warto zainwestować ?

Sprawy o różnej tematyce
kamcio19881
Zaawansowany forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 2009-05-02, 21:23
Lokalizacja: SJZ

warto zainwestować ?

Post autor: kamcio19881 »

szukam już dłużysz czas e46:) i trafiłem na coś takiego co sadzicie ? http://allegro.pl/bmw-e46-3-2-swap-z-m3 ... 52546.html
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

trafiles na najladnie sze e46 w PL :twisted: :twisted: auto bardzo dobrze mi znane wlasciciel wsadzil w niego wagon pieniedzy :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Honik
Maniak forumowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-10-06, 20:16
Lokalizacja: Gliwice/Kołobrzeg

Post autor: Honik »

gamek2, i kolejny woreczek trzeba wsadzić :) Wiadomo już nie tak duży jak obecny właściciel ale jednak :)

Zresztą German uczciwie napisał co do poprawek jest ;)
Ja osobiście bym się nie zdecydował. No chyba że typowo weekendowe auto do przejechania się po okolicy, bo to już się nawet do zap***** nie nadaje ;/

ale z 2-giej strony patrząc na graty jakie są w tym aucie to cena mocno atrakcyjna.
Fotele + obszycie, swap na m3, zawias, kola i można by wymieniać.

kamcio19881, zależy do czego szukasz e46 :)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Honik jakiego szaleństwa dyć to do dupowozów sie znajduje ;)

kolego zreszta idz na syndykat w PD galerii go znajdziesz tam jest miliard stron przeczytaj od 1 do ostatniego postu to sie dowiesz jak wygladal na poczatku a jak na koncu ja osobiscie bym go wzial ;) jakbym byl miliarderem taki jedyny w Polsce dobry i znany projekt .
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

kamcio19881, Jak byś chciał kupić zwykła (np: 2 litrową) E46 i zrobić z niej coś takiego jak ta to koszta wyjdą znacznie droższe niż kupując tą gotową od Germana. Ale tak jak już Honik napisał -
Honik pisze:zależy do czego szukasz e46 :)
. Jako autko typowo do jazdy codziennej "dupowóz" te autko się nie nadaje. To jest weekendowe autko do lansowania się po dzielni :mrgreen:
Obrazek
MiszelBema
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2011-06-14, 22:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MiszelBema »

Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

ja bym nie kupił... to nigdy nie będzie m3 :razz:
MiszelBema
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2011-06-14, 22:09
Lokalizacja: Katowice

Post autor: MiszelBema »

no tak ale jest piękna i zadbana a nie M3 i na wache nie miać kasy :mrgreen:
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Sławek pisze:ja bym nie kupił... to nigdy nie będzie m3 :razz:
a czy ktoś uważa że nim ma być ?
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

wiadome ze troche peso trzeba tam wsadzic ale czy jak kupisz inne auto to nie trzeba bedzie tego robic?? tak ja German napisal nie jest to nowe auto i cos tam trzeba zrobic i wedlug mnie nie sa to az tak duze koszta. mysle ze te auto jest godne uwagi i jak ja bym byl na etapie kupna e46 to one juz by zapelnilo moj garaz :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

KoNiK pisze:
Sławek pisze:ja bym nie kupił... to nigdy nie będzie m3 :razz:
a czy ktoś uważa że nim ma być ?

wiesz zależy kto co lubi jak mówię o sobie wolałbym kupić fabryczne :m: a nie auto które w vinie i tak zawsze będzie zwykłym 320i. co innego np. touring Franka z s52, niby też nie jest fabryczną emką ale z tego co wiem fabrycznych touringów z tym silnikiem nie było.


auto Germana jest doinwestowane i możliwe że jedyne takie w Polsce, ale ja za te pieniądze kupiłbym coś innego myślę że lepszego.
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

Sławek, co bys kupil za te pieniadze pytam z czystej ciekawosci?? myslisz ze kupil bys bardziej doinwestowane auto z dobrym piecem??
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Ja wam pogonie moje pincet łosiemnascie i nieo klocic mi sie tutaj. Tylko sie nei pozabijac jak po nie bedziecie biegli :571: :571:
:)
Awatar użytkownika
Sławek
Maniak forumowy
Posty: 711
Rejestracja: 2008-10-05, 13:28
Lokalizacja: West Side

Post autor: Sławek »

możliwości za te pieniądze jest wiele, choćby e39 z końca produkcji na dobrym wypasie, czy e36 m3 (fabryczne).

Ja wolę auto które już po wyjeździe z fabryki było 'doinwestowane' i takie mam :) a co kolega kupi to jego sprawa nikt przecież nie mówi że to od Kamila źle wygląda
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

jest w tym aucie wiele poprawek , ale wiadomo ze to nie nowe auto , koles wrabal w te auto mase kasy i widac ze nie oszczedzal nie polecalbym tego auta do codziennego uzytku bo jego czar by prysl w szybkim czasie , jako weekendowy lansowóz jak najbardziej tak .
ODPOWIEDZ