Polecam magnetyzery

Sprawy o różnej tematyce
Ficek

Post autor: Ficek »

BaracuSS pisze: Na pewno wiekszosc z was nawet po zmianie oleju lub plynu w chlodnicy ma wrazenie ze auto lepiej idzie ale taka jest psychika ludzka.
na baracuss to masz racje z ta psychika ludzka heheeh mi sie wydaje jak umyje auto to tez odrazu lepiej idzie :D:D hehehe
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

apropo mycia auta to jak ja mam brudne to zawsze jezdze szybciej niz jak mam umyte :) a zeby szybciej auto przyspieszalo to wystarczy szyby pozamykac :)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

No to napisze na czym odczulem te zmiany: caly czas tankuje na stacji shell 95 v-power i silnik przed zamontowaniem magow chodzil nierowno , podczas przyspieszania na 2 i 3 biegu mulilo go miedzy 2-3 tys. obr\min , na zimnym silniku gdy odpalilem i odrazu ruszalem to mul nie z tej ziemi. A po zamontowani magow silnik chodzi rowno , obroty mi nie skacza , na zimnym silniku moge przyspieszac bez zadnych oporow , a miedzy 2- 3 tys. obr\min mam tylko maly uskok mocy, magi nie zwiekszyly mocy silnika tylko poprawily jakosc paliwa, no i to chyba by bylo wszystko jak cos jeszcze chcecie wiedziec to chetnie odpowiem na wasze pytania. :?
Ficek

Post autor: Ficek »

jak mi silnik chodzil nierowno to pojechalem do mechanika i mi to naprawil .........
BaracuSS

Post autor: BaracuSS »

Takie sposoby to tylko do poj. 2l max dzialaja. Ja auta nie myje, bo sie boje ze sie zabije. A szyb nie zamykam bo mnie za bardzo do fotela wgniata i nie mnie dosiegnac do przycisku.
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

krotko skomentuje te ostatnie wypowiedzi


:D:D:D:D:D:D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

jak mi auto przerywa i kuleje to jest raczej zapsute i wg mnie to nie maprawie go magnrtyzerem a jesli ma sie zle paliwo to raczej bym zmienil stacje paliw
co do magnesow to cos w tym jest bo kiedys czytalem o tym a wg mnie jak nie zmienia przekroju przewodu paliwowego to mozna stosowac bez problemu gorzej jak ma mi dlawic wydajnosc ukladu paliwowego (tzw kryza czy dlawik)
baracuss nie chcialbym otwierac szyb przy 240 km/h :wink:
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Ja tez bym nie chcial przy 240 km\h otwierac szyb :D
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

hyhy a co powiecie na jazde 200 bez dachu :) co do maga to bym wziol na testy, to moze zrzuta:?: :)
Ficek

Post autor: Ficek »

no 200 bez dachu jak masz szyby zamkniete to chyba az tak niewieje ale z opuszczonymi szybami to chyba lepiej zapiac pasy bo wyssa jak odurzacz :D a ja sie niesciepuje na magneski.......
bociek

Post autor: bociek »

ja mam jakies magneski z glosnikow starych :D Moga byc ??:D:P
Awatar użytkownika
kisol
Zaawansowany forumowicz
Posty: 666
Rejestracja: 2007-03-22, 23:59
Lokalizacja: Wodzisław Śl

Post autor: kisol »

zeby leciec 200 to trzeba miec czym no chyba ze te magiczne magnesy sie przyczepia do jakiejs 325 lub wiecej
Ficek

Post autor: Ficek »

hahahahaahha no to chyba na tej zasadzie one dzialaja :D hahaha
Darkshine

Post autor: Darkshine »

hahaha dobre to jest co piszecie no to kazdy wyrazil swoje zdanie to juz mozna zamknac ten temat , a bylem na diagnostyce bez nagow i wszystko ok wychodzi na to ze musze jeszcze stacje zmienic :shock:
ODPOWIEDZ