Counter Strike Source

Sprawy o różnej tematyce
wernus

Counter Strike Source

Post autor: wernus »

Siema, ktos ma ta gre?? zawsze mozna pograc razem...
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

ja z zawiasem mamy ta gre tylko zwyklego 1.6
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ja moge ale albo zwykly 1,6 albo C,Z sourca nie mam oryginalnego :(
wernus

Post autor: wernus »

no wlasnie ja mam orginalnego soursa :D
zawias

Post autor: zawias »

ja gram w CS juz ok 5 lat , mialem sourca ale to porazka wg. mnie , wiecej ludzi gra w 1.6 Steama :P jakby co , mozemy zagrac kiedys :lol:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

najlepszy to byl 1,5 ale w to juz nikt nie gra :D wiec albo 1,6 albo 1,6 CZ :D w source masz tyle bajerow ze zamiast grac to podziwiasz efekty itd :D
wernus

Post autor: wernus »

ja wlasnie wole sours bo w 1.6 glowa mnie boli od tych pixeli
Ficek

Post autor: Ficek »

zawias pisze:ja gram w CS juz ok 5 lat , mialem sourca ale to porazka wg. mnie , wiecej ludzi gra w 1.6 Steama :P jakby co , mozemy zagrac kiedys :lol:
ja tez w to gralem kiedy chyba z 5 lat ale chetnie bym cie pojechal w te klocki :lol:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ja kiedys duzo gralem a teraz od czasu do czasu forma w moim przypadku zalezy od dnia :)
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Ficek Ty taki mistrzu jestes :D:D
to zmierz sie zemna, ja gram sporadycznie i ogolnie jestem kiepski :) ale z mila checia Cie rozwale :D:D

i zdecydowanie wole wersje 1.6
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
zawias

Post autor: zawias »

chetnie bym znow pogral na powaznie , robic mecze w weekendy 3vs3 lub tez 5vs5 zalezy czy sa tu skiLLerzy czy Nooby , kto jest za zrobieniem dwyizji BTS-u ? :lol:
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

ja jestm zaa :D :D chetnie bym pogral i wrocil do wczesniejszej formy aczkowliek nei mowie ze teraz idzie mi zle :)
Ficek

Post autor: Ficek »

ja jestem za !!!!!!!!!! moge zalatwic server i wszystko
adamwsb

Post autor: adamwsb »

proponuje 1000000 razy lepsza gre :P WARROCK :D
mariuszzk85

Post autor: mariuszzk85 »

wole cs'a :D zakladamy klan bts :D :D :D moze tak maly sprawdzian umiejetnosci czy cos troche zabawy ??? :lol:
ODPOWIEDZ