Kawały dowcipy, klipy, śmieszne filmy itp.

Sprawy o różnej tematyce
dorka

Post autor: dorka »

no cóż trudno :wink: dla mnie nowe :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

buhahahhahahahahaha ... ja tego jeszcze niewidzialem :D :D :D
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
zawias

Post autor: zawias »

dorka pisze:no cóż trudno :wink: dla mnie nowe :mrgreen:
a ja takie coś przeżyłem w stanie zgonu we własnym łóżku

Obrazek
Obrazek


:cool:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Ja też zawsze chciałem spędzić noc z murzynką, ale raczej co innego mam na myśli :???:
Pablo

Post autor: Pablo »

Zawias ale z tego co mi sie kojarzy to twoj pies nie obrażając go ale to suka jest :razz:
Paffcio

Post autor: Paffcio »

ale jaka wierna :PP
dorka

Post autor: dorka »

zawias to jest milusie :mrgreen: dobrze że nie masz dwóch psiaków bo tak wygodnie byś nie spał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Judi
Zaawansowany forumowicz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-01-10, 23:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Judi »

Co to jest? Zaczyna się na D, kończy na A i zużywa dużo papieru? Drukarka :D

- Jaki jest idealny mąż? Taki który po powrocie z pracy zastaje żonę z kochankiem w łóżku i mówi "To wy sobie dokończcie a ja zrobię kawy" - Jaki jest idealny kochanek? Taki który w tej sytuacji potrafi dokończyć...

Uczeń na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki. Siedzi i myśli. No i wymyślił: 1. jest w 100% naturalne 2. jest cieple (nie trzeba podgrzewać) i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci. Nauczyciel ma zbierać już kartki, a uczeń w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł: 3. ma zajebiste opakowanie....:P

Szef daje pracownikowi urlop, w którym może udać się na finansowane przez firmę wakacje. Zastrzega, żeby z wszystkich wydatków przywieźć fakturę. Po dwóch tygodniach pracownik wraca i pokazuje fakturę szefowi: - Wyżywienie 120zł - Nocleg 400zł - Wycieczki 300zł - Seks w burdelu 2000zł Szef czyta i mówi: - Na przyszłość proszę nie pisać wulgarnie "Seks w burdelu" tylko powiedzmy "Wbijanie gwoździ" Za rok pracownik znów ma darmowe wakacje. Wraca i pokazuje fakturę: - Wyżywienie 200zł - Nocleg 1000zł - Wycieczki 200zł - Wbijanie gwoździ 6000zł ..... - Naprawa młotka 5000zł:D:D:D

75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia. Lekarz dał mu słoiczek i powiedział: - Proszę wziąć ten słoiczek do domu i przynieść na jutro dawkę spermy. Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak , jak poprzedniego dnia. - Doktorze, to było tak: Najpierw próbowałem prawą ręką, i nic. No to spróbowałem lewą ręką, i też nic. Więc poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawą ręką, potem lewą ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczną szczęką, potem bez sztucznej szczęki, ale wciąż nic. Zawołaliśmy nawet panią Helenę, naszą sąsiadkę. I ona też próbowała - najpierw obiema rękami, potem pod pachą, nawet próbowała go ściskać kolanami. No i nic! - Zawołaliście państwo sąsiadkę?! - pyta zszokowany lekarz. - Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika!! :D
motoryzacja-zainteresowanie nie tylko dla panow;)
DAREX

Post autor: DAREX »

MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

zaraz urodze ze śmiechu hahahahahahah
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

niezły temat niema co ha ha ha
Paffcio

Post autor: Paffcio »

hahahaaaa, co za kolo :DDD
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Wow pozazdrościć takich synów :razz:
ODPOWIEDZ