[E60-E61] incoming -->> E60 Galeria Start. 530d

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

incoming, zacznę od tego, że bardzo ładna E60 i bardzo dobre koło do niego kupiłeś (mowa o tych srebrnych). Nie będę się wypowiadać na temat E46 bo tam już swoją opinię wyraziłem. Tylko pamiętaj:

Jak już kogoś stać na kupno i utrzymanie E60 i chce modzić - to powinno go też stać na kupno ORI zabawek... a nie dekorowanie jak najtańszym kosztem z gównolitu.

Chcesz Zrobić pakiety :m: rób. Ale niech to jest robione profesjonalnie i niech to wygląda tak jak by wyszło z fabryki a nie jak by to modelowało dziecko z podstawówki.

Pamiętaj, że najlepszymi modami niezmiennie od lat jest dobre koło, gleba, lakier i może 'śpiew' silnika.

I mam nadzieję, że potraktujesz nasze rady jako dobre rady a nie ataki :wink:
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Kaper pisze:incoming, zacznę od tego, że bardzo ładna E60 i bardzo dobre koło do niego kupiłeś (mowa o tych srebrnych). Nie będę się wypowiadać na temat E46 bo tam już swoją opinię wyraziłem. Tylko pamiętaj:

Jak już kogoś stać na kupno i utrzymanie E60 i chce modzić - to powinno go też stać na kupno ORI zabawek... a nie dekorowanie jak najtańszym kosztem z gównolitu.

Chcesz Zrobić pakiety :m: rób. Ale niech to jest robione profesjonalnie i niech to wygląda tak jak by wyszło z fabryki a nie jak by to modelowało dziecko z podstawówki.

Pamiętaj, że najlepszymi modami niezmiennie od lat jest dobre koło, gleba, lakier i może 'śpiew' silnika.

I mam nadzieję, że potraktujesz nasze rady jako dobre rady a nie ataki :wink:
Swoją drogą kaper lubię czytać Twoje rady... :D

Przy swoim aucie nic nie zrobiłeś praktycznie ale teoretycznie to auto pomodziłeś na 20k :D

Mi też tam zarzucisz kilka minusów w aucie o których też sam mówię głośno i się ich nie wstydzę ale na kasie nie śpie, a w 4 miesiące wyłożyłem 20k do e38... Wszystko przyjdzie w swoim czasie ;)

A co do tej e60, to koło spoko :) Masz rację :D

A że właściciel lubi rzeźbić w laminacie - jego sprawa...

e46 było biednie zrobione to i e60 będzie :D Oby tylko nie miała kolorowanych skór i 15 odcieni - a reszta to uj ;)
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

e60 naprawdę dobra.
Jeżeli nie jest przekładańcem, ulepem itp to naprawdę dobra sztuka
Ciężko znaleźć już e60 3.0d w manualu! w jakimś sensownym stanie.

Zamiast lepić z tego niby M5 lepiej delikatnie obniż, załóż z tyłu te lampy poliftowe z paskami.
Dobre koło i doposażaj auto.
A nie już planujesz jakieś body M5 itp .... z tego wyjdzie gówno a i tak da się poznać że to nie bd m5 nawet z daleka.
No chyba że wsadzisz też hamulce. itp.

Kaper ale jak ktoś ma e60 to myślisz że ktoś jest bardzo zamożny czy jak? Że ma się bawić tylko ori dobrymi zabawkami. :lol:
To auto naprawdę jest już "tanie" ... zwykły pasek b6 jest chyba więcej warty :grin:
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

tak jak chlopacy pisza tylko jeszcze obniz i na zewnatrz nic nie rob bo wyglada super, wszystko ma co powinna miec :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Tomek pisze:Przy swoim aucie nic nie zrobiłeś praktycznie ale teoretycznie to auto pomodziłeś na 20k :D
Gdzie ja niby wspomniałem, że tam włożyłem jakieś duże pieniądze ? Zrobiłem najtańszym kosztem, żeby wyglądało dobrze :wink:
Tomek pisze:Mi też tam zarzucisz kilka minusów w aucie o których też sam mówię głośno
to nie są zarzuty. I wiem, że wsadziłeś dużo kasy (efekty widać) Ale jak o minusach Ci powiem tak też pochwalę jak mi się coś podoba - chyba nie zaprzeczysz :grin: Nie mówię Ci, że masz się spieszyć.
Honik pisze:Kaper ale jak ktoś ma e60 to myślisz że ktoś jest bardzo zamożny czy jak?
Nie chodzi, że zamożny (każdy jeździ tym na co go stać) Chodziło mi o to, że jak ktoś kupuje E60 - do którego 'zabawki' nie są tanie jak np. do E36 ... - a chce trochę upiększyć swój samochód to chyba musi się liczyć, że każdy mod będzie swoje kosztował. Ja nie krytykowałem incoming'a za to co zrobił w swojej E46 (uważam, że bardzo się przykładał i napracował przy niej) ale widać jakie reakcje wzbudzały u forumowiczów jego home made pomysły. Nie było to profi wykonanie. I dałem mu radę żeby w E60 już tak nie kombinował bo koło gleba to lepsze mody niż szpachla, dokładki i laminaty :smile:
Obrazek
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

D....
Ostatnio zmieniony 2014-04-25, 10:10 przez incoming, łącznie zmieniany 2 razy.
Mariuszo86
Zaawansowany forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2011-10-26, 21:50
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA/KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Mariuszo86 »

Mystic888 pisze:Co jest nie tak, ze nie dajesz vinu? Angol czy pod maska 2.0d?
Nie napisales nawet jaki rok, ktory silnik, nic.
Bo takie sytuacje sie zdarzaly na 5er.pl hahah

Moim zdaniem wiesniaczysz auto, pobodnie jak bylo to z poprzednim. Niby na drodze wyglada dobrze ale z bliska tragedia po calej linii.
jedna 535d w "M5" ogladalem ostatnio. Wszystko fajnie, pieknie ale z bliska zal.
Jak nie przepadam za wizją Mystic888 to tu się z nim zgadzam w 100% a później potwierdza się że w PL jeździ więcej M niż fabryka wypuściła. Galeria raczej powinna zawierać inne dane na temat modelu. Na innym forum taki temat jest kasowany z miejsca za brak danych o modelu
" .... i spojrzał Pan na pracę naszą i był zadowolony, spytał o nasze zarobki - usiadł i zapłakał.. "
Obrazek
Bawarjan
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-05-11, 18:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Bawarjan »

dzięki takim podejściom nie zakładam galerii chodz bardzo lubie to forum moje zdanie jest takie jesli angol nie moja sprawa jesli będzie chciał sam napisze...brakuje tylko regulaminu obowiązkowa przeszłość serwisowa :smile:
ciekawe mnie ile jesteś wstanie wymienić
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

wice tak vin jest dosc ubogi ale macie :P



ale zostało zamontowane ogrzewanie postojowe za 3tys jestem w trakcie montazu PDC

Navigacja została zmieniona na duzą szyby fabryczne przyciemnione i fabryczny hak odkrecany, dodalem od siebie m-pakiet fotele a poprzedni wlasciel zderzaki kiere progi i zawieszenie m-pakiet, został też zamontowany alerm z BMW wszystkie szyby są z tego samego roku. ponizej 3.0 nie kupuje juz aut. w planach mam zrobie mu tez chip, ale dopiero na jesień...

to tyle...



Wyposażenie
Kod
Nazwa (interfejs)
Nazwa (ETK)
S169A ABGASNORM EU3 Redukcja spalin EU 3
S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia
S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours
S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku
S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni
S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera
S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów
S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe
S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat
S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business
S640A AUTOTELEFONVORBEREITUNG Instalacja pod montaż tel. uniwers.
S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD
S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.
S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe
Kod
Nazwa (interfejs)
Nazwa (ETK)
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy
S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa
S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki
S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju
S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju
S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.
Wyposażenie seryjne
Kod
Nazwa (interfejs)
Nazwa (ETK)
S2RAA LM RAEDER TRAPEZSTYLING 134 BMW alloy wheel, trapezoid style 134
S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów
S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Nie pełny Vin... gdzie rocznik, litraż itd ? Wklej vin najlepiej na początek galerii
Obrazek
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Myślałem że człowiek uczy się na błędach... Znowu chcesz na siłę robić "em-pałera"? To co zrobiłeś z e46 to obciach. Nie stać mnie na M to zrobię sobie sam w stodole na chińskich zderzakach, przecież szary człowiek na ulicy i tak nie rozróżni. Auto kulawe mechanicznie ale byle jest nowy zderzak. Za takie podejście do bmw powinien być ban. Takim "ala" M5 czy tam M3 nawet za darmo bym nie chciał jechać do ślubu.
Bawarjan
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2012-05-11, 18:53
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Bawarjan »

Kaper pisze:Nie pełny Vin... gdzie rocznik, litraż itd ? Wklej vin najlepiej na początek galerii
tu kolega ma racje :)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Przeciez to sciema z tym vinem.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

znaleźli sie specjaliści od vinu, jeśteście tak śmieszni jak ci co się chwalą ze mają auto indywidual, a tak na prawdę gówno w nim sobie sami wybrali tylko mają starego łupa i indywidual jak to widział sobie niemiec w dniu zakupu. ha ha ale cwaniaki dają w opisach indywidual i sa podjarani... jak blondynka na solarium....pełno na mieście starego złomu... tu na tym forum albo masz fajne auto bo nic w nim nie robisz albo masz ulepa bo coś robisz.

daltego swoje pomysły zostawie dla siebie i gdzie indziej.


GALERIA DO USUNIĘCIA. POZDRAWIAM.
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

świetny krok.

baju :569:
Obrazek
Zablokowany