[E36] E-36 320i Moja Bawara

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Łukasz222
Zaawansowany forumowicz
Posty: 265
Rejestracja: 2012-12-24, 22:29
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Łukasz222 »

prezenci sie bardzo dobrze :wink: tak jak chlopcy pisza ,jedynie trzeba zrobic porzadek z lampami :wink:
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Obrazek
Obrazek
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Kaper wielkie dzięki za przedstawienie mniej więcej wyglądu po wyrzuceniu marchewek :).Powiem tak fakt bez tych pomarańczy lepiej wygląda po przemeblowaniu na dymione do tego jeszcze zmienić boczne na błotnikach i gitara.Dziękuje za docenienie mojej pracy i oczywiście będę informował jak i przedstawiał co robię w miarę możliwość :P.
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Fotka zaraz po nabyciu auta bez żadnych modyfikacji tamtego lata.Jak znajdę jeszcze gdzieś stare zdjęcia to wróce do porównania.Zdjęcie robione gdzieś w Amazonce stąd ten Pyton na masce heObrazek[/img]
Ostatnio zmieniony 2014-11-02, 19:36 przez Kukit, łącznie zmieniany 1 raz.
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Fotki spontaniczne bez listew i przed kosmetyką lakierniczą ale t się wytnie :)Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Awatar użytkownika
Kazien
Zaawansowany forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2014-01-19, 23:37
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Kazien »

No jest piękna :br:
Tylko ogarnij te światła tak jak mówią wszyscy, i wrzuć VIN i fotki środka. ;)

Pozdro! :bmw:
;)
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Witam dawno mnie tu nie było w sumie nie mam nic do zaprezentowania ale chciałbym się poradzić. Aktualnie czekam na kartki ( wypłatę lub jak kto woli jałmużnę :) ) i planuję zmianę kierunków na dymione to już postanowione. Planuję też zglębić przód o jakiś 1,5cm i wyremontować a mianowicie odświeżyć zakupione bananowe wnętrze produktami z tej strony http://lederzentrum.pl/.Teraz sprawa poradzenia się co lepsze mianowicie po odświeżeniu środka rozmyślam nad zrobieniem czegoś takiego ( zdjęcie poglądowe )Obrazek[/img]
Mianowicie obicia części deski rozdzielczej tej pod kierownica jak i schowka i tunelu środkowego w kolor skóry. Tunel zrobić w carbon jak na zdjęciu ( aktualnie mam zrobiona listwę schowka w carbonie ).Kolejną rzeczą było by też przemalowanie plastików na czarny kolor tak jak jest to zrobione na dole siedziska rozważam też zrobienia tak samo z maskownicą oparcia fotela albo na czarno albo w carbon. Chciałbym odświeżyć wnętrze lekko unowocześnić ale ze smakiem bez jakiejś wioski. Aktualnie jestem na etapie pozbywania się rudej i lakierowaniu wspawanych części o wszelkich modach będę informował na bieżąco :).Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Alexof
Maniak forumowy
Posty: 1001
Rejestracja: 2009-04-23, 07:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post autor: Alexof »

Jak dla mnie wszystko prócz kiery świetnie się komponuje ;)
BYŁO: E30 M20B27 -> M50B20 SEDAN
BYŁO: E39 M62B35 SEDAN
BYŁO: E36 M52B20 -> M52B28 TOURING
BYŁO: E36 M43B18 CABRIO
BYŁO: E36 M50B25 GRUZCOUPE
BYŁO: E36 M50B20 GRUZSEDAN
JEST: E36 M43B16 SEDAN
JEST: E38 M62B35 M SPORT
szczepciu
Zaawansowany forumowicz
Posty: 353
Rejestracja: 2012-12-02, 20:22
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: szczepciu »

Fajna kompozycja ale jak wyzej kolega napisal kierownica tylko czarna, a i ten carbon wedlug mnie tez zbyteczny. Poza tym pięknoza!!
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Wiadomo są gusta i guściki ale fakt właśnie mnie też ta kierownica jakoś nie leży. Carbon na pewno zrobię tak jak na załączonym zdjęciu. Siedziska na pewno zrobię jak w tym zdjęciu poglądowym mianowicie plastiki w czerń a maskowanie siedzisk z tyłu sobie podaruje i zrobię na czarno a nie w carbon. Oczywiście to tylko zdjęcie poglądowe a po renowacji skóry ( posiadam sportsitze ) i podłączeniu grzania będę się kierował w styl jak na zdjęciu. Zdam relację z renowacji o ile nic nie popsuje i z przemeblowania oświetlenia. Dzięki za opinię tak więc działamy :)

Miałem zmienić kierunki a więc proszę zmienione i sam przyznam że na wielki plus to wyszło tak teraz wygląda Bawara.:). Zdjęcia robione pralką więc ciężko o dobrą jakość
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]

Obrazek[/img]

Tak wygląda obecnie listwa schowka małymi kroczkami realizuje plan wnętrza a maskownice foteli obije czarną skórą bydlęcą zamiast folią carbon.

Obrazek[/img]
Ostatnio zmieniony 2014-11-04, 22:55 przez Kukit, łącznie zmieniany 1 raz.
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Na dzień dzisiejszy to tyle :)
Awatar użytkownika
KOWAL
Zaawansowany forumowicz
Posty: 434
Rejestracja: 2013-11-24, 00:03
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: KOWAL »

kierunki zdecydowanie na plus :bmw:

a co do paska w "carbonie" nad schowkiem to mam mieszane uczucia. To na zdjęciu był CARBON a u Ciebie jest folia M3?
Ja natomiast ten pasek też bym obił w skórę bydlęcą jeżeli boki fotełow tak obijasz.
U siebie robiłem podsufitkę w alcantarę i przy okazji ten owy pasek obkleiłem w taki materiał i wygląda bombon.

Pozdrawiam :bmw:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

brawo za jasne kierunkowskazy

Obrazek
Obrazek
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

Obrazek

Widziałem dzisiaj na żywo w Gliwicach koło politechniki stała...
Felga wyglada jakby była pomalowana farba na czarno zamiast opony :)
Przykuwa uwage z daleka, ale ja bym wsadził 18 cali i taka mala oponke lepiej by to siedziało w nadkolach :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Kukit
Małopiszący
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-12, 01:53
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Kukit »

Dawno mnie nie było a i wiele się nie zmieniło po za zrobieniem podłużnic pod autem które mają się zdzierać a nie auto.Kowal fakt masz rację mam oklejone to folią nie wygląda to najgorzej ale osobiście myślę nad hydrografiką. Wszystkie potrzebne rzeczy do hydrografiki można nabyć i myślę że przy moich manualnych zdolnościach metoda prób i błędów będę wstanie wszystko co chciałem w carbo sobie wykonać.Primo prawda większe koło na bank wpadnie to jest pewne i to będzie rozmiar 18 na przód jakieś 8,5 a tył max 10,5 na obecne kółka zwaliłem sprawę gdyż naciągnąłem lipne rozmiary 185/35 a koło o ile się nie mylę jest albo 7lub8 cala.Co do lakierki nie ukrywam nadkola są po poprawkach amatorskich i zabrakło czasu by je wyprowadzić klarem tak więc są przymatowione ale lepsze to niż mieć rudą z pęcherzykami :).
ODPOWIEDZ