Kluczyk a Pilot

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
Dimitri
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2013-08-21, 21:18
Lokalizacja: Zabrze

Kluczyk a Pilot

Post autor: Dimitri »

Witam, kupiłem moją bawarkę 2 miesiące temu i mam pewien mankament. Niestety centralny zamek zamykany jest z pilota a nie za pomocą oryginalnego kluczyka. Dodam że są tam przyciski ale nie działają, a jednak chciałbym aby było to dokonywane za pomocą kluczyka. I tu prośba do was jak się do tego zabrać aby to przerobić ?
Zakochany od młodości w Bawarach :)
pazura
Maniak forumowy
Posty: 1452
Rejestracja: 2009-05-08, 06:31
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pazura »

Czyli pilot jest inny, nie oryginalny? Bez kluczyka? DObrze rozumiem? Jeśli tak to jakas obca centralka wpięta jest w sterowanie zzamkiem
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

pazura pisze:Czyli pilot jest inny, nie oryginalny? Bez kluczyka? DObrze rozumiem? Jeśli tak to jakas obca centralka wpięta jest w sterowanie zzamkiem
Dokładnie jak pazura, mówi no chyba że gdzieś wisi obok stara centralka która jest zintegrowana z kluczykiem. Jedynym i chyba najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest zakup kpl. scyzoryk z centralka i dorobienie ich do obecnych zamków no chyba że jest tu ktos kto potrafi skonstruować centralkę do kluczyka który posiadasz :smile:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Dimitri
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2013-08-21, 21:18
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Dimitri »

Pilot oryginalny i nie jest to scyzoryk tylko starszy model. Wiec z tego co zrozumiałem należny kopic jakiś inny z "wnętrznościami" i przeprogramować tak ?
Zakochany od młodości w Bawarach :)
Awatar użytkownika
GERMAN
Maniak forumowy
Posty: 1643
Rejestracja: 2012-04-04, 21:24
Lokalizacja: MANHATTAN ALGIDA

Post autor: GERMAN »

Dimitri pisze:Wiec z tego co zrozumiałem należny kopic jakiś inny z "wnętrznościami" i przeprogramować tak ?
Ja miałem kiedyś taki sam problem i kupiłem komplet moduł ze scyzorykami. Nowy moduł wpinasz w miejsce starego w komplecie jest instrukcja programowania funkcji scyzoryki zanosisz tam gdzie dorabiają klucze i po kłopocie masz nowy zestaw :wink:
Gdzie się nie schyle tam leżą wentyle
Dimitri
Małopiszący
Posty: 15
Rejestracja: 2013-08-21, 21:18
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Dimitri »

Dzięki wielkie za info :)
Zakochany od młodości w Bawarach :)
ODPOWIEDZ