15.09.2012 Summer Cars Party 2012

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

no przecież ja mu odchodziłem dopiero od 5,5 tysia w górę poniżej nie dawałem rady xD byłem w szoku :razz:
Awatar użytkownika
Dadeck
Zaawansowany forumowicz
Posty: 478
Rejestracja: 2011-03-14, 22:50
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Dadeck »

Do wyjazdu stałem minimum 1,5h, wjazd/wyjazd żenujący :P
Też jakoś bardziej podobało mi się rok temu, Clio momentami już było denerwujące, tylko to łubułubu :P
Fajnie czasem zobaczyć wiecej aut z wyższej półki nawet jeśli to nie bimery :wink:
Wiewióra, nawet nie wiem kiedy sie zawineliscie, fajnie było wkońcu pogadać :mrgreen: !
Nie czuje kolan, chrype mam, dziękuje, do następnego :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Moloch, Wyście z Fatumem mieli lekućkie auta i poszliście a ja troszku za wami -ja auto napakowane i obciążone na tyle (ale przynajmniej miałem fajny negatyw :mrgreen: :br: )... Ale następnym razem wam pokażę co to jest 2.8 :mrgreen:

Ogólnie na SCP to pierwszy raz byłem i praktycznie oprócz tragicznie rozwiązanego wjazdu i wyjazdu oraz chłodu to bardzo mi się podobało... Dzięki wszystkim co byli i do następnego :wink:

ps. Właściciel Clio następnym razem niech każdemu rozda "szponty" do uszu lub zaofiaruje po dwie apapki bo łeb naparzała po dłuższym czasie że szok
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Kaper to do następnego :mrgreen:

Co do Clio to się nie wypowiem... Bo chyba każdy poznał moje zdanie na zlocie a i każdy swoje wie, totalna żenada... :573:
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Było zacnie, miło że było nas tak dużo ja nie dawno wróciłem byłem do samiutkiego końca :)kto nie był w ogóle może żałować, no wiadomo z tym wjazdem te czekanie itd... Lecz warto było uważam.

Gabrielo pisze:A i Łatysz przyjedziesz na tego jednego?? :mrgreen: :razz:
daj cynk i się zgadujemy :D
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
Awatar użytkownika
Cysio
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-07-18, 20:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Cysio »

Było elegancko, tym bardziej, że byliśmy pierwszy raz na SCP.
Wjazd/wyjazd wychodził kulawo, ale przeżyliśmy.
Dziękuje za miłą atmosferę i wypożyczenie grilla.
Link ze zdjęciami pojawi się niebawem
...::: Cysio :::...
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jak dla mnie było bardzo fajnie. W prawdzie trochę zimno było jednak nie można narzekać bo nie padało. Co do wjazdu to rzeczywiście trochę się nastaliśmy... Jeszcze jedno co mnie zdziwiło to fakt, iż myślałem, że będzie dużo więcej odje**** fur i nie mówię tutaj o Ferrari itp. tylko o samochodach z niższej półki ale mocno doinwestowanych. Grill udany (szczególnie z ślimakiem Kapera ^^). Imprezę uważam za udaną :mrgreen:
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Alexof, ślimak i pojemniczek na mocz rządzi :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Kaper, gdy o tym pomyślę jeszcze dziś to nadal mimowolnie się uśmiecham :D
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

No, dopisuje się do opinii innych. Było fajnie, z małymi niedociągnięciami przy wjeżdżaniu, ale ogólnie ciekawie! W przyszłym roku będzie na pewno lepiej :lol: I dzięki Gurian za wykorzystanie grilla! Dobra kielbaska nigdy ni ma zła :mrgreen: :mrgreen:

Post scriptum:

I nawet mogłem podjechać kilka metrów Molochowym wozem... :mrgreen: Normalnie czad kur...!! :sex: :mrgreen:
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Grill za 10 zł przesmażył wczoraj 5kg kiełbasy śląskiej i nie cały kg białej kiełbasy :D
Nie byłem w zeszłym roku, więc nie powiem czy było lepiej czy gorzej, dla mnie było super, jedynie tak jak każdy mówi, wjazd był do du... ;/.
Będe miał od siebie z 500 zdjęć, nie bawem wrzuce na picasse i się z Wami podziele !
szreder
Zaawansowany forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 2011-07-06, 21:55
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: szreder »

Siema :) fajnie poznać i zobaczyć nowe mordki :D jak i zobaczyć sie z poznanymi wcześniej :bmw:
Co do SCP byłem dopiero dwa razy , wjazd i wyjazd niestety na tym samym poziomie żenada to tylko moje zdanie mogli coś z tym zrobić :( jednak ogarnąć tyle autek to ciężko :roll:
imprezka miodzio :) ale niestety na minus moje tyczki strasznie przeszkadzały i ręce mi w tyłek wchodzą no i czas przebycia imprezki ... no i wiele mnie ominęło :(
jednak na plus nie musiałem się ludziom usuwać z drogi po prostu robili mi miejsce :P lecz już chciał bym mieć to z głowy masakra
jednak mogę powiedzieć że się odchamiłem na koniec imprezki siadając za kierownice mojej :kolebka: pozdrawiam wszystkich do zobaczenia :grin:
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Gurian pisze:Grill za 10 zł przesmażył wczoraj 5kg kiełbasy śląskiej i nie cały kg białej kiełbasy :D

ja też go miałem a nie zdążyłem nawet go rozpalić bo ten jednorazowy mi wszystko ogarnął :P dobra opcja na szybciora ten jednorazowy :D potrzebna zapalniczka i kiełbaska tylko ;p
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
przemo85
Zaawansowany forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: 2010-02-20, 22:56
Lokalizacja: DG

Post autor: przemo85 »

dzieki wszystkim za udana impreze, dobrze ze chociaz nie padalo... podobnie jak Wiewiora uwazam ze bylo sporo nie dociagniec, zeszly rok lepszy byl ( lepsza i glosniejsza muza, wiecej aut i ludzi no i nawet pogoda itp)

wiecej napewno bylo gastronomii i ten wielki namiot naprzeciw sceny od ktorego sie odbijalo echo :/ drazniaca ochrona ktora odsuwala nas od barierek :evil:


najlepsze bylo ufo :P CI co byli do konca wiedza o czym mowa :bmw:
BardzoMądryWybór ;)
Awatar użytkownika
PrzemaS
Zaawansowany forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 2009-03-28, 12:08
Lokalizacja: Żary (województwo Lubuskie)

Post autor: PrzemaS »

No i po pokonaniu niecałych 800 km w domu. Warto było zawitać do Katowic na Summera pomimo, że na wjazd czekałem ok 4 godzin :zdziwko: Pokręciłem się trochę po Waszym sektorze, furki zacne żałuję tylko że jakoś dziwnie wyszło że nie zagadałem do nikogo. Bo w sumie z Klubu znam osobiście tylko Prajsa....Ale obiecuję że następnym razem będzie lepiej, i że tym razem dopiszę się na listę:) Wkrótce wrzucę moje fotki.
Pozdro :bmw:
Zablokowany