[E36] Zdechlakowate 330i z urwanym sufitem in error mode

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

dobrze zmatować i czarnym spray'em najwyżej :wink:
Obrazek
FaTuM

Post autor: FaTuM »

seba mam cały tunel środkowy z popielniczkami itp. upomnij sie jutro o niego na tel. ;) podwioze go, bo jade do tapicera do Wodzisławia ;)

dzis byłem zoabczyc Cabrio pieknie sie patrzy na BMW E36 ktore niemialo wielkiej historii czeka Cie duzo pracy by było tak jak te dzisiejsze agro Cabrio u Ciebie :br: ale widze ,ze masz jaja i bedzie wszystko na swoim miejscu super zakup ! Brawo bede sledził temat czy tu czy tam ale bede ;)


a na razie zadupiej robic dach :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

FaTuM, to super ze masz ten tunel. Powiedz tylko kiedy bedziesz jechał do tego tapicera i ile za niego sie należy. :mrgreen:

No sporo pracy mnie czeka. A dach juz mam kilka opcji co moze byc nie tak i mysle ze jutro to ogarne. :bmw: No i sporo pracy ale napewno dojde do celu. :mrgreen: Dzieki ze wpadles. :mrgreen: Mam nadzieje ze jeszcze przed Twoim wyjazdem piwo wypijemy. :bmw:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

ja rowniez mialem okazje zobaczyc autko na zywo i masz fajna baze do modow co prawda czeka cie duzo pracy przy aucie ale o to w tym chodzi zeby zrobic cos z niczego :bmw: :bmw: widac ze masz zapal do pracy przy aucie i jestem pewny ze nie jeden bedzie sie moczyl na widok tego cabrio :wink: na poczatek ogarnij lakier i wnetrze i bedzie poezja!
jakie masz opcje z tym dachem??? a tak przy okazji widac ze macie z ojcem zajawke na BMW :mrgreen: pozdro

przerob wyjazd od ciebie z pod domu i na glowna ulice bo wiecej tam nie przyjade :razz: na glowna ulice myslalem ze nie dam rady wyjechac :shock:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

gamek2, auto mialo isc wstepnie jutro do lakiernika no ale ten dach. Chyba ze zrobimy to ok. :bmw: Lakier bedzie wypolerowany ladnie. Wnętrze na 100% zmienie na vadery. Tylko nie chce kupować na szybko. :mrgreen:
Z dachem zrobie tak jak czytalem. W środki gdzies pod jakas zaslepka musi być miejsce na imbuś i nim można skręcic dach zeby się złożył/rozłożył. Musze sprawdzić bo silniczki mogły się zaciąć albo mogł paść właśnie ten ze środka. podjedziemy tez pewnie do elektryka. No i w ostateczności do wymiany ktoryś z silniczków ale myśle ze nie bedzie takiej potrzeby. :bmw: I dzieki ze wpadles. :mrgreen:


A no. Juz mowilem ze nastepny wydatek to bedzie kostna na ulice... :bmw:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

to daj znac jak sie sprawa potoczyla :wink: nie wiedzialem ze w automacie tak sie sklada awaryjnie dach :roll: pozdro
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

gamek2, a z ta śrubą to chyba we wszystkich. To jest takie 2 wyjscie awaryjne chyba. :bmw:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

ja takiego czegos nie mam ciagniesz za wajche pod siedzeniem i mozesz smialo skaldac dach :razz:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

No ale jak by nie było u mnie tez to powinno działać... Ale co moze byc przyczyną ze nie dziala... :neutral: Podaj mi jeszcze ta strone co mowiles o cabrio. :mrgreen:
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

no wlasnie na cabrio club ale teraz tam jakos porobili ze musisz byc klubowiczem zeby miec dotep do tematu o dachach wiec lipa :wink:
FaTuM

Post autor: FaTuM »

1500 sto dziewiecet bede dzwonił najwyzej jak Cie nie bedzie po poludniu to Ci go położę za brame :D tylko zeby Ci go do pieca nie włożyli ,a kase poslij poczta :D
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

gamek2 ja sie zarejestrowalem na BMW3ER tam co nie co pisze. :P

FaTuM, Dobra spoko i wielkie dzieki. najwyżej powiem tacie bo on popoludniami zxazwyczaj jest w domu to sie tam rozliczy z Tobą. :mrgreen: A jak byś jutro po poludniu jechał to bede raczej bo z tym dachem sie bede bawił. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

To by było tak. Dach złozylismy podpinając prąd bezpośrednio do silniczków, a więc silniczki napewno nie sa zepsute. Auto aktualnie jest u elektryka i prawdopodobnie jest to pierdołba bo jakiś bezpiecznik. Byłem takze u lakiernika i termin mniej wiecej ustalony. Teraz moge kompletowąć reszte pierdołek. :bmw: Dzieki wszystkim za pomoc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Dzisiaj znowu kilka nowości. :mrgreen: :mrgreen:
Odebrałem kierownice od tapicera bo stara była już wyeksploatowana i miała przetarcie. A nowa prezentuje się tak.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ja jestem zadowolony z obszycia, nie ma powychodzonych nici, szwy są równe i wszedzie jest ładnie pokryta. :mrgreen:

Doszła także taka paczka:

Obrazek

A w środku był dyfuzor z M3. :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Ale zeby go założyć trzeba przespawać o 2 cm końcówki bo się nie mieści albo ( i tutaj najlepsza opcja ) zdobyć końcowy tłumik z M3 lub dwururke z 325/328. :bmw:

Obrazek

Obrazek

Na dwóch ostatnich zdjęciach widać ze ktoś już poszerzał dziure na końcówki co w 2.0 była inna. :)
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

No kierownica obszyta elegancko... Tylko podmień ten chromowany znaczek "airbag" na czarny :wink: dyfuzor też fajny zakup... Te, jak tam te halogeny ! PW

Ps: Zamiast pisać posta pod postem użyj opcji EDIT :bmw:
Obrazek
ODPOWIEDZ