylko nie przez to że ktoś kogoś nie lubi a ze względów logistycznych.

Wiele osób z którymi się znam z bts nie wchodzi w ten temat tylko po prostu wie że o 17 ktoś będzie na pogorii i tyle...

Ja z mojej strony mogę zapewnić że postaram się odwiedzić rybnik gliwice żory... Fajnie by było gdyby ktoś od was też do nas wpadł ;].

Damy radę robaczki tylko trzeba przemyśleć czy jesteśmy grupą ludzi, czy grupą forumowiczów .... bo czymże są kilometry spotykamy się w 6 aut ale zawsze można się upakować w 2 auta i zaoszczędzić paliwko...

Są ludzie co wsiadają w auto raz na tydzien i nie rozumieją że komuś szkoda kaski na 20km ....

Sprawdzałem rachunki i w 2 tyg wydałem 1000zł na paliwo a nigdzie nie jeździłem i tak to wyglada niby sie nigdzie dalej nie jedzie ale tu 20km tam 20km i nagle na opłatek brakuje, mimo to jestem za spotkaniem całego bts ;) i dziś sobie na ten temat porozmawiamy;)

Święta to dla mnie taki jakiś sztuczny okrest tak więc nie jara mnie łamanie się opłatkiem, ogólnie jestem jakis taki anty rzeczom których nie rozumiem, typu w firmie 2 osoby się nienawidzą a nagle sobie dobrze życzą bo ktoś patrzy itp :P. Wolę by wszystko płyneło z serca a nie zasad ustalonych przez kogoś TAM ...

AAAAA macie mendy żeście wojne zaczeli to tearz musieliscie te moje wypociny przeczytać :P


A teraz moja prośba -- forum wygląda jak wygląda i brak tu dobrego admina (programisty). Czasem wdajemy się w "zbędne rozmowy" jednak uważam że takie rozmowy to włąśnie forum to właśnie coś co ludzi łączy, a nie sztywne ustalenia...

Aby był porządek chciałbym aby moderatorzy wprowadzili nową zasadę i aby zaczeli wkońcu robić coś pożytecznego.. Chciałbym aby forum tętniało życiem a nie cyframi i dadami....


Dlatego chciałbym aby była większa swoboda w OT czasami moderator wywala wypowiedzi i nie wie dlaczego więc tłumaczę OT się wywala by nie stracic motywu przewodniego jakim jest np konkretna data spotkania itp.

Dlatego chciałbym aby wszystkie tematy które rozpoczynają nową stronę zawierały motyw przewodni oraz aby propozycje spotkać były pisane np czerwoną czcionką wtedy każdy nowy, stary czałonek wchodzi i widzi na ostatniej stronie w 1 poście ooo spotkanie a nie przekopuje 10 stron aby dotrzeć do konkretu

Tak więc np datek pisze wigila o 16 na pogori (to przykład) proponuję aby było to pisane kolorem czerwonym ... zaczynamy się wypowiadać przeskakuje nasza wypowiedź na nową stronę to cytujemy w niej motyw przewodni.

Wiadomo najlepiej by było jakby w opcji forum była taka możliwość że zaznaczamy wątek jako przewodni i automatycznie byłby on na każdej kolejnej stronie aż do pojawienia się nowego wątku a stare wątki były by podlinkowane - no ale do tego trzeba mieć głowę i być programistą ;) można by też dodać opcję która uznawała by wątek za niegodny uwagi i by go automatycznie skracała do linku a nie pełnej wypowiedzi
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

chetnie bym przyjal nowego admina i paru modow ale jakos nie widze kogos kto by sie nadawal... Bo tak na jasna sprawe jest dwoch adminow i kilku modow.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

Moze sie tez cos tam wypowiem bo wsumie stoje po srodku ;P

Jestem z Gliwic, jak wiadomo jestem obecnie jedynym klubowiczem z tego miasta,
forumowiczy tez nie wiele, moze z 2 max 3 ktozy sie udzielaja dosc czesto.

Do zor, wodzislawia itp mam okolo 50 kilosow (teraz jest latwiej bo otworzyli mi a1 w tamte rejony), do katowic mam tez 40 - 50 kilosow. Nie przeszkadza mi ogolnie jazda czy to do katowic, czy Rybnik i dalsze okolice, ale niesamowicie ogranicza mnie czas. Czasem jestem pod telefonem 24 na dobe.
Staram sie przyjezdzac w miare mozliwosci i brac czynny udzial w zyciu klubu.
Bardzo lubie spotkania na jakis paintballach czy ogniskach, grillach.
Panuje wtedy fajna mila atmosfera, czasem wodeczka sie poleje i nie ma zadnych spin.


Znam dosc duzo forumowiczy, klubowiczy, moderatorow i adminow z obu stron, i nie chcial bym zeby wychodzily jakies smieszne konflikty czy "podzialy".

Owe podzialy tworza sie tylko wylacznie przez nas. Ludzi ktozy tworza te forum.
Admini i modzi pilnuja tylko porzadku, ale to my je tworzymy.
Tak wiec nie robmy sztucznych problemow ktorych nie powinno byc.

Mastersisko, bardzo dobrze sie wypowiedzial.
Uwazam ze spot 1 na miesiac moze na 2 po srodku drogi.
Uwazam ze Gliwice sa dobrym miejscem, gdyz ludzie z Kato czy Zaglebia maja prosta droge, wbijacie sie na a4 i lecicie do Gliwic sobie na spokoju 110 - 120 km/h, zjezdzacie pod samym hipermarketem na Rybnickiej "Auchan".
Tak samo osoby ze stron Rybnik, Wodzislaw, Jastrzebie, Zory .... jest was naprawde sporo :) Macie tez teraz a1 do Gliwic, zjezdzacie na pszczynskiej i macie kawaleczek na Rybnica do "Auchan'a".
Takie sporadyczne, lecz odbywajace sie spoty napewno by nas zgraly i pozwolily nam sie wszystkim poznac :)


Amen. :)
Awatar użytkownika
TORNADO
Zaawansowany forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 2011-04-16, 18:36
Lokalizacja: D�browa G�rnicza

Post autor: TORNADO »

witam i jestem za takim rozwiazaniem :bmw: 1 lub dwa spociki w polowie drogi rozwiazaly by wszystkie watpliwosci i sprzecznosci na temat smiesznych podzialow :wink: mysle ze i te osoby co czesto maja problem z "paliwem" znajda srodki na ten jeden spot w miesiacu :mrgreen: wiec ustalmy jakis konkretny termin i godzine a mysle ze wszyscy sie dopasuja :bmw:
pozdrowionka i wesolych swiat :bmw:
Awatar użytkownika
Masters
Zaawansowany forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 2011-05-07, 14:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Masters »

Dobra jeszcze kilka słów ode mnie .... Tak tak to znowu ja na kolana mięczaki :D (oczywiście żart ci co mnie znają czują klimat :P jak ktoś nie czuje zapraszam na spocik)

No dobra a teraz na poważnie niema co debatować czy jest kaska na paliwo według mnie różnimy się tym od Bmw sport że spotykamy się pogadać pośmiać a nie nawijać o autach --- bez urazy dla bmw sport ale ich spoty są strasznie sztywne ja się tam krępuje a z naszymi robaczkami jakoś niema problemu ... Uważam że bmw sport to forum rozwiązujące problemy znacznie więcej tam fachowców ... a bts to fajny klimat fajnie by było też nawiązać lepszy kontakt z bmw Sportem.

Mamy fajną zgraną paczkę ale jak widać troszke nas czasem mało fajnie by było rozkręcić to wszystko ;).

Jakieś głupoty znowu popisałem a głównie chodziło mi o to, że przynajmiej mi chodzi o atmosferę a nie jak największą ilość aut szpan itp więc czasem możemy się zebrać naszymi "grupkami" na stałych miejscówkach i zamiast 10 osób jadących 7 autami można pojechać 2 autami i problem baliwa się rozwiąże ;).

Ale ogólnie uważam że spotkania na parkingach są drętwe lepiej gdzieś w plenerze gdzie nas nikt nie bedzie przepędzać gdy uznamy że opony zabardzo ostygły ;).

No i podstawa trzeba grile zacząć robić :D bo to zawsze lepszy klimacik.

Planujemy dziś coś nocą ;] jak co to tel do mnie 506659889 gdyby ktoś był chętny to niebawem powinienem troszke więcej wiedzieć co gdzie jak i z kim ;).

I niema co narzekać że daleko itp jest prosta zasada której każdy powinien się trzymać jeśli mam jechać 10km dalej niż zwykle to na miejscu spotkania musi być 1 kobieta jeśli 20km to 2 kobiety czyli 1 kobieta na 10km , oraz druga zasada bez zaokrąglania w dół więc 21 km to już 3 wygłodniałe napalone dzierlatki :br: hrhr dobrze że nie mamy za dużo kobiet na forum bo pewnie już by związek feministek się na mnie uwziął :D
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

:568: dobrze gadają moje robaczki, o to chodziło, polać im :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

heja maleństwa,ja czekam na was na molo,tak jak zawsze,tyle że w sopocie na spocie :bmw: :zdziwko: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

A więc po 2669 wypowiedziach napisanych przez ponad
trzy lata
postanowiłem temat zamknąć ;)

Będzie większy porządek jeśli każde spotkanie zapoczątkuje nowy temat,
nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem miejsca i daty.

W temacie proszę wpisywać dokładnie miejsce, datę i godzinę ;)
chyba, że zrobi się wiekszy bajzel to wątek odblokujemy ;)

Ale póki co: HALT :P
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ODPOWIEDZ