[E36] Armageddon -->> E36 Coupe 328i

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
tomash
Zaawansowany forumowicz
Posty: 679
Rejestracja: 2008-04-04, 22:56
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: tomash »

Nooooooo Armi składaj auto do kupy wreszcie i robimy jakiegoś spota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

No trzeba by było nowo zmodowanym autkiem sie gdzies pokazac :mrgreen: Ale na pewno co zrobie to wrzuce fotki :mrgreen: Niby na wtorek po południu mam mieć autko już u siebie, ewentualnie na środę rano... Ale tak to już mi gada 2 tygodnie :evil:
Awatar użytkownika
djmario
Site Admin
Posty: 1829
Rejestracja: 2009-06-23, 07:33
Lokalizacja: Dolce & Gabbana
Kontakt:

Post autor: djmario »

No Armageddon dajesz rade piękna BUNIA a silnik poprostu mistrzostwo świata, MOC i tyle.
Pokażesz się napewno na zlocie w sierpniu :wink: :wink: :bmw:
Latać bokiem to jo lubia wtedy w nosie sobie dłubia
Obrazek
Obrazek
Chroń mnie Boże przed mym samym bo pod maską mam barany :P
Armageddon

Post autor: Armageddon »

No mam nadzieję, że uda mi się zagościć na zlocie w sierpniu :) Wtedy już będzie po modach i być może z lampami w białym kierunku z tyłu :) Ale to się zobaczy jeszcze, na razie niech zrobią mi to co wypisałem wyżej, później zobaczy się co dalej :)
Awatar użytkownika
dave
Maniak forumowy
Posty: 1130
Rejestracja: 2006-12-04, 07:42
Lokalizacja: radlin

Post autor: dave »

No fajne autko jak te plany zrealizujesz to będzie bardzo fajne
Obrazek
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Chłopaki i dziewczyny powiedzcie mi co myślicie o tych felgach?
Chodzi mi o te na górze 5 ramienne :) KERSCHER RS :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

mi sie podobaja. A sa kompletne czy brakuje rantow? Bo koszt nowego rantu to ok 700zl ;) A uzywki ciezko znalezc.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

właśnie napisałem gościowi maila :) Zobaczymy co odpisze :) I tak koszt nie jest wielki bo to co widzicie na zdjęciu kosztuje 1500 zł u niego :) 7 felg za 1500 zł :) Te drugie można by było odnowić i sprzedać za większą kaskę :) Właśnie nad tym myślę :)
grisha

Post autor: grisha »

Moim zdaniem Sa całkiem całkiem rowniez mysle o zmnianie felg na jakims fajnym buciku. jak bedizesz wiedzial o czyms przyzwoitym napisz. POzdro :kolebka: :kolebka: :kolebka:
Awatar użytkownika
Senoy
Małopiszący
Posty: 39
Rejestracja: 2009-03-03, 12:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Senoy »

Arma.... hahah co ja bym mógł powiedzieć haha wiesz ze furka jest w pyte
Awatar użytkownika
gamek2
Maniak forumowy
Posty: 1969
Rejestracja: 2008-12-30, 16:09
Lokalizacja: Raciborz

Post autor: gamek2 »

no autko wyglada lepiej :bmw: :bmw:
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Dziś byłem u lakiernika/blacharza i... Dostałem dwie wiadomości... Jedną dobrą drugą złą :roll:

Najpierw ta zła... Autko do odbioru dopiero we wtorek bo ludzie mu powyjeżdżali na urlopy i nie ma kto poskładać mojego autka do kupy... A w kolejce ma jeszcze samochody, które szybciej były oddane do niego... No i odbiór autka dopiero we wtorek po ok 15:00... :sad:

A ta dobra wiadomość to taka, że autko ma odświeżony lakier, zostały zrobione poprawki lakiernicze, polakierowany zderzak i nakładki :smile: Do tego gratis zdjął mi tą podstawkę na piwo, zalepił dziury i polakierował tylną klapę :smile: , a żeby tego było mało to zdjął tylny zderzak i poprawił na nim lakier po poprzednim konowale, który tak źle mi go pomalował, że lakier na zderzaku był matowy, a do tego źle zmatowany przed nałożeniem nowego lakieru i lakier zaczynał odpryskiwać i to też zrobił mi gratisowo :smile: Gratisowo, jeszcze pomalował mi lusterka bo były ryski na nich i usunął wgniecenie na masce (z którym to kupiłem moją Bawarke). Zrobił mi polerkę całego autka :) Autko świeci się, mmmmm. Można się przeglądać jak w lustrze :mrgreen:

Ma ktoś może dojścia do tuneli chłodzenia tarcz do zderzaka :m:?
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Daj namiary na tego lakiernika jak tyle gratisów daje
Armageddon

Post autor: Armageddon »

Wiesz... Po znajomości wszystko idzie lepiej :mrgreen: Znajomy mojej mamy go bardzo dobrze zna i jak się dowiedział, że mam tam autko u tego lakiernika to pojechał tam z nim pogadać :) I zapewne dlatego tyle gratisów dostałem :) Poza tym u niego moi koledzy pracują i czasami przysiedzieli w pracy i zrobili nieco więcej niż miało być :) Flache bedę im musiał jakąś postawić :)
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Takich znajomych to warto mieć :twisted:
ODPOWIEDZ