[E60-E61] Problem z klockami

Czyli wszystko co dotyczy elektryki w naszych BMW!
baks1986
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-16, 18:35
Lokalizacja: Rybnik

[E60-E61] Problem z klockami

Post autor: baks1986 »

Jak w temacie mam problem z klockami tylnimi bo nie umiem ich skasować na liczniku.Robię to tak samo jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=G2zdcjU1idk
kolesiowi udaje sie to za 3 razem ale zrobił ja robie tak samo i nie umiem tego skasować. Ma ktoś jakiś pomysł???
Dodam tylko ze komunikat wyskoczył jak skasowałem mikrofiltr a klocki z tyłu są dobre
Obrazek
Maver
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2015-11-16, 09:46
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: Maver »

Musisz wymienić czujniki
baks1986
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-16, 18:35
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: baks1986 »

Ale ja z tymi klockami i czujnikami nie robilem kompletnie nic kasowalem mikrofiltr i wyskoczył y mi klocki z tyłu :zdziwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

moze kabel od czujnika ma dosc i masz przerwe w obwodzie ( pracuje on razem z zawieszeniem ) ....tak jak napisal Maver - wymien czujnik

zreszta tak dla pewnosci sciagnal bym kola z tylu i zobaczyl czy klocki rowno zbieraja ( zewnetrzny/wewnetrzny klocek ) bo moze tloczek trzyma i jednak masz wytarte te klocki...z hamulcami zartow nie ma

inna sprawa bo ja nie wiem...E60 podaje ze chodzi o tylne klocki ? pytam bo w E39 jest jeden komunikat na dwa czujniki...ciekaw jestem jak to jest w tych ultranowoczesnych furach :)
...tak znowu sie czepiam...
Maver
Małopiszący
Posty: 40
Rejestracja: 2015-11-16, 09:46
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: Maver »

Taaaa E60 podaje które klocki, tylko, że jak ona wywala błąd to klocki są z reguły naprawdę jeszcze grube :roll: Inne marki moim zdaniem mają to lepiej rozwiązane niestety....

No i czujniki są jednorazowe :/
baks1986
Zaawansowany forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 2010-02-16, 18:35
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: baks1986 »

problem rozwiązany musiałem czujnik wymienic i juz jest ok
Obrazek
ODPOWIEDZ