[E46] Montaż PC`a 2DIN lub Radia 2DIN

Problemy, porady oraz projekty sprzętu car-audio, PC-car.
Porady związane z alarmami, nawigacją i T V w samochodzie.
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

W serwisie nie ma takich ramek bo nigdy nie było 2 din w e46 i nie były produkowane
Jezeli chesz juz kupic to polecam ebay.de ceny duze ale jakosc wykonania godna polecenia lub jak masz zdolnosci to zrobic samemu jest bardzo prosto <- poszukaj tutaj lub na mp3car.pl tam opisywałem co i jak robic lub google.pl duzo ludzi opisuje
Co do ramek ta sa 2 rodzaje , typowo 2 din czyli wejdzie Ci stajcja multimedialna oraz ramki pod panel lcd 7" <- maja mniejsza dziure
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

nie zrozumielismy sie, chodzilo mi bardziej o ten stelaz czy jak to nazwac zeby wpasowac ladnie climatronic na dol bo ja mam schowek teraz..a ramke to bede kombinowal penie sam ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Klimatronik Ci wejdzie w miejsce schowka bez problemu.
Przewody są na tyle długie, że dostaną z miejsca schowka.
Obrazek

A to wszystko wina admina ( &#865;° &#860;&#662; &#865;°)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

Tak jak Marcin powiedził

Gdy chesz wykorzystac Twoj "stelaz" schowek czy jak to sie tam nazywa to bedziesz miał szpare na rogach i srodku i u gory gdy chesz miec jak oryginał musisz zaopatrzec sie w schowek taki jak na zdjeciu - on jest przystosowany do klimatronika bo ma zaookroglenia i u gory ma "listwe"

Obrazek

Obrazek
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

tylko gdzie takie czegos w rozsadnych pieniazkach poszukac???
bo zakladac ze szpara chyba niema sensu zeby to w miare wygladalo..a moze ktos z Was ma taki na boku do sprzedania ;)?
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

bazę trafisz na allegro...
Obrazek

A to wszystko wina admina ( &#865;° &#860;&#662; &#865;°)
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

jaki masz ten stelaz pod listwe czy pod przyciski ?
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

tak to na chwile obecna u mnie wyglada...
Obrazek
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

To pozostało Ci szukać :
1. Stelaża pod przyciski &#8211; taki jaki masz tylko pod wersje klimatronik
2. Stelaża pod listwę ( tak jak wyżej na fotkach ) + panel ASC i wyprowadzić pod wtyczkę jaka Ty masz
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

Pochwale sie swoją rzeźbą ramki i zabudową moze radio nie jest super ale daje rade i ma regulowany panel puki co wystarczy.

Obrazek
Obrazek
Krystian
Małopiszący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-06, 21:56
Lokalizacja: FWS

Post autor: Krystian »

dla mnie bomba, powloka wyglada lekko chropowato wiec super-pochwalisz sie jak zrobiles ramke?czy tak jak wszyscy z panelu klimatronika i radia? jak z tylu?czy konieczne wycinanie jest kawalka nagrzewnicy?
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

incoming to ja z Toba pisałem na sporcie i pozniej na @ ? bo godnie Ci to wyszło
incoming
Zaawansowany forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 2009-01-31, 10:17
Lokalizacja: Rybnik-Żory

Post autor: incoming »

Krystian pisze:dla mnie bomba, powloka wyglada lekko chropowato wiec super-pochwalisz sie jak zrobiles ramke?czy tak jak wszyscy z panelu klimatronika i radia? jak z tylu?czy konieczne wycinanie jest kawalka nagrzewnicy?
mozna powiedziec ze tak jak wszyscy uzyłem panelu z manualnej klimy i radia, z tym ze nie robiłem do radia zadnego koszyka tylko wykorzystalem ten stelarz z radia i klimatyzacji i dorobiłem do niego ścianki boczne metodą lutowania plastiku tak aby mozna było przykrecić do niego radio, niestety w radiach 2-din trzeba wyciać ten plastki z nagrzewnicy, choć widziałem radia 7 calowe co były tak zrobione żę z tyłu wyglada jak zwykłe 1-din a z przodu jak 2-din wtedy nic nie trzeba wycinać.

Obrazek

ale można się też pobawić i wykorzystać ramke z radia 1-Din i dorobić do niej wypełnienie i potem wyciać z całości.

Obrazek


Tak aaddriaannn z tobą pisałem jakoś uporałem się z tym, a do zatkania tej dziury w obudowie nagrzewnicy uzyłem obudowy ze starego monitora gdzie juz trzy scianki były wystarczyło dorobic czwartą.
aaddriaannn

Post autor: aaddriaannn »

no ładnie ładnie ja to robie troche inaczej :

foto podgladowe

Obrazek

Obrazek

Obrazek
marshall
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-12-12, 21:27
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: marshall »

Witam! Pilnie poszukuję firmy lub osoby która zajmuje się montażem 2 din e46, koniecznie ze śląska. Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ