Od kiedy BMW?

Nowych użytkowników zapraszamy do tego działu w celu przedstawienia się i uzyskania dostępu do poszczególnych działów!!!
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

pioneer85 pisze:Ja sie przesiadłem z Opla i nie żałuje :m:
no to trzymaj sie tego :bmw: :bmw:

bo chyba Freude am fahren jest lepsze niz Wir lieben autos :razz:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
bytomski1984
Małopiszący
Posty: 57
Rejestracja: 2012-09-06, 07:55
Lokalizacja: Bytom

Post autor: bytomski1984 »

BMW posiadam od pażdziernika zeszłego roku. :wink: zakupiłem ją w stanie (niestety ) opłakanym od mojej siostry i powoli stawiam ją na nogi co daje mi dużo satysfakcji :wink:
BanditenMotorWagen
pioneer85
Małopiszący
Posty: 59
Rejestracja: 2012-08-31, 14:30
Lokalizacja: Bytom

Post autor: pioneer85 »

djmario pisze:
pioneer85 pisze:Ja sie przesiadłem z Opla i nie żałuje :m:
no to trzymaj sie tego :bmw: :bmw:

bo chyba Freude am fahren jest lepsze niz Wir lieben autos :razz:
No trzymam i bede trzymał bo bunia jest naprawde super:)
Pioneer
Awatar użytkownika
Palermo
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2012-08-28, 21:13
Lokalizacja: OPOLE

Post autor: Palermo »

Zaczynałem od CC 900 przy którym trochę sam grzebałem,
później śmigałem Fordem Fiestą MK5 1.25 zetec (rok 2000, 75PS) którą również "dopasowałem" pod swój gust
i Astrą G kombi 1.7 TD (rok 2001, 75PS). Wybór samochodu kombi był ze względu na powiększenie rodziny.
Później padła decyzja o zmianie samochodu, a że moja żonka jest od bardzo dawna związana z marką BMW to za dużo do powiedzenie nie miałem... i po wielu dyskusjach, negocjacjach, przemyśleniach podjąłem decyzję że przesiądziemy się na samochód ze śmigłem na masce...
Najpierw było czarne BMW E39 520d Touring jednak nie chcieliśmy ciągnąć za sobą kombi
i po długich poszukiwaniach przywieźliśmy sobie ze śląska zielonego sedana E46 318i
które już Wiewióra tutaj pokazywała.
Tak więc kierowcą samochodu marki BMW jestem od ponad roku,
jednak ze względu na żonę trochę dłużej mam z nią do czynienia.
Gadzik
Małopiszący
Posty: 1
Rejestracja: 2012-08-21, 14:17
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gadzik »

obecne BMW mam do 5 miesięcy, a poaztym to miałem najpierw e36 coupe m50b20, pózniej e36 sedna m43b18, potem e34 touring m50b25, a teraz e36 touring m52b28 :bmw:
Awatar użytkownika
ryjuu
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2012-09-18, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Post autor: ryjuu »

hmm.. w sumie to od dziecka ta marka jakoś mi wpadła w gust, sama nazwa już budziła emocje. Ale nigdy nie było mnie stać by kupić odpowiedni dla mnie model. Pierwszym autem był golf III teraz jednak przyszła pora na Bawarkęę :D
SevacH
Małopiszący
Posty: 65
Rejestracja: 2012-09-04, 21:09
Lokalizacja: Pyskowice

Post autor: SevacH »

Witam.. Hmm ja bawarką jakoś zachwyciłem się jak bylem jeszcze nie pełnoletni. Lecz popelniłem bląd i jako pierwszy samochód kupiłem cos innego :) jednak ok 3lat temu powrócilem na słuszną drogę i teraz mam już 3 swoją bawarkę mianowicie e39 2.5 TDS Touring. :)
DING DONG
Zaawansowany forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 2012-09-26, 13:14
Lokalizacja: rybnik

Post autor: DING DONG »

wiec tak załapałem bakcyla od ojca mając 9? 10? lat mały bylem heheh miał starom3 alpinke podwójny gaźnik itp na tamte czasy samolot później miał e30 drugom miała matka mając 14lat ojciec nauczył mnie jeździć to mając 15 zawijałem auto z placu i wiooo.... następnie 5rekin od ojca i .... pierwsza swoja bawarka bez szalu e34 2.0 24v tak dwa latka i zmiana teraz e39 3.0d tur. w pełnej opcji w pierwszej możliwej okazji postaram się podjechać pochwalić :mrgreen:
...<<<BMW>>>...
Awatar użytkownika
MalinQ
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2012-10-22, 13:19
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny

Post autor: MalinQ »

BMW odkąd pamiętam... W sumie od zawsze w rodzinie były. Teraz przyszła kolej na mnie hihi ;)
Awatar użytkownika
Michalik
Przyjaciel klubu
Posty: 266
Rejestracja: 2012-10-21, 19:15
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Michalik »

BMW od zawsze się :cool: podobały przyszedł ten czas i się zmontowało mały samochodzik hehe :cool:
Long
Małopiszący
Posty: 34
Rejestracja: 2012-10-25, 09:20
Lokalizacja: Czechowice-Dz(ślask)

Post autor: Long »

Bmw mi się zawsze podobało i dopoki nie kupiłem pierwszego BMW to nie wzieło mnie na powaznie a po pierwszym moim e30 choroba juz postępuje coraz głebiej poprzez 3 bmw e 36 do teraz mam piąte BMW i to 525 TDS wiec jak widac nie umiem sie odkleic :D
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

mi od zawsze podobały sie beemki, lecz kiedy po raz pierwszy zakupiłem e46 to juz sie zakochałem i nie wyobrazam soebie miec innego auta
Wally

Post autor: Wally »

Od dziecka jestem zakochany w tej marce,wujek miał czarną e36 1.8 is,postanowiłem że kiedyś ją kupię i tak oto moim pierwszym samochodem zostało BMW 1.8is qp,jedno jest pewne,zostaje z tą marką do końca życia.
Awatar użytkownika
kokosowa
Małopiszący
Posty: 49
Rejestracja: 2012-11-28, 21:21
Lokalizacja: Orzesze/ Rybnik

Post autor: kokosowa »

Hmm... od paru lat mam pociąg do samochodów ... jakiś czas temu szukałam ... miało być Audi A3, padło na BMW - usiadłam, przejechałam się i wiedziałam, że muszę mieć Benia ( tak do niego mówię ) :D

BMW mają w sobie dzikość i pazura a to lubię :D :bmw:

A autko mam od 2 sierpnia 2012
[img]http://-lines.ru/rez/ab239436.gif[/img]
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

kokosowa pisze:BMW mają w sobie dzikość i pazura a to lubię
Ciekawe co na to Ania :razz:
ODPOWIEDZ