Dni Jastrzębia 21.06.08

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
zawias

Post autor: zawias »

1.na paradzie wszyscy jedziemy slalomem
2.najlepiej 2-4 auta do pokazu wiezdzaja na płyte z mocnym wejsciem :mrgreen: oczywiscie fajnie bym ich zapowiedzial zeby to zabrzmialo jak na zawołanie ;)
3.przejazdzka dzieci chetnych w cabrio
4.moge powiedziec tez ze chetne osoby do zrobienia sobie zdjecia zapraszamy pod autka po pokazie
5.a na dzien dobry rzekne... " Dziekuje wszystkim za przybycje w glebi serca wiem ze jestescie tu dla nas a Bajm to dróga sprawa " :mrgreen:

[ Dodano: Sro Cze 04, 2008 6:04 pm ]
ja mysle zeby przed pokazem wreczyc organizatorce ładne kwiaty za to ze nam dała okazje zaprezentowania :wink:
Ficek

Post autor: Ficek »

dobry pomysł z tymi kwiatami :) Ja sały czas mówie ze niebardzo bedą dzieci mogły zejsc do nas na dół ale jutro zadzwonie tam i sie zapytam jeszcze raz czy cos mozna załatwic
bulikoss

Post autor: bulikoss »

Mam nadzieje ze tez tam wbije !
zawias

Post autor: zawias »

ficek czemu tylko dzieci beda mogly zejsc ? jakies fajne dupeczki niech tez podbijaja , w koncu nie na darmo jade 60km :mrgreen:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

i co ficek powie?? Ze dupeczki tez zeby schodzily?? Jak juz to albo nikt albo wszyscy. Mysle ze raczej tylko dzieci beda mogly.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
zawias

Post autor: zawias »

i tak mysle ze duzo ludzi podejdzie zeby obejrzec auta z Bliska , co to za przejemnosc ogladac z 200m ...
Ficek

Post autor: Ficek »

to jest powazny temat !! ja jutro postaram sie załatwic zeby ludzie mogli schodzic i oglądac moze ochrona jakas nam ustawi płotki i zrobi dojscie ludzi
mlodociany

Post autor: mlodociany »

Ja widze to tak zawias. Na poczatku zapowiedź reklama itp. Potem Ci co pala ustawia sie w rzedzie, zawias bedzie zapowiadał kierowce i jego maszynę. Gościu będzie miał powiedzmy 1,5 mnuty na to co zechce. Potem palą wszystcy z tego rzędu. A potem właśnie tak jak ktoś tam pisał ustawić fury jak na spocie i prezentować je. W 30 minut to na bank będziemy mieli zapełnione. Ficek jutro będzie dzwonił do babki czy jest tak opcja, ale wydaje mi się że to nie będzie problem. Oni są otwarci na pomysły.

BTS NA PIERWSZYM MIEJSCY
BAJM TO TAKI SZCZEGÓŁ :mrgreen:
(dodatke, że tak powiem)
Ficek

Post autor: Ficek »

ja własnie niewidze tego zeby komentoeac kazdego kto bedzie palił niema chyba to sensu jak to bedzie wyglądac ???? z początku zaprezętowac klub mozna opowiedziec troche historii klubu zachęcic wszystkich posiadaczy bmw i fanów na odwiedzenie forum itp
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

piszecie o paleniu i driftach, a jest ktos chetny na chwile obecna :?: :mrgreen:
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no ja narazie nie widze. Choc moze znajdzie sie kumpel z M5 ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Daniel
Maniak forumowy
Posty: 900
Rejestracja: 2007-08-18, 15:50
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Co do ludzi na dole stadionu to na pewno bedzie ogrodzone miejsce przed sceną i raczej bądą po lewej stronie sceny jakieś dmuchane ślizgawki itp itd reszta bedzie ogrodzona jak zawsze :))
W rękach maszyny jesteśmy tylko zabawką !
adamwsb

Post autor: adamwsb »

zaczyna mi sie to podobac :P
DAREX

Post autor: DAREX »

No właśnie apropo palenia to żeby nie było tak, że jesteśmy na miejscu i nikt nie będzie palił bo to będzie porażka na maxa.
przemek

Post autor: przemek »

no właśnie kto jest chętny do palenia?
ODPOWIEDZ