[E36] Compact by Gurian

Tu zamieszczamy fotki i szczegółowy opis naszych beemek
Awatar użytkownika
Mystic888
Maniak forumowy
Posty: 1099
Rejestracja: 2012-01-21, 14:56
Lokalizacja: Żory Alko Team
Kontakt:

Post autor: Mystic888 »

SWAP to nie tylko silnik. Rozne wersje silnikowe wychodza z roznym podwoziem itd. Dlatego ja np. patrze najpierw co jest w Vinie, a pozniej jak i co jest wlozone.
V12 znane z BMW 750i miało dawać radość z jazdy, moc, dźwięk i szeroki uśmiech na twarzy bogatego klienta, który miał w nosie średnie spalanie na poziomie 20 l/100 km przy podmuchach wiatru z tyłu.
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Jak zrobie swap, to auta na bank szybko nie sprzedam, baa sprzedam jak mnie przyciśnie i to dość ostro.
Przymierzam się do przeniesienia aku do bagażnika, ma ktoś może jakieś informacje na temat charakterystyki kabla plusowego, bo całą koncepcje przeniesienia mam w głowie :br:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ale panowie panowie ja miałem na myśli silnik nie budę :wink: Z kompocika tez można coś fajnego wykrzesać a co najwazniejsze oryginalnego bo Compactów jest mało :bmw: ładuj tam 2,8 minimum i będzie cacy :bmw:
MaryjuszTour
Zaawansowany forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2012-04-08, 11:11
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: MaryjuszTour »

Gurian, ostatnio u znajomego w "Driftowym" kompakcie przekładaliśmy aku do tyłu. Wydaje mi się że nie ma co kombinować z charakterystyką kabla tylko jedź na szrot i wyciągnij oryginalny z jakiegoś sedana (my tak zrobiliśmy). Wyciągniecie go jest banalne a i pasuje elegancko :) Co ori to ori.
Obrazek[/
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Drobna aktualizacja, na dniach zrobie lepsiejsze zdjęcia :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bardzo mi się podoba jak siadła ta dokładka AC, pomalowałem ją na czarno jak radził Kaper i fajnie to wygląda.

Odebrałem też dzisiaj listwe przednia zderzaka pod tablice US :D
Marzyłem kiedyś o zdjęciu oryginalnej części z ASO w temacie swojego auta to wkleje :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Gurian, No dokładka się ładnie prezentuje - ale dodaj jeszcze lepsze zdjęcia... Dobrze, że dokładka jest czarna a nie w kolorze budy (ładnie się odznacza). I jak by Ci kiedyś wpadło do głowy, albo ktoś by Ci radził zmienić nerkę na czarno i dać dymione kierunki to powiedz mu, że jest głupi jak siano... Bardzo ładnie chromowane nerki i biały kierunek tutaj wygląda. Koło też się dobrze prezentuje. Ogólnie jak na kompakta to jest fest dobrze :br:

Ps: mam do Ciebie jeszcze tą tabliczkę USA

Obrazek

Se pożyczyłem na zlot bts'u :sex: Nie chcesz się zamienić na moją UTAH ? :mrgreen:
Obrazek
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Nie no za Californie to ja się nigdy nie zamienie :D, cza pomyśleć nad tą sesyją :bmw: :br:
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

no nie ma co ładnie sie prezentuje ten twój Compact :br:

dokładka o Kapera ładnie sie zgrała
Obrazek
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Korzystając, że dzisiaj mam wolne od pracy porobiłem parę fotek i zająłem się paroma detalami przy aucie, przymieżyłem też listwe pod tablice US :br:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam jeszcze tyle rzeczy przy nim do zrobienia i naprawdę bardzo chętnie bym opuścił go z przodu na dół ale nie dojade nim do pracy ;(
Dlatego wstrzymuje chyba prace i fundusze na ten rok, zbieram na jakiś dupowóz w gazie, i wynajmuję garaż :wink:
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

no no ładnie sie prezentuje ta listwa US

ja juz kontaktowałem sie z ASO w Katowicach i mozna kupic 2 dni oczekiwania
Obrazek
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

Głodek pisze:no no ładnie sie prezentuje ta listwa US

ja juz kontaktowałem sie z ASO w Katowicach i mozna kupic 2 dni oczekiwania
Ooo widzisz o wiele krócej niż w Gliwicach, cene Ci powiedzieli taką samą jak Ci pisałem ?
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Bardzo mi się podoba ten kompakcik. Cały czas idziesz do przodu a wszystkie zmiany na + . Jeszcze co mi się rzuciło w oczy to - gałka zmiany biegów (zmień ją :wink: )
Obrazek
mckefir
Zaawansowany forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: 2012-08-29, 15:35
Lokalizacja: Nowa Wie� / Mierz�cice

Post autor: mckefir »

mam takie same radio w moim compakcie :) ladnie nawet prezentuje sie w desce :). powiedz mi jeszcze co to za model felg masz;p? bo szukam czegos na lato z rantem :). aa i jak wyżej gała do piekła;p
Gurian
Zaawansowany forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 2011-09-11, 22:20
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Gurian »

mckefir pisze:mam takie same radio w moim compakcie :) ladnie nawet prezentuje sie w desce :). powiedz mi jeszcze co to za model felg masz;p? bo szukam czegos na lato z rantem :). aa i jak wyżej gała do piekła;p
Gała pójdzie na bank na śmietnik, wszystko w swoim czasie.
A felgi to RONDOMETAL czy jakoś tak (podróby RH) 4x 8,5j 17" ET13
Glodek
Maniak forumowy
Posty: 1794
Rejestracja: 2009-11-24, 20:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Glodek »

Gurian pisze:Ooo widzisz o wiele krócej niż w Gliwicach, cene Ci powiedzieli taką samą jak Ci pisałem ?
tak taka sama cena ,jak ja kupie to załatwie se jeszcze ori tablice rej
Obrazek
ODPOWIEDZ