[E36] 325i coupe krzysia

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
aga_mcrae

Post autor: aga_mcrae »

risto pisze:a co do Twojego podpisu. To ta bemka to nie M3 :P
a wiesz...nawet sie nie przygladalam, latalo sobie fajne e36 z zajebistym podkladem muzycznym wiec se wkleilam :roll:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

aga_mcrć pisze:
risto pisze:a co do Twojego podpisu. To ta bemka to nie M3 :P
a wiesz...nawet sie nie przygladalam, latalo sobie fajne e36 z zajebistym podkladem muzycznym wiec se wkleilam :roll:
mi wlasnie tez ten podlad sie podobal. Znasz moze tytul?? Tak cos podobnego do Sylver. To byla 2,5 albo 2,8 pewnie. albo 1,8IS

Foggy - Come Into My Dreams
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
daro 16v

Post autor: daro 16v »

Tomek325i pisze:Gratuluje... Ale z 750 masz 0 szans :D
chyba zartujesz !!!spokojnie obiedziesz 750 e36 325....2 lata temu na xxx 735 dostalo po dupsku od poloneza na gazie!!! mnie za czasow golfa tez straszyli jakimis e36 325 czy audikami 2.6 ...waga robi swoje ,,,mialem tylko marne 1.8 i 140KM ....seria oczywiscie :lol:

Dodane po 2 minutach:
risto pisze:
daro 16v pisze:jak bedziesz chcial kupic oryginalne bmw tylne lampki z bialym paskiem to mozemy ponegocjowac :D bo ja chce tylko lexusy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ile za nie chcesz?? Moge brac.
...zartuje ..przeciez z konia nie spadlem tylko prowokuje ...do lexusa to bym za przeproszeniem nie nasral a co dopiero do mojej coupe zalozyl
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No wiadomo ze 750 wazy swoje... Ale jak nie zobacze takiego wyscigu to nie uwierze ze dostanie w dupe :) Moze i macie racje... Ale ja musze to wiedziec... :) Pozdro
Anonymous

Post autor: Anonymous »

Tomek325i pisze:No wiadomo ze 750 wazy swoje... Ale jak nie zobacze takiego wyscigu to nie uwierze ze dostanie w dupe :) Moze i macie racje... Ale ja musze to wiedziec... :) Pozdro
no to zobaczysz jak kupisz.... :D i zaraz sprzedasz :D:D
daniel325lublon

Post autor: daniel325lublon »

daro a juz myslalem ze mowisz szczerze :D
Anonymous

Post autor: Anonymous »

daniel325lublon pisze:daro a juz myslalem ze mowisz szczerze :D
no ja tez tak myslalem ale jak znam Darka to z tego co opowiada to w zyciu by tego nie zrobil i za zadne skarby :D:D:D
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

daro co z tymi lampami??
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous »

risto pisze:
daro 16v pisze:jak bedziesz chcial kupic oryginalne bmw tylne lampki z bialym paskiem to mozemy ponegocjowac :D bo ja chce tylko lexusy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ile za nie chcesz?? Moge brac.
...zartuje ..przeciez z konia nie spadlem tylko prowokuje ...do lexusa to bym za przeproszeniem nie nasral a co dopiero do mojej coupe zalozyl[/quote]


Tu masz odpowiedz na Twoje pytanie... jesli chodzi Ci o te tylne lampy a co do przednich to ja mam do sprzedania...
1bizkit

Post autor: 1bizkit »

ladna ale zmien ta srebrnba siate z przodu na czarna ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

franz, za szybko te posty leca :D Jakos przeoczylem tego posta. Mnie tylko oryginaly interesuja ;)
bizkit jak zaloze halogeny i wloty do chlodzenia tarcz to podejme decyzje nad kolorem siatki. Niedawno mialem jeszcze siateczki tam gdzie wloty, ale mialem kolizje z zajacem i obie wypadly. Na szczescie przy 110km/h zderzak od spodu jest tylko troche pekniety i mam jeden odprysk. Jak sie ciesze ze nie kupilem laminatu bo by sie skruszyl na mak chyba.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
adamwsb

Post autor: adamwsb »

Hehehe.... posty leca szybko bo forum sprawnie dziala :P hehheh...
:D
Anonymous

Post autor: Anonymous »

risto pisze:franz, za szybko te posty leca :D Jakos przeoczylem tego posta. Mnie tylko oryginaly interesuja ;)
To sa orginaly... jezeli chodzi Ci o ten moj przod...
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

no to od kilku dni wrzucilem oryginalne lampy z tylu M3 z bialym kierunkiem. Od razu ladniejsza jest :D
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Chmielek

Post autor: Chmielek »

za 2 lata bede je
Zablokowany