Mandat

Sprawy o różnej tematyce
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

A teraz ja :D

Jechalem po furke ta ktora teraz zakupilem. No i pech chcial ze dostalem mandacik :D
Mialo byc 300PLN i 6 pkt ale gadane mam to 100PLN 2pkt :D zaplace jak bede mial wiecej kasy :D
cybek1984

Post autor: cybek1984 »

jak sie uczysz studiujesz to nie plac pojdzie do umozenia jak pracujesz to musisz placic bo z ciebie sciagna :D ze mnie juz posciagali
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Teraz nawet 50 zeta ci sciagna z konta o ktorych zapomnisz bo np, piles piwo i cie zlapali, a mandaty skarbowka sciaga automatycznie po 4-rech miesiacach od wystawienia mandatu :x
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Din Van Hell pisze:He he ja tez dostalem mandat po moim wypadku suki dali mi 500zl ale nie place tego nie mam kasy zreszta wazniejsze jest doprowadzic moja Bete do porzedku... ;)
kolego SUKI to moze by byly jakbys dostal mandat nieslusznie, a w tym przypadku moim zdaniem (jak dla Ciebie) to Panowie Policjanci ukarali Cie za lagodnie (ale to Twoje szczescie bo wiecej niemogli Ci dac mandatu) , skoro nieumiesz jezdzic to przede wszystkim nieszalej na miescie, a jak chcesz czegos sie nauczyc to znajdz sobie wiekszy pusty plac i sie ucz
a tak jak moi przedmowcy pisali teraz sciagalnosc mandatow jest wieksza bo skarbowka nieodpuszcza tym bardziej jak jest 500 zl do zaplaty to o takim niezapomna NAPEWNO
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Cris

Post autor: Cris »

kurde ja dostalem 500 i 5 pkt :/ zaplace do roku... chyba nie powinni mi sie dowalic?? wyprzedzalem na znaku b-25 (zakaz wyprzedzania) ;( chcieli sie dogadac ale nie posiadalem odpowiednich argumentow :/
bociek

Post autor: bociek »

Cris a ile ty masz prawko ?? :D :P ne powinni cie sie doczepic :D jak nie maja ci z czegos sciagnac to narazie masz spokuj :D ja czekam az przyjdzie mi pan komornik od wrzesnia czy jakos tak :D i narazie nikt taki mnei nie odwiedzil :D
Ficek

Post autor: Ficek »

Przygoda (Gol) pisze:
Din Van Hell pisze:He he ja tez dostalem mandat po moim wypadku suki dali mi 500zl ale nie place tego nie mam kasy zreszta wazniejsze jest doprowadzic moja Bete do porzedku... ;)
kolego SUKI to moze by byly jakbys dostal mandat nieslusznie, a w tym przypadku moim zdaniem (jak dla Ciebie) to Panowie Policjanci ukarali Cie za lagodnie (ale to Twoje szczescie bo wiecej niemogli Ci dac mandatu) , skoro nieumiesz jezdzic to przede wszystkim nieszalej na miescie, a jak chcesz czegos sie nauczyc to znajdz sobie wiekszy pusty plac i sie ucz
a tak jak moi przedmowcy pisali teraz sciagalnosc mandatow jest wieksza bo skarbowka nieodpuszcza tym bardziej jak jest 500 zl do zaplaty to o takim niezapomna NAPEWNO
:D
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Mi wczoraj przyslali juz drugi raz z Urzedu Skarbowego pismo. Komornik zabral mi z wyplaty 105,40 zl. Czyli 5,4 zl koszty komornika. Teraz policzcie sobie SWoJ CZAS + PAL;IWO NA DOJAZD NA POCZTe + CZEKANIE W KOLEJCE + OK 3zl KOSZT PRZELEWU = CHYBA TROSZKe WIeCEJ NIz 5,40
Komornik wzial swoje po 4 miesiacach od mandatu, czyli czekam na jeszcze jeden list tym razem 200zl.
Chociaz polecam troszke inne rozwiazanie - NIE DAJCIE SIe ZlAPAc !!!!!!!!!
a tak to wyglada:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
adamwsb

Post autor: adamwsb »

jakie sliczne fotki :D
Ficek

Post autor: Ficek »

hmh ladna sesja :D
Anonymous

Post autor: Anonymous »

ludzie jest jeszcze jedna sprawa jesli twoje dochodzy nie przekraczaja na reke 600 czy 700 zloty teraz dokladnie nie wiem to komornik nie ma prawa sciagnac ci naleznosci z konta czy jakkolwiek .
Testowane to mialem na bracie 2 tygodnie temu bo jest na stazu i placi mu urzad pracy i udokumentowanego dochudu ma chyba 700 zloty i komornik nie moze mu zabrac 200 zloty za mandat
przemek

Post autor: przemek »

to ja tez na niego poczekam :d
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

z tego wniosek ze kazdy mandat sciagaj, kiedys bylo tak ze w pierwszej kolejnosci te najwieksze mandaty sciagali a zazwyczaj te z mniejsza kwota sie przedawnialy
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

teraz i tak wszystko idzie przez skarbowke wiec nie uciekniecie :P tak czy siak z konta Wam sciagna :P no chyba ze nie macie i nie pracujecie to czekajcie na wezwania :D :P
Obrazek
ODPOWIEDZ