[E46] Stuki w zawieszeniu...??

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Awatar użytkownika
BrZoZa89
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2013-02-19, 13:08
Lokalizacja: Pszczyna

[E46] Stuki w zawieszeniu...??

Post autor: BrZoZa89 »

Witam :)

Mam problem z zawieszeniem, słychać stuki przy nierównościach z okolic nóg kierowcy i pasażera. Wnioskuje że to tuleje wachacza... pytanie brzmi z jakiej firmy kupić owe tuleje i jak wygląda ich wymiana ?? :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Lemforder ! musisz miec prase, zawieź to najlepiej do mechanika;)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sikorka15
Zaawansowany forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2012-09-17, 21:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: sikorka15 »

Jakbys wymienil same tuleje z gumami na prasie to koszt naprawde niewielki. W katowicach facet to robi bo sie dowiadywalem.

Ja osobiscie kupilem nowe wahacze TRW i zadowolony jestem. Mi w tym czasie samochod byl pilnie potrzebny i nie moglem go miec unieruchomionego na 2-3 dni tyle by trwalo jakbym sie bawil w wprasowywanie.

Jak masz czas i 2 samochod to chyba jednak lepiej wprasowac. Albo zalatwic sobie od kogos wahacze tak jak mi leza wprasowac i potem calosc zakladac. :)
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

tylko i wylacznie lemforder ! ! ! mozesz kupic standardowe tuleje albo zastosowac cos takiego obejdzie sie bez prasy pozdrawiam
http://moto.allegro.pl/lemforder-tuleja ... 82277.html
meeega zglebione ;)
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

sikorka15 pisze:Jakbys wymienil same tuleje z gumami na prasie to koszt naprawde niewielki. W katowicach facet to robi bo sie dowiadywalem.

Ja osobiscie kupilem nowe wahacze TRW i zadowolony jestem. Mi w tym czasie samochod byl pilnie potrzebny i nie moglem go miec unieruchomionego na 2-3 dni tyle by trwalo jakbym sie bawil w wprasowywanie.

Jak masz czas i 2 samochod to chyba jednak lepiej wprasowac. Albo zalatwic sobie od kogos wahacze tak jak mi leza wprasowac i potem calosc zakladac. :)

lipny ten warsztacik :D bo takie cos to jest roboty na warsztacie max 3-5godz z zdemontowaniem wahacza i zamontowaniem
meeega zglebione ;)
Awatar użytkownika
BrZoZa89
Małopiszący
Posty: 7
Rejestracja: 2013-02-19, 13:08
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: BrZoZa89 »

A co sądzicie o Meyle HD wzmacniane ??
A tutaj znalazłem coś ciekawego... http://www.bmw-klub.pl//viewtopic.php?f=15&t=147284
w sumie to żadna filozofia :P
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

przyjacielu zobacz co wyslalem wczesniej wlasnie to :D
meeega zglebione ;)
ODPOWIEDZ