[E30] BMW 325i M Technik I

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

[E30] BMW 325i M Technik I

Post autor: Aurel »

Witam! tak jak w temacie czyli 318i m10 z 86' , springi H&R -40/-40 , walce Azev K 215/40/16 . Silnik w igla stanie tylko 104 tys.km przekulane :wink: Ogolnie calosc w bardzo dobrym stanie :))

Plany na sezon 2008 to zakup(wszystko oryginal oczywiscie) progow mt I (juz mam) ,tylni zderzak mt I (jak ktos wie gdzie dorwac prosze o info) przod to dokladka kamei (bardzo rzadka nigdzie nie moglem zdj znalezc a kupno graniczy z cudem ale udalo mi sie ja dorwac na allegro) ktora bardziej sie mi podoba niz mt I , no i pozniej takie tam (malowanie felg i rozne inne blachostki)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-03-27, 21:39 przez Aurel, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

baaaardzo zadbana i mega seryja. Malo takich okazow. Tylko ten tlumik nie pasuje mi tu wogole. Taka rura jak w starym polonezie ;) Jesli nie chcesz nic modyfikowac zbytnio to ci powiem ze fajny okaz :)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
daro 16v

Post autor: daro 16v »

auto jablonskich..czyste i zadbane jak na swoje lata .moim zdaniem malo kultowe i za duze fele jak na e30 ,lepiej 15" jakis bbs rs lub rm i wieksza gleba .fele w poler ale taki z prawdziwego zdarzenia nie taki jak na deklu...ogolnie pozytywnie
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

Krzys Ty ja chyba miales okazje widziec po walem sie mi wydaje ?!?! wtedy tam tez jeszcze moj brat stal srebna e36 ....a wydech wiem, mam juz serie przygotowana do zrobienia na przelot tylko teraz niewiem jaki zderzak bedzie bo jak m tech to koncowka musi wychodzic pod skosem (tak sie mi wydaje)a jak jakis inny to wtedy prosta koncowe dam ! jak narazie modyfikacje vizual bez wiochy oczywiscie;)) m tech i te sprawy... silnik to moze pozniej ;)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

a no pewnej niedzieli pojawilem sie kilka razy pod walem. Ale nie pamietam juz ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
tomekania2

Post autor: tomekania2 »

Bardzo ladna i tak jak wspomnial wczesniej Krzys tylko ten tlumik do wymiany.Ale jak zrobisz wszystko to co se zaplanowales to bedzie super :)
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

daro 16v pisze:moim zdaniem malo kultowe i za duze fele jak na e30 ,lepiej 15" jakis bbs rs lub rm
mialem takie plany na poczatku ale gdy zobaczylem ceny tych felg to zeszlem na ziemie ;) bbs rs lub rm to jedynie 15'tki jakie bym zalozyl ! tak wiec wiec wybor padl na 16stki ale nie chcialem zadnych popularnych typu borbet A czy tez azev A , poprostu przejadly sie :roll: te mi sie tez bardzo podobaja,moze nawet lepiej wygladaja bez dekielkow ale niestety niemam zadnych zdj.....
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

Fajne auto -gratuluje :P :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
franz3xxi
Maniak forumowy
Posty: 2175
Rejestracja: 2007-02-18, 16:20
Lokalizacja: Pszów

Post autor: franz3xxi »

ladna :P
Obrazek
Ariel

Post autor: Ariel »

no bardzo ladna seria, powodzenia w modach 8)
adamwsb

Post autor: adamwsb »

sliczna sliczna !! Kolorek bardzo fajny a stan idealny chyba :) podoba mi sie bardzo :D
Aurel
Zaawansowany forumowicz
Posty: 612
Rejestracja: 2007-10-30, 19:43
Lokalizacja: Bluszczów

Post autor: Aurel »

dzieki dzieki :lol:
Spinacz

Post autor: Spinacz »

No bardzo ladna :P :P :P :P :P pogratulowac i byle tak dalej bez zadnych laminatow
darckshine

Post autor: darckshine »

Bardzo ladne autko :o0
KeMaS

Post autor: KeMaS »

ladne autko chyba zaczne sie rozgladac po czyms takim
Zablokowany