III Zlot Bmw Team Śląsk

Wszelkie szczegóły dotyczące Zlotu
lechu77
Małopiszący
Posty: 46
Rejestracja: 2010-08-13, 22:47
Lokalizacja: rybnik-chwałowice

Post autor: lechu77 »

pierwszy zlot zaliczony było super, podziękowania dla organizatorów za wzorową organizacje no i dla wszystkich którzy jechali z pod cerfura w rybniku było zaje...ście czekam na następny zlot morze już e36 pędzie do pokazania
royal
Małopiszący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-08-25, 14:41
Lokalizacja: Skoczów

Post autor: royal »

Super impreza nic tylko dziekowac..... ale niestety z powodow osobistych misialem uciekac kolo 13...:( jak na pierwszy zlot w karierze to kiepski debiut:) ale i tak bylo fajnie
Awatar użytkownika
sky_driver
Zaawansowany forumowicz
Posty: 412
Rejestracja: 2008-09-11, 21:44
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: sky_driver »

też przyłączam się do podziękowań, było przednio, pogada się ustabilizowała i daliśmy rade

jak ktoś ma jakieś filmiki lub zdjęcia z moim udziałem to proszę o wysłanie na maila

sky_driver@o2.pl

wyjątkowo jestem zadowolony z tego co moja bunia w tym roku pokazala :P
SEX jest jak BMW - radość z JAZDY
Awatar użytkownika
KoNiK
Maniak forumowy
Posty: 1371
Rejestracja: 2008-11-10, 11:36
Lokalizacja: BASTION

Post autor: KoNiK »

Też wielkie dzięki wszystkim, w szczególności Wilq`owi i jego kobiecie za odstawienie mojego tęczowozu do domu :)
Awatar użytkownika
wbs
Maniak forumowy
Posty: 931
Rejestracja: 2010-08-20, 11:05
Lokalizacja: Katowice / Krosno

Post autor: wbs »

No ładnie ładnie panowie, jestem zadowolony.. niestety musiałem się zmyć szybko;/ taka praca. Na następny zlot moje autko będzie nie do poznania. Postaram się w czymś wystartować no ale tak jak mówię dopiero w przyszłym roku jak oczywiście odbędzie się zlot. Wypas impreza i samochody.. oby tak dalej..
Obrazek
MIRAS
Maniak forumowy
Posty: 1413
Rejestracja: 2008-01-22, 17:11
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: MIRAS »

WYNIKI KONKURENCJI

Najniższy samochód
1.Krzysztof Węgrzyn E36
2.Mateusz Sztorc E30
3.Artur Reczek E28

Car audio
1.Paweł Gęsłowski E38
2.Bartosz Broda E36


Sprawnościówka
1.Karol Ficner E36 cabrio
2.Radek Bronisz
3.Bartłomiej Lupierz E30

Najgłośniejszy wydech
1.Michał Sadzowiczny E36
2.Kamil "K64" E36
3.Bartosz Broda E36

Najładniejsze auto

BMW E36 cabrio Łukasz


przepraszam za pomyłki w nazwiskach ale trochę kartki zmokły i rozmazało się
Awatar użytkownika
Adamos
Zaawansowany forumowicz
Posty: 157
Rejestracja: 2008-12-07, 17:27
Lokalizacja: Świerklany

Post autor: Adamos »

Też chciałem podziękować za udany zlot,miła atmosfera,dobra zabawa oby takich zlotów nie zabrakło :bmw:
DAS IS DAS ...B M W
DiVi
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-05-20, 22:07
Lokalizacja: Zory

Post autor: DiVi »

Nie wiecie jak sie nazywa nuta którą puścił kierowca E38 o 12:42?
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Ja podziękuję wszystkim którzy jechali z Rybnika do Rydułtów w eskorcie którą prowadził Fatum. Było naprawdę super piękny korowód i każdy wiedział że operator z kamerą i flagą będzie z tyłu śmigał na przód :mrgreen: nawet i na trzeciego i mógł mnie puścić jak coś ... nikt nie musiał nikomu mówić....


Jedynie operator chyba za dużo pije bo ręka mi się trzęsła :mrgreen: i za dużo przerywników ... no i jeden tekst mnie rozwalił :)
Było dobrze nawet b.dobrze Gucio korowod wyszedł widzę z tyłu podpięło się parę osób z poza zbiórki nie licząc Łatysza. No Gucio każdy widział jak śmigasz jak uprzywilejowany pojazd to Cie puszczaliśmy :D Honika to już na zbiórce kręciło koledze coś zaszkodziło haa :D Miejmy nadzieje , ze się większej choroby nie nabawił z wiatru.

Dzieki każdemu za przybycie i za super zlot !

P.S Gucio dobra robota !
Ostatnio zmieniony 2010-08-30, 15:16 przez FaTuM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin
Site Admin
Posty: 4164
Rejestracja: 2007-09-30, 11:55
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Marcin »

Nie wiecie jak sie nazywa nuta którą puścił kierowca E38 o 12:42?
:DDDDDD
Obrazek

A to wszystko wina admina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
FaTuM

Post autor: FaTuM »

Nie wiecie jak sie nazywa nuta którą puścił kierowca E38 o 12:42?


:DDDDDD
Jesteś numer 1 :D haha :P Jakies wieksze info gdzie stał kolor numer rejestracji :D to moze sie odezwie :P
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

DiVi pisze:Nie wiecie jak sie nazywa nuta którą puścił kierowca E38 o 12:42?
to teraz niezle zaszalales ... jakbys mial chociaz z telefonu jakies nagranie tego kawalka to pewnie by Ci ktos pomogl ... ale watpie zeby ktos spamietywal co i o ktorej puszczane bylo ... chyba ze ktos pamietam wszystkie kawalki jakie puscil w E38 podczas konkursu na CA jego wlasciciel
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Maniak forumowy
Posty: 1950
Rejestracja: 2009-01-09, 18:30
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Wittlich
Kontakt:

Post autor: El Diablo »

Zlot udał się, dużo dymu, ten chwilowy deszcz nie wystraszył :) impreza trwała w najlepsze dalej, miło ciupała muzyczka, troszkę przymulił na jakiś czas konkurs sprawnościowy ale za to była to nowośc, dobra organizacja imprezy pod względem technicznym, pomimo skromnego "planu imprezy" to ogólnie biorąc bardzo mi sie podobało, WSZYSTKO nadrobiła niesamowita atmosfera na III Zlocie BTS którą tworzą ludzie z BTS, a gdzie brakuje jej na innym zlocie :D , - zresztą nie wątpiłem w to ani chwili :D bardzo miło spędzona niedziela, wiele rozmów, spotkań, troszkę poleniuchowania, mnóstwo żartu i śmiechu... świetnie, GRATLUJę ZLOTU...
Szyszka
Małopiszący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-29, 18:55
Lokalizacja: ¯ory

Post autor: Szyszka »

DiVi pisze:Nie wiecie jak sie nazywa nuta którą puścił kierowca E38 o 12:42?
Również się pod tym podpisuje . co too za nutka :br:
Awatar użytkownika
Devil_Asia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 2009-12-26, 18:02
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Devil_Asia »

Niestety nie mam porównania z poprzednimi zlotami BTS`u wiec powiem ze poprostu mi się podobało :))
Gdyby nie to ze teraz musze odchorować swoje ;))
sky_driver pisze:jak ktoś ma jakieś filmiki lub zdjęcia z moim udziałem to proszę o wysłanie na maila

sky_driver@o2.pl
No cos tam się znajdzie :ddddd
Zablokowany