Wiejski Tjuning

Sprawy o różnej tematyce
olka

Post autor: olka »

ona o wiele gorzej wygladala na zywo. Tylko szkoda mi bylo tego faceta jak wszyscy sie na glos brechtali z jego auta. ale coz, co chcial to ma :P ha ha ha ha
adamwsb

Post autor: adamwsb »

przeciez na zywo to bylo sliczne !! fotki go jakos znieksztalcily hahahaha
olka

Post autor: olka »

Adam jak ty juz cos napiszesz :P
adamwsb

Post autor: adamwsb »

hahaha sama prawda :D :P
olka

Post autor: olka »

Adamie nie pozostaje Ci nic innego jak zapytac tego goscia czy nie chce odsprzedac Ci swojej superstuningowanej maszyny :P mysle ze w wypadku tak niezwyklego auta cena dla Ciebie nie gra roli i jestes w stanie wziac na nie gigantyczny kredyt ktory bedziesz musial splacac przez reszte zycia :P hahahaha
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Haha :shock: nawet za darmo tego nie chce :P
olka

Post autor: olka »

ale chociaz masz pewnosc ze nikt takiego nie ma hahahaha, pierwszy raz widzialam na zywo taka maszkare :shock: :shock: :shock:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Hahahahahah Maszkara hahahah cos mi to Czesiem zalatuje :twisted: :twisted: :twisted: Auto jakby nie bylo wygladalo oszkliwie !!
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

haha ja bym to wziol za darmo a po
Obrazek
olka

Post autor: olka »

adamwsb pisze:Hahahahahah Maszkara hahahah cos mi to Czesiem zalatuje :twisted: :twisted: :twisted:
dobrze Ci zalatuje :P
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Od razu zauwazylem ten syf na relacji z Tarnowa i zastanawialem sie jak sie czul w takim gronie wlasciciel tego scierwa :roll:
Ten przedni zderzak to straszne nieporozumienie ,a o reszcie juz nie wspomne :?
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Ale Dave nie znasz sie :P To byla glowna atrakcja zlotu, szkoda ze nie dostal nagrody na najladniejsze auto hahahahahaha
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

hahahha :P no a na dole na dyplomie :P

zARTOWALIsMY :P HAHAHAHA :)
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

to by bylo dobre hahhaha :twisted:
e30fast

Post autor: e30fast »

ejjjj powaga ludzie smiali sie z tego auta przy wlascicielu ? ja bym chyba sie zakopal pod ziemie hahaha
a co do franza to jak dla mnie Twoja bunia jest zajebista ( <---- to nie przeklenstwo ) pozatym widzialem gdzies bardzo podobnie zrobiona e36 i tak jak mowie mistrzostwo :)
ODPOWIEDZ