Wychodząca ruda

Sprawy o różnej tematyce
Młody95
Małopiszący
Posty: 43
Rejestracja: 2015-07-18, 21:05
Lokalizacja: Marklowice (SWD)

Wychodząca ruda

Post autor: Młody95 »

Witam! Mam problem z rudą... Oddałem auto (E39) do malowania, zmiana koloru i takie tam. Pokazywałem gdzie powoli wychodzi rdza i miał to koleś zrobić. Auto odebrałem 3 tygodnie temu elegancko pomalowane, nie było się czemu przyczepić. Wczoraj myjąc auto zauważyłem że w miejscach gdzie była rdza, ona znowu się pojawia! Wkurzyłem się potwornie... Rozumiem gdyby to wyszło za parę lat ale nie 3 tygodnie. Oczywiście dolne rogi drzwi kierowcy i przedniego pasażera oraz tylne błotniki. Na drzwiach kierowcy lakier w miejscu rdzy się delikatnie wybrzuszył. Przejrzałem całe auto i pod uszczelkami (czy tam osłonami) szyb lakier pęka i się łuszczy... Jestem załamany :evil:
Poprzednio jeździłem seicentem, miałem dotkliwie zżarte błotniki i inny lakiernik tak poczarował że po ponad 2 latach nie widać że coś się tam działo.
Chcę oddać do reklamacji ale znając życie będzie się wykręcał że mocno skorodowane czy coś tam... Jak sobie poradzić w razie "rozmowy nie po myśli"? Dodam że żadnej pisemnej gwarancji nie mam :/
Awatar użytkownika
Dzidek
Maniak forumowy
Posty: 744
Rejestracja: 2011-12-24, 19:24
Lokalizacja: Ledziny City

Post autor: Dzidek »

Ja mialem podobna sytuacje... powiedzialem mu ze robil to na odwal i zadam poprawienia tego...
Gosciu wzial auto, trzymal tydzien i zrobil potem juz nic nie wychodzilo... :-)
Ostatnio zmieniony 2016-04-14, 18:30 przez Dzidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby Pan Bóg Popierał Przedni Naped To Chodzilibysmy Na Rekach :D
Awatar użytkownika
Flar
Zaawansowany forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 2013-09-24, 22:41
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Flar »

Jeśli lakiernik będzie się stawiał postrasz skarbowym jeśli nie dostałeś rachunku.
A poza tym rzecznik konsumenta - potrafią zdziałać cuda wbrew pozorom.
Pozdrawiam
Piotrek
Mój "Bumbuś" ;)
ODPOWIEDZ