[E39] Zawór N75

Sprawy dotyczące tylko BMW-czyli wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem itp. oraz pytania dotyczące płynów, olejów itp.
Richi
Małopiszący
Posty: 13
Rejestracja: 2014-05-25, 05:40
Lokalizacja: Pszczyna

[E39] Zawór N75

Post autor: Richi »

Witajcie mam taki mały problemik od czasu do czasu zdarza mi się coś takiego w trakcie jazdy
podczas mocniejszego wciskania nogi w podłogę auto nagle robi się bardziej mulaste a silnik gdy wchodzi na obrotu "huczy" tak to bym nazwał, zatrzymuję się gaszę silnik ponowne uruchomienie nic nie daje, ale od znajomego mechanika dowiedziałem się aby z zaworu N75 to taki przy turbinie wyciągnąć wężyk ten czarno niebieski po jego wyciągnięciu słychać jak uchodzi nabite powietrze wsadzam z powrotem palę auto i wszystko raca do normy. Silnik jaki mam to 2.5d, czy ktoś z Was spotkał sie z takim problemem ? co może być przyczyną? uszkodzony czujnik? a może gruszka? czy coś jest może z turbiną? Ewentualnie czy podpięcie do kompa może dać odpowiedź? co jest nie tak?
Jeżeli było by potrzebne podpięcie do kompa i sprawdzenie czy ktoś mógłby się zaoferować z pomocna ręką ?
dziękuję i czekam na sugestie.
Awatar użytkownika
marzok
Zaawansowany forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 2014-04-27, 13:52
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: marzok »

hmmm, pod koniec przyszlego tygodnia bede miec czas to mozesz wpaść na diagnostykę INPA.
CHIPTUNING HAMOWNIA PODWOZIOWA BOSCH 698463776

https://www.facebook.com/gorillaelectronics/
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

jest jakis problem ze sterowaniem podcisnieniem - wiecej wyjdzie na kompie
...tak znowu sie czepiam...
DING DONG
Zaawansowany forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 2012-09-26, 13:14
Lokalizacja: rybnik

Post autor: DING DONG »

hehe a moze huczy wisko jak ci sie auto zagrzeje i wtedy auto muli chwilowo
...<<<BMW>>>...
ODPOWIEDZ