[E36] Broder 320i Coupe

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Ariel

Post autor: Ariel »

Broder trzeba dodac, ze to nie zaden czarny tylko ori carbon! :D Jak na syndykacie pisalem kiedys to i tu, ze bardzo mi sie podoba i pokaz aktualna zabudowe audio :P
LUCKY
Zaawansowany forumowicz
Posty: 323
Rejestracja: 2008-08-14, 13:08
Lokalizacja: Racibórz/Czestochowa

Post autor: LUCKY »

znana bunia z forum Maxbimmer :) szkoda ze nie zrobiles swapa z tej M3 co miales takie byly plany no i wtedy to by był kosmos ogolnie bunia piekna co widac po zlotach gdzie zdobywa puchary oby tak dalej i do zobaczenia na zlocie w Rydułtowach
Silnik jest Bogiem , prędkość nałogiem , turbo podstawą a nitro zabawą
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

Auto nie jest tak doskonale jak na fotkach, ma troche wad i niedociagniec, ale nie zawsze tak jest jak by sie chcialo ;)

Silnik z e36, m52b28, ale z kolektorem ssacym od m50 i przez chwile z stozkiem simoty w carbonie, ale juz siedzi ori puszka z wkladka k&n i jest znacznie lepiej :mrgreen: wydech przelotowy w calosci, tylko koncowy tlumik zostal i ori H-pipe na srodku, do tego barany chyba na wzor supersprinta. Pod maska od czasu swapa nie byla myta i jest mega syf, dlatego nawet zdjec nie robie ;)

Zabudowa audio hm... przegladalem wczoraj fotki z waszego zlotu rok temu i widzialem pare ladnych bagaznikow, wiec mysle ze nie mam z czym sie wychylac :lol:

Co do M3, najwiekszy blad ze sprzedalem. Byla zdrowiutka i jezdzila jak trzeba, a odcinka.... niczym scigacz ;)

Mam nadzieje ze na zlocie nie zostanie odebrana jako wies-tuning i nie dostane w tej kategorii pucharu :lol: :mrgreen:

do zobaczenia ;)
Ariel

Post autor: Ariel »

Broder pisze:Mam nadzieje ze na zlocie nie zostanie odebrana jako wies-tuning i nie dostane w tej kategorii pucharu :lol: :mrgreen:
nic sie nie boj :) w takim malowaniu bedzie ich wiecej :P
om3n
Małopiszący
Posty: 31
Rejestracja: 2010-08-14, 10:54
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój

Post autor: om3n »

A no widzialem na temacie cos takiego fajnie to wyglada :bmw:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Broder pisze:Mam nadzieje ze na zlocie nie zostanie odebrana jako wies-tuning i nie dostane w tej kategorii pucharu :lol: :mrgreen:
wygrasz, wygrasz :P hehe
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
zawias
Maniak forumowy
Posty: 907
Rejestracja: 2009-06-14, 00:08
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: zawias »

Broder , długo śmigasz z tablicą za przednią szybą ? bo ja jeździłem nie całe 2 miesiące aż w końcu miejscowi chłopcy mnie drapneli i powiedzieli ze jak nastepny raz mnie złapia to zabiora mi dowód :mrgreen:
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

zawias, 3-4 miesiace. Raz mnie zatrzymali ale ogolnie spoko poszlo gladko hehe. Wtedy jeszcze nie znalem przepisow, a jest na to patent, ale nie chce o tym pisac, bo jak co drugie auto zacznie jezdzic bez tablicy to beda sie wkur*iac i beda sypali mandaty za byle co. Ogolnie wg przepisow w pewnych przypadkach jest dozwolona jazda z tablica za szyba, ale wiadomo ze jak zaczneisz sie madrzyc to dowala sie do czegos innego.

Krzys, w takim razie nie przyejzdzam :P
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

Broder, z czystej ciekawości napisz na PW co to za patent, nie stosuje takich myków ale jestem ciekaw
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
Awatar użytkownika
BeleX
Maniak forumowy
Posty: 1615
Rejestracja: 2010-06-13, 18:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: BeleX »

jak juz pohamowaliscie to napisac ile wyszlo :)
...tak znowu sie czepiam...
Ariel

Post autor: Ariel »

Wynik z hamowni to 198KM i 228Nm ;)
Rafael
Zaawansowany forumowicz
Posty: 416
Rejestracja: 2009-04-02, 08:58
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Rafael »

Koni pod dostatkiem ale niutkow cos malo...
swoja droga musialbym moja schamowac

a to wyglada z taka hamownia na takich zlotach? jest to wmiare miarodajny wynik ?
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

Rafćl, jak przyjedziesz drugi raz po modach to mozna miec jakis punkt odniesienia ;)
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Awatar użytkownika
Broder
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2008-10-25, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Broder »

no niutkow to mi ucieklo, ale to 100% wina wydechu + kolektor od M50 tez daje spadki momentu. Ogarne wydech i mam nadzieje ze bedzie duuzo lepiej :P Dobrze ze chociaz tych konikow troszke ponad serie... :roll:
ODPOWIEDZ