[E38] Kolejna bestia na placu ;) - 740iA By Tomek

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Ficek

Post autor: Ficek »

Tomku tylko pozazdroscic rodzicom ................. jezeli chodzi o komfort jazdy to 1 klasa . Zdabac i jezdzic :D
Martin

Post autor: Martin »

franz3xxi pisze:Bardzo ładna :) mam nadzieje ze nią nie jezdzi do pracy bo szkoda jej :) :br:
Jak to szkoda :shock: ???? Czysta przyjemność -jedziesz o poranku do pracy ,czujesz zapach skóry i ten odgłos v8 wzbogacony o jakąś dobrą klasyczną nutę np . Hansa ZImmera (bez kitu też po kupnie 7er zacząłem słuchać klasyki :mrgreen: ) i nie pędzisz przed siebie jak na oklep ,a delektujesz się jazdą :cool:

No i praca :roll:

A po niej znów relaks w jasnej beżowej skórce :lol: :mrgreen: :wink:

A tak wracając do sedna sprawy to piękna jest :bmw:
Tak się zastanawiam czy profil opon jest zachowany bo strasznie male się wydają na tych felach :wink:
A jeżeli to nie tajemnica ,to jakich środków używasz do lakieru(kosmetyki)??
Bo efekt b.dobry -chyba ,że tajemnic -to ok :wink:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No profil opony jest zbyt niski, przy wymianie opon będzie zmieniony na większy przez co koła będą pełniejsze :)

Środki to nic specjalnego :) Zwykły szampon i kilka godzin zabawy z pastą koloryzującą w celu wyciągnięcia głębi koloru :)

A w środku to do skóry użyłem płynu do mycia naczyń PUR (delikatny do rąk) i heja ;) Brud schodził że opisać się nie da a później mleczko do impregnacji skóry za 10zł :P

Narazie nie kupuję nic drogiego ale jak będzie wszystko tak jak ma być to napewno zaiwestuję w kosmetyki SNB Sweden :)
Martin

Post autor: Martin »

Tomek pisze:No profil opony jest zbyt niski, przy wymianie opon będzie zmieniony na większy przez co koła będą pełniejsze :)

Środki to nic specjalnego :) Zwykły szampon i kilka godzin zabawy z pastą koloryzującą w celu wyciągnięcia głębi koloru :)

A w środku to do skóry użyłem płynu do mycia naczyń PUR (delikatny do rąk) i heja ;) Brud schodził że opisać się nie da a później mleczko do impregnacji skóry za 10zł :P

Narazie nie kupuję nic drogiego ale jak będzie wszystko tak jak ma być to napewno zaiwestuję w kosmetyki SNB Sweden :)
Nie radziłbym stosować do skóry płynu do naczyń -w ten sposób wysuszasz skórę , mimo tego że użyjesz środka impregnującego- jeżeli chcesz coś taniego a w sumie dobrego zastosuj sonax ,chyba 11zł :wink: Jeżeli lepszy to TURTLE ,a jeżeli z górnej półki to Meguiar's :cool:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Martin pisze:
Tomek pisze:No profil opony jest zbyt niski, przy wymianie opon będzie zmieniony na większy przez co koła będą pełniejsze :)

Środki to nic specjalnego :) Zwykły szampon i kilka godzin zabawy z pastą koloryzującą w celu wyciągnięcia głębi koloru :)

A w środku to do skóry użyłem płynu do mycia naczyń PUR (delikatny do rąk) i heja ;) Brud schodził że opisać się nie da a później mleczko do impregnacji skóry za 10zł :P

Narazie nie kupuję nic drogiego ale jak będzie wszystko tak jak ma być to napewno zaiwestuję w kosmetyki SNB Sweden :)
Nie radziłbym stosować do skóry płynu do naczyń -w ten sposób wysuszasz skórę , mimo tego że użyjesz środka impregnującego- jeżeli chcesz coś taniego a w sumie dobrego zastosuj sonax ,chyba 11zł :wink: Jeżeli lepszy to TURTLE ,a jeżeli z górnej półki to Meguiar's :cool:
Co do tego to mnie tu nie zagniesz :) 3 samochód ze skórzaną tapicerką - zawsze ten sam sposób i nigdy nie było problemu :D Ale tak jak mówię, płyn musi być bardzo delikatny... Jest właśnie ten PUR do cery delikatnej... Świetnie działa :)

[ Dodano: 25 Październik 2010, 12:17 ]
Kilka fotek wnętrza ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Środek jest przed praniem ale to dopiero w przyszłym roku ;)

[ Dodano: 24 Kwiecień 2011, 10:23 ]
Kilka nowych zdjęć :)

Niestety jest kilka mankamentów :/ Przede wszystkim trzeba zrobić polerkę lakieru i wymienić znaczek z przodu :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I to by było na tyle... Zdjęcia nie są zbyt specjalne - brak weny :) Ale jakaś wiosenna sesja jest :)

Jeszcze czeka mnie pranie beżowego dywanu ale to jak będzie pewna pogoda cały tydzień :)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

zglebuj to w koncu :P hehe
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Krzys pisze:zglebuj to w koncu :P hehe
No koza straszna ale nie ja tym jeżdżę na codzień, a ojciec nie chce obniżać :( A szkoda...
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

7 wypas !! Piekne wnetrze, koła, ogólnie zadbana. Niezła jest :bmw:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

W końcu:D :brawo:

Obrazek

Tak było...

...A tak jest :D

Obrazek
Awatar użytkownika
tommybiker6
Zaawansowany forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-12-25, 18:38
Lokalizacja: Bielsko Biala
Kontakt:

Post autor: tommybiker6 »

Miałem identycznie :mrgreen: tez już jest nówka :bmw:
BMW E36 320i Mauritiusblau Metallic
Narwana

Post autor: Narwana »

u mnie się sypie,też musze sobie pochytać :razz:
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Czas odświeżyć temat :)

Po szybkiej rozmowie z rodzicami zostałem posiadaczem tej e38 ;) Szkoda auta żeby stało pod blokiem i się marnowało więc postanowiłem ją wziąść w swoje obroty :D :bmw:

Plan na auto juz jest - idziemy w kierunku Hamerykańskim :bmw:

Jutro przyjeżdża do mnie licznik z wersji USA z niewypalonymi pixelami - o co ciężko ;)
Letnie felgi zostały sprzedane i w ich miejsce wpada ten oto zestaw ;) (fotka jeszcze z ogłoszenia)
Na zimę też wpadło nowe koło - ori 16" z 740 poliftowej ;) Także mam teraz 5 sztuk bo właśnie taki mam zapas :)
Do wnętrza doszedł nowy telefon - bo ten stary był rozwalony i do niczego się nie nadawał ;)

Obrazek

W pokoju już leżą dwa wzmacniacze ;) Jeden ORION do przodu - wpadną 16cm głośniczki a drugi Rockford który będzie naprędzał schowanego w bagażniku Crunch'a ;)

Plan na najbliższe 4 miesiące:
* blenda klapy tył US
* kierunki US
* listwa zderzaka przedniego US
* obniżyć auto na sprężynach -45/-30 :) - w razie niezadowolenia będzie gewinde :P
* doprowadzić lakierniczo do zadowalającego stanu
* polakierować doły zderzaków, progi, listwy na drzwiach
* zmienić navi 4:3 na 16:9 ;)
* zrobić Black Piano z tego nieszczęsnego, popękanego drewna :P

A reszta wyjdzie w praniu :D :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

plany zacne :) 3mam kciuki :)
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

no u nas praktycznie brak dobrze pomodzonych siódemek tak że działaj działaj :bmw:
Awatar użytkownika
Ksawer
Maniak forumowy
Posty: 1608
Rejestracja: 2011-10-31, 23:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza /Gdańsk

Post autor: Ksawer »

3-mam kciuki :bmw:
Obrazek
ODPOWIEDZ