Orkiestra, zespół weselny.

Sprawy o różnej tematyce
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Orkiestra, zespół weselny.

Post autor: Aman »

Witam :)

Czy znacie godne polecenia jakies zespoly weselne takie ktore potrafia rozkrecic i dobrze zabawic gosci ? Nie interesuje nas DJ tylko typowy zespol. Jak macie jakies propozycje i namiary na jakis zespol to mozecie wrzucic w temat. Dzieki z gory :)
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Zespół CARO tylko że ciężko u nich z terminem najlepiej zamawiać kilka lat do przodu, z tym że zespół dosłownie klasa sama w sobie :wink:
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

No wlasnie srednio z czasem u nas, moglismy troche wczesniej zamowic zespoł ale sprawdzimy moze akurat beda mieli wolne :P
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Byłem na etapie wyboru zespołów weselnych jakiś czas temu i powiem Ci Aman szczerze że lipa... Jak byliśmy z Judi za zespołem tak zrezygnowaliśmy z tego na rzecz DJ'a a raczej bym powiedział wodzireja - Tomka Kargola :) Byłem już na jego 3 imprezach i jest super! Tyle że ciężko z terminami i cena zaporowa... Nawet sylwester z nim spędziliśmy :)

A co do zespołów które wchodziły u Nas pod uwagę były: Caro, Adler, Bella Musica :) Tylko takie trzy braliśmy pod uwagę...

Byłem też na weselu gdzie grali Sami Swoi i też było w miarę :) Ale wiadomo jak to zespół - nie wszystkie nutki im wychodzą za dobrze :P
Awatar użytkownika
Łatysz
Maniak forumowy
Posty: 1169
Rejestracja: 2009-08-18, 13:19
Lokalizacja: Rybnik/Popielów
Kontakt:

Post autor: Łatysz »

Aman, zadzwoń do mnie jutro w celu przypomnienia to zapytam o zespół godny polecenia oraz jak się uda to załatwię dowód (film z wesela) ;p
Mycie, Pranie samochodów, Nabijanie Klimatyzacji, Wymiana Opon//Wyważanie, usuwanie wgnieceń bez malowania itp. Pomoc Drogowa
maqda
Zaawansowany forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2010-06-08, 13:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: maqda »

Nam zalezy jednak na zespole :) Dzieki Tomek zorientujemy sie tez na tych co podales tez mielismy szybciej to zalatwiac ale jakos ten rok za szybko zlecial dobrze ze z sala nie zwlekalilsmy :P a teraz juz trzeba sie pospieszyc zeby cos jeszcze dobrego znalesc :P Łatysz ty tez dzialaj :P Dzieki bardzo za informacje ;p
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Ja byłem na weselu u siostry w tamtym roku i grali Sami Swoi II. 4 ludzi w zespole i powiem było bardzo fajnie i wcale nie tak drogo. Grali dużo i różnie. Ja ich też zamówiłem na swoje wesele w sierpniu tego roku.
Awatar użytkownika
Przemek325
Zaawansowany forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2006-11-29, 14:57
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: Przemek325 »

Ja mialem na swoim weselu ten zespol i polecam: http://www.zespolmagnum.pl/
Jeszcze bedzie nastepna beemka...
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Też za niedługo rozpocznę etap poszukiwania zespołu na wesele i pierwsze kroki na pewno skieruję do Samo Swoi 2. Byłem na kilku weselach, gdzie był ten zespół i jeszcze lepszego nie spotkałem. Niestety nie wiem jak wygląda u nich z terminami, ale ja będę planował ślub dopiero na 2014 więc myślę że coś się znajdzie ;)
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

No powiem Wam szczerze że po zaklepaniu sali następnym Naszym krokiem był zespół i to zamówiliśmy Tomka K. chyba 5 miesięcy później :) Aktualnie jestesmy na etapie wyboru fotografa :D
Oczywiście zespół Sami Swoi o którym pisałem to są Ci o których tutaj koledzy też piszą ;) Czyli Sami Swoi II :)
Ps. A gdzie macie wesele? :)
maqda
Zaawansowany forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2010-06-08, 13:50
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: maqda »

W Złotej iglicy mamy weselicho :) Widzisz my zaklepalismy juz dawno sale ale jakos z cala reszta nam sie nie spieszylo i teraz mozemy miec problem :P dzieki wszystkim za informacje wiele osob poleca samych swoich wiec bedziemy ich tez atakowac :) A wy Tomku gdzie macie ? Fotografa tez nie mamy:P Ale to juz mniejszy problem :P
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

"Zajazd u Danusi" w Jankowicach :)

Powiem Wam szczerze że już nawet ceny tych zespołów to jest masakra w porównaniem z tym co było 2 lata temu :/ Fotografowie tez szaleją z cenami :/
Awatar użytkownika
Aman
Maniak forumowy
Posty: 794
Rejestracja: 2010-01-18, 18:47
Lokalizacja: Boguszowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Aman »

Tomek, na spokojnie wszystko sie ogarnie nie robta paniki :DD A jak nie to sie pusci kasecioka i bedzie git :DD
Obrazek
Bylo e46 320d, e39 528i, E46 320d jest E46 330Ci ...:::AmAn:::...
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Nie robie paniki tylko jestem w temacie aktualnie :/ I widzę co się dzieje... Czysta patologia! :/

Najwyżej Dj Mario będzie Wam prowadził wesele jako Dj i konferansjer ;) hehe bo nadaje się do tego :D
Ayu
Małopiszący
Posty: 38
Rejestracja: 2011-12-26, 20:16
Lokalizacja: ta moc ?

Post autor: Ayu »

Nie mogę się doczekać kiedy sama będę miała takie problemy jak Wy w tej chwili :) Gratuluję i powodzenia w organizowaniu :) Niestety sama nie jestem w stanie wam pomóc.
ODPOWIEDZ