Vanos regeneracja

Sprawy o różnej tematyce
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Vanos regeneracja

Post autor: Gabrielo »

Witam! Czy ktoś z was potrafi/zna kogoś, kto by mi mógł Vanosa "uszczelnić"? Chodzi o zmiana uszczelek (Beisan Systems), bo już słychać klekot.. Uszczelke pokrywy i inne oczywiście załatwię sam, tylko potrzebna mi osoba, która wie o co chodzi.. Oczywiście pivko i obiad gwarantowany.. :mrgreen:
I tak na marginesie.. Wie ktoś, czy można tak z tym jeździć, czy czymś to grozi?
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

To jaki ty masz przebieg ze ci vanosa slychac? u mnie przy 300tys cisza jak makiem zasial
:)
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Liczysz ze ktos sie wezmie za Vanosa za piwko i obiad?
W polsce kilka osob ma w ogole pojecie o Vanosach...
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Pablo pisze:To jaki ty masz przebieg ze ci vanosa slychac? u mnie przy 300tys cisza jak makiem zasial
No to muszę mieć widocznie więcej.. :lol:
Mystic888 pisze:Liczysz ze ktos sie wezmie za Vanosa za piwko i obiad?
W polsce kilka osob ma w ogole pojecie o Vanosach...
Oczywiście, że zostanie opłacony za usługę.. :roll: :wink: Znasz kogoś, kto to robi Mystic888?
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

Oczywiscie.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
ODPOWIEDZ