e36 318tds touring by Miły (Sprzedam)

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

no i ładnie, powolutku, powolutku ale ważne, że do przodu i w dobrym kierunku!!!

teraz PW dopiero odczytałem sorki, całkiem przez brak czasu zapomniałem o tym. Spikniemy się jeszcze, dzisiaj niestety wyjeżdzam i wracam w niedziele, odezwe sie :bmw:

Pozdro :bmw:
Obrazek
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Witam wszystkich, mam problem ;/ Mianowicie ostatnio braklo mi paliwa w drodze na stacje i najprawdopodobniej mam zapowietrzony uklad paliwowy ;/ nigdy tego nie robilem (moj 1 diesel) strasznie ciezko teraz pali trzeba dlugo krecic. jak juz zapali to potem pali dobrze ale na 2 dzien znow to samo. moze mi ktos z tym pomoc ? z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich ;)
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

A czy to nie jest tak ze filter paliwa zle dziala i palilo ucieka z wężyka i dlatego musisz dluzej krecic? Albo pompa paliwa....
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Na odpalonym silniku delikatnie odkrecaj przewody na wtryskach .pojedynczo masz zapowietrzony uklad
Obrazek
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Dzieki glodek jutro sie tym zajme ;) dzis wujek chcial przestawic mi auto to tak dlugo krecil az padl akus ;/ choc mi po naladowaniu akusia zalapal za 2 razem ;/ napisze jutro co i jak. Narazie dziekuje za pomoc.
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Witam wszystkich. kurde mam problem z tym zapowietrzeniem, odpowietrzalem z znajomym i troche powietrza uszlo i juz wiecej nie szlo. ale teraz juz mi nie pali ;/ jak krece to na wezyku za filtrem leca mi bombelki ;/
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Witam was serdecznie. Panowie rece mi opadaja... zaczelo sie od tego zapowietrzenia... gdy sie z tym uporałem na 2 dzien padly swiece ;/ wczoraj kupilem nowe zalozylem i cyk za 1 odpalil wszystko pieknie, ja juz w koncu szczesliwy ze moge znow jezdzic moja beatka. dzis rano wsiadam do auta krece kluczyk (juz taki ucieszony) znika pomaranczowa kontrolka swiec i co ? NIE PALI... objaw taki jak przed tem z spalonymi swiecami.... po obiedzie pojde rozebrac samochod i zobacze czy to na 100% swiece. Jesli okaze sie ze to znow swiece wiecie co moze byc przyczyna ze pali swiece ? wczoraj zapalilem raz samochod po wsadzeniu swiec i pozniej 2 raz jak jechalem po wujka do pracy i to wszystko... i dzis juz nie pali ;( od tego wszystkiego widze ze akus tez mi klęka ;/
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Może przekaźnik świec padł
^^
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Zapalił ;) Po naładowaniu akumulatora do pelna, po dluzszym kreceniu zapalil. Raczej aku juz jest tak lipny ze daje malo pradu na swiece i nie moze nagrzac. jutro rano jak silnik bedzie zimny, wezme aku od sasiada i zobaczymy ;)
adamwsb
Zaawansowany forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2009-04-30, 16:38
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Post autor: adamwsb »

jak wyjezdziles bak do zera to jest mozliwosc ze zlapal jakis brud do filtra i ciezko pali, co do aku tez mozliwe
Awatar użytkownika
Ciapek540
Zaawansowany forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 2014-10-06, 14:15
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Ciapek540 »

Jak wyjeździł bak do zera to jest możliwość że do przewodów dostała się parafina lub zamarznięta woda. :)
Mi w zeszłym roku zamarzło, postawiłem auto do słońca jak temp lekko się podniosła i po kilku godzinach odpalił. Od razu zatankowałem po korek :)
Nie polecam śmigać dieslem na głębokiej rezerwie bo w lato ropa się grzeje i przyciera się pompa rotacyjna/wysokiego ciśnienia, a w zimę drobinki wody marzną w przewodach oraz zebrana parafina może trafić do przewodów.
^^
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Ten samochod to jakies fatum... przedwczoraj przy odpalaniu odskoczyl mi kluczyk tzn. jak przekrecilem na rozrouch obslignal mi sie po palcach i odbil, w tym momencie rozrusznik tylko szkubnol silnikiem po odpaleniu silnik klekocze jak by mial sie zaraz rozleciec... najprawdopodobniej przeskoczyl mi rozrzad na pompie... To jest moj najbardziej pechowy samochod jaki mialem, do tego buczy mi wentylator climatronica i przestalo grac siedzisko kierowcy pozatym padl juz akus i mam nowy... postanowilem ze jak zrobie te usterki a wyskoczy mi kolejna usterka pojdzie do sprzedania ;/ juz mam go dosc
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Ludzie zabijcie mnie ! Dowod osobisty samochodu przepadl... nosilem go ciagle w portfelu, i dzis patrze cos mi tu nie pasi... gdzie jest dowod? co jeszcze mnie moze spotkac z tym autem? :( miał juz ktos z was tak ?
Pampik1991
Małopiszący
Posty: 45
Rejestracja: 2014-02-10, 21:10
Lokalizacja: Piece/Rybnik

Post autor: Pampik1991 »

Dramat... Dzis odebrałem auto od mechanika (Po wymianie rozrzadu). po przejechanych 15km i w cisnieciu mocniej gazu zrobiło "Syyyyk!!!! Pffff!!! i zaczelo tak telepac silnikiem ze zaraz go zgasilem bo myslalem ze wyskoczy przez maske. Po zjezdzie na pobliski przystanek, odpaliłem i dalej jakos tak nim telepie jak by chodzil na 2 gary... Powiedzcie mi czy jak rozerwało mi gume idaca z turbo do IC to moga byc takie objawy dławienia i szarpania silnikiem ? Samochod stoi przy drodze zostawiony, jutro go zcholuje.
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Pampik1991, nie znam sie na dizlach, ale zamiast wydawać wrzuć lepiej do niego jakąś małą choćby benzyne :) Będziesz miał duuuzo mniej kłopotów :)
ODPOWIEDZ