[E36] 328i MI Limousine od WhuCrew

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Zostaw lotkę, mi się bardzo podoba fajnie wypełnia pupcię :mrgreen:
Awatar użytkownika
SebaE36
Maniak forumowy
Posty: 1405
Rejestracja: 2010-05-18, 19:21
Lokalizacja: Radlin

Post autor: SebaE36 »

Super :D

Jak to nie tajemnica to napisz na PW ile dales za znaczek i skad masz :)
balonik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 2012-04-01, 15:20
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: balonik »

lotkę zostaw bo ładnie zgrywa się z kołem :wink: a trójkąt możesz wyrzucić bo przecież bmw się nie psuje :mrgreen:
nie sztuką jest mieć nowe auto, sztuką jest żeby stare wyglądało jak nowe...
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

GERMAN, Moloch, balonik, Podzielam wasze zdanie :bmw: Bez lotki będzie łyso i fakt ,że widać taką na wielu wiejskich i zajechanych e36 ale nieskromnie uważam, że na moim aucie broni się w sposób naturalny :wink: Dzięki za pomoc chłopaki :bmw:

balonik,
a trójkąt możesz wyrzucić bo przecież bmw się nie psuje :mrgreen:
Hahahahaaaaa :wink: Racja :roll:

A tak poważnie już wiem ,że od drugiej strony jest przykręcany taki uchwyt na ten trójkąt i jakby ktoś chciał się pozbyć to ja łykam :grin: :wink:

A tu reakcja małego fana motoryzacji :wink: Zdaje się mówić: Good job daddy :wink:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-04-20, 19:37 przez whucrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
robert88
Zaawansowany forumowicz
Posty: 141
Rejestracja: 2008-02-24, 19:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: robert88 »

szkoda że lotka zostaje :) mnie sie totalnie nie podoba e36 z lotka, ale twoje zdanie jest najwazniejsze, ja bym to wywalil bo mi sie to kojazy z calibra ( z całym szacunkiem dla orginalnych i zadbanych calineczek)
wywal a nie marudz :bmw:
Classic Boy & My Classic Car BMW E32 750i V12 91's & BMW E23 733 78's:
/viewtopic.php?t=14823&start=0
Awatar użytkownika
Damian325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 2009-10-05, 19:03
Lokalizacja: Żory

Post autor: Damian325 »

Ja już ci mówiłem ze lotka jest fajna i bym ją zostawił ale i tak co najlepsze w niej masz to m52b28 taki motor w e36 coś pięknego :bmw: :bmw: :bmw:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Hej Damianek kończ swoją i robimy sesje :bmw:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Awatar użytkownika
Damian325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 2009-10-05, 19:03
Lokalizacja: Żory

Post autor: Damian325 »

no jest już w podkładzie w maju lakieruje polerka i można jechać gdzieś fotki porobić :m: :bmw: :m:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

He he a ja dziś z kolgą blacharzem wyciągaliśmy te nadkola.. Masakra!! :wink: Młotki i brechy szły w ruch a mało co się udało wyciągnąć. Żeby to wyciągnąć będę musiał chyba zrezygnować z kanty na błotniku :lol: No ale jutro dalszy ciąg tej walki :bmw:

Lotka zostaje na ten sezon! Dzięki wszystkim za zdanie w tym temacie :bmw:

A jak mi dopisze szczęscie to kupie sobię drugą klape bez lotki na przekładkę. A możliwe ,że na zloty będę miał jeszcze maskę rost :cool:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Witam. Aby nie było ,że się nic nie dzieje w galerii i wokół autka:

Autko po wyciągnięciu nadkoli zostało polakierowane i dogłębnie zabezpieczone przed korozją, przy okazji oczyszczony i zakonserwowany został bagażnik, głównie wnęka koła zapasowego. Wszystko za pomocą preparatów Forch i Boll. Tak autko wyglądało po powrocie od lakiernika:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Korzystając z okazji zabezpieczyłem cały pas tylny.

W między czasie nastąpił ponury weekend majowy w którym pogoda nie dopisywała ale dzięki Beatce spędziłem ten czas miło wraz z rodziną. Po prostu spakowałem żonę i syna do auta i nie zważając na deszcz i zimno podróżowaliśmy po naszym pięknym beskidzie. Auto dostarczyło mi wiele rozrywki co uświadomiło mi, że ciągłe jej ulepszanie i poprawianie jest warte każdego pieniądza i każdej minuty.. :wink:

Cieszą się beztroskimi przejeżdzkami zrobiłem pare zdjęć mojego brudnego podróżnika:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy okazji wróciła zaślepka progu i została wymieniona maska na nie pogiętą:

Obrazek

Sorry za to foto bo robione kamieniem.

I na deser udało mi się w końcu skompletować takie graty :br: :

Obrazek
Obrazek

Oczywiście nie odbyło się bez problemów. Choć sterownik, i silniczek pochodzą z jednego auta musiałem osobno do kąpletować jeszcze czujnik sprzęgła ( mój jest z e46 ale jest ten sam co w e36) linkę ( mam linkę do e46 na sprzedaż dla zainteresowanych) i przepustnicę..

Wszystko to zaczynam ogarniać od dzisiaj. Trzymajcie kciuki :bmw:


Za to biorę się na dniach.. Mam nadzieje ,że obędzie się bez większych problemów :lol:
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
Kebab 325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 270
Rejestracja: 2009-11-29, 19:46
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kebab 325 »

lubie to! ladny sedanik ale jeszcze gleby brakuje :P pozdrawiam !
meeega zglebione ;)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Świetny sedanik, i ponadczasowa felga :razz:
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Kebab 325,
lubie to! ladny sedanik ale jeszcze gleby brakuje :P pozdrawiam !
Ja też pozdrawiam! No nie mogę dopaść nigdzie sprężyn w dobrych pieniądzach :sad:

Moloch, !

Dziękuje! Pozdro

A tu pare foto z wczorajszego dnia. Prace nad tempomatem ruszyły. Wczoraj wyczyściłem przepustnicę a dziś jadę ją montować:

Przed:
Obrazek

Po:
Obrazek


A tu foto jak sobie ostatni czas jeżdzę. Zostało tak od czsu gdy wymieniałem maskę. Mi się podoba :razz: Taki Mad Max Mobil lub jak moja żona mówi No Name Face :wink:
Ostatnio ostro zastanawiam się nad matowo czarną nerką, ale poliftową :roll: Hmmmm?

Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

Dziś relacja z montażu nowej przepustnicy. Mocowanie silniczka tempomatu też zrobione ale zdjęcie póżniej. A narazie :


Obrazek

Nie obeszło się bez kłopotów. Czujnik przepustnicy był przykręcony tak lipnymi śrubkami, że musiałem szlifierką zdjąć ich łebki. Ale za to w ich miejsce trafiły lepsze :razz:

Obrazek

I przynajmniej teraz też to normalnie wygląda.

A dziś doszły głośniki na tylną półkę i ruszyły też nad nią prace:

Obrazek
Obrazek

Brakuje mi tylko materiału na jej pokrycie ale myślę że jeszcze :bmw: dzisiaj go zdobędę :razz:

Pozdro
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
whucrew
Maniak forumowy
Posty: 1188
Rejestracja: 2009-12-04, 16:15
Lokalizacja: Drogomy�l

Post autor: whucrew »

No to lecimy:

Obiecałem zdjęcie mocowania na silniczek tempo, proszę :

Obrazek

Choć mówiłem ,że lotka zostaje stało się jednak inaczej. Wczoraj wpadła klapa bez lotki w super stanie i powiem tylko tyle: Kocham to auto :mrgreen: Klapa pochodzi z 316 i ma odpowiednie oznaczenie które bardzo przypadło mi do gustu.. Do tego włożyłem ledy w podświetlenie rejestracji.

Oto efekt:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Przy okazji wróciły na swoje miejsce nerki a na maskę powędrował nowy znaczek.
Jeszcze tylko pare szczegółow i polerka autka i prace zewnętrzne na ten sezon uznam za zakończone:

Obrazek
Obrazek
Wsiadam i...�apie kierownice jak zorro lejce w mojej pi�knej beemce, numeromania na liczniku, sam sobie g�o�no komentuje to co w radioodbiorniku..
ODPOWIEDZ