Wrażenia po II Zlocie BTS-u

Wszelkie szczegóły dotyczące Zlotu
egzekutor

Post autor: egzekutor »

bylo zajebi.... :mrgreen: !!!!!!!!!
furka po malowaniu dzieci dalej nie umyta czekam na deszcz :lol:
pozdrowionka dla wszystkich i ogromne dzieki za taka imprezke i oby ten rok szybko minol!
Juniorek
Zaawansowany forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-31, 19:02
Lokalizacja: Proboszczowice /Okolice. Gliwic

Post autor: Juniorek »

Było Zajefajnie :d Impra Byla Gruba :d A Co do autek było wiele i było na czym oko zawiesić :D :bmw:
Admin
Site Admin
Posty: 1275
Rejestracja: 2007-02-20, 18:51

Post autor: Admin »

Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Niestety nie zrobię swojego filmiku bo filmy wyszły za jasne od słońca w sumie nic dziwnego jak wszystkie beemki się błyszczały :smile: Jedyne co mnie zdziwiło to jak bordowe bmw z dużą prędkością wyjechało na plac gdy tam inni palili gumę.
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Bardzo żałuję że mnie ominęła taka impreza :(
Obrazek
Skipi

Post autor: Skipi »

Impreza udana w 100% byłem 1 raz na takim zlocie i bardzo mi się spodobało :razz: , załapałem się nawet na którejś z fotek :cool: bluza szkielet :cool:
biernus

Post autor: biernus »

Kilka słów o imprezie.
Byłem pierwszy raz i jestem BARDZO ZADOWOLONY. Nie przypuszczałem ze będzie aż 250 autek, do tego pełna kultura!!!. Sielanka i piknik.
Dodam, że zadnego wkladu nie wnioslem do organizacji bylem zwyklym smiertelnikiem, ktory zaplacik 10pln, dostal naklejke i grzecznie zaprakowal samochod w wyznaczonym miejscu ;D

Oczywiście sa i "minusy" a raczej drobne niedociągniecia, nad ktorymi warto popracowac za rok (na pewno bede):

- karygodnym jest BRAK ogrodzeń - ludziska w tym ja ;D pchali się pod pedzace autka - to , że mialy byc barierki a ich nie było bo.. nie jest zadnym wytlumaczeniem. Organizator ma je zapewnic kropka.
- troszke dezorganizacja w konkursach... jeszcze jeden sie nie skonczyl a juz zaczely wjezdzac inne autka (mimo ze speaker wołał przez glosniki aby nie wjezdzac).. ale byly to zawody na najglosniejszy wydech wiec jego slowa nie byly slyszalne. Ludzie z ekipy zamiast w ciagu 60 sekund obskoczyc te powiedzmy 10 autek i powiedziec kierowcom aby wylaczyli silniki bo jeszcze jeden konkurs sie nie skonczyl stali, lazili i w zasadzie nic nie robili. W ogole powinna być 1-2 osoby ze "szlabanem", ktore pilnowalby wjazdu na "driftowy plac" (w scislym porozumieniu z prowadzącymi impreze - speakerami).
- brak hamowni (za rozsadna kwote sam bym sobie podjechal sie zchamowac - jesli daliby rade z automatem)
- brak stanowiska diagnostycznego (interfejs + laptop + zasilanie jakas tabliczka rozsadny cennik i mysle ze znalazlaby sie grupka ludzi, ktora za X opłatą podpielaby bumierke pod komputer i przegladnela bledy oraz je wykasowala) a, ze sporo na zlocie E36 i raczej starszych autek zwykly interfejs by wystarczyl (ja sam posiadam wiec tej funkcjonalnosci nie potrzebuje ale mysle ze bylby to dobry "techniczny" akcent)
- Drift Taxi - chetnie bym zasiadl za pasazera lecz nie wiedzialem ile kosztuje, kiedy mozna sie zapisac... po prostu oglosili ze lista zamknieta i wolali ludzi. A mialem straszna ochote (P.S. Ile kosztowala taka impreza Drift Taxi?)
- KOSZE, SMIETNIKI - byl chyba 1 a o godzinie 13 - przebrał juz 4krotnie i smieci walaly sie wokół niego. Szczerze na tym terenie przy tylu ludziach powinno być ich 10!. Wystarczylby "stojaki metalowe" z workiem na śmieci w srodku.
- tak jak ktos pisal przydalby sie jakies breloczki, smyczki - kolejny fajny akcent i pamiątka oczywiscie odplatnie ale przy takiej ilosci byłaby to na pewno znośna cena. Skoro 98% ludzi stać było na 10 PLN za wjazd i chetnie wstawiło swoje samochody na placu to kilka dodatkowych złotych mam nadzieje nie sprawiłoby róznicy.

Jeszcze raz powtórze - ogromne brawa dla ludzi, którzy zorganizowali tą dużą imprezkę. Sporo autek, fajne atrakcje. Za rok oczywiście nie może mnie zabraknąć.
Dzieki
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

biernus co do Drit taxi to kosztowalo to jedyne 10 zł ... a co do innych uwag napewno bedziemy wyciagac wnioski :) dzieki za opinie :) i dobrze ze z caloksztaltu jestes zadowolony i masz ochote zawitac za rok :)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
biernus

Post autor: biernus »

Tylko 10... myslalem ze wiecej. Moze za rok uda mi sie zapisac ;D (btw: gdzie, kiedy byly zapisy?).
Tak mimo ze napisalem sporo uwag jestem bardzo zadowolony z organizacji. I za rok bedzie nas pewnie wieksza grupa ;D
257 bawar.... ja mysle ze za rok stuknie 300 jak nic!
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

biernus pisze:Tylko 10... myslalem ze wiecej. Moze za rok uda mi sie zapisac ;D (btw: gdzie, kiedy byly zapisy?).
No tylko 10, przez głośniki było mówione, a zapisy były w namiocie organizacyjnym :)

ps:też sie nie załapałem, ale w przyszłym roku licze że sie uda
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

A nie wiecie czasem gdzie i kiedy odbędzie się Majówka BMW 2010 ?
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Alexof pisze:A nie wiecie czasem gdzie i kiedy odbędzie się Majówka BMW 2010 ?
W maju 2010 roku :DDD m.in. w Toruniu, Giżycku i na pewno kilku innych miastach naszego kraju.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Dzięki bardzo ;]

[ Dodano: 15 Listopad 2009, 08:24 ]
http://www.youtube.com/user/alexofmen

A tu mam trochę filmików
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
ODPOWIEDZ