[E36] 318IS Coupe By Moloch

Tutaj przedstawiamy galerie byłych autek użytkowników forum BTS
Awatar użytkownika
Pablo
Maniak forumowy
Posty: 815
Rejestracja: 2010-08-06, 10:43
Lokalizacja: Innerbraz / SWD

Post autor: Pablo »

Aż żal mi czytac komentarze w ktorych wyzywacie sprawce wypadku. Wam sie nigdy nie zdarzylo spowodowac wypadku?? Nikt nie chce specjalnie go powodowac i robic sobie problemow jak sama nazwa wskazuje to był WYPADEK cos niezamierzonego. Jak moloch [na forum nie przeklinamy] autem meisiac temu to czemu nikt go nie wyzywał ?? żenada poprostu. Mi tez by bylo szkoda auta ale wazne ze wszyscy sa cali nikt nie szalal na drodze na złamanie karku tylko przy normalnej jezdzie zagapienie chwila nieuwagi i sie stało.
:)
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

pewnie jak bys zostawil zimowki to bys bardziej dohamowal... No chyba ze nawet nie zdarzyles zareagowac.

Fakt faktem, szkoda auta.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Ayu
Małopiszący
Posty: 38
Rejestracja: 2011-12-26, 20:16
Lokalizacja: ta moc ?

Post autor: Ayu »

Na drodze trzeba mieć oczy dookoła głowy :) Zgadzam się z Pablem i Krzyśkiem :)
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Krzys tam hamowania było dosłownie ze 2 góra 3 metry, wyskoczyła mi prosto pod maskę ledwo co zdążyłem odbić w lewo żeby ją uniknąć ale niestety ani to nie pomogło w ostatniej chwili poszedł hamulec ale to nic nie dało, dodatkowo droga była mokra a temperatura na + więc myślę że szerokie letnie zrobiły by tu lepszą robotę niż zimowe parówki, co nie zmienia faktu że nawet gdyby była sucha nawierzchnia i środek lata nie dałbym rady tego uniknąć, ja w lewo ona tez w lewo więc niestety zostałem bez szans, ja widziałem te auto że stało gotowe do wyjazdu no ale nigdy bym nie pomyślał że będąc od niej kilkanaście metrów ona wyjedzie prosto na środek drogi, mówi się trudno ważne że ja z kolegą i pani z corolli cała. Co do sprawcy wypadku tak jak mówi pablo przecież na pewno ona sama nie chciała skasować sobie auta i pozbyć się zniżek, ale tak już jest na drodze, czasami po prostu człowiek się zagapi albo zamyśli ułamek sekundy i po zawodach
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

najgorsze bedzie teraz te wyplacanie z OC. Jak bylem placic podatek z cabrio to z ksiazki wyszlo ze auto warte ok 16000zl i z tej kwoty placilem mimo ze w umowie mialem mniej. Takiec coupe '92 nie bedzie warte ksiazkowo ani polowej tej mojej kwoty znajac zycie. Masz poprostu pecha i juz. Pamietam jak mialem w 325i bok rozwalony na samym poczatku i zawsze byl ten dyskomfort ze jezdzi sie rozbitym autem. Jesli podluznice sa ok, zawieszenie itd tez ok i nic nie pokrzywione to bym moze to zrobil bo wyszlo by ze kupisz blotniki, maske, gril, zderzak i pas i skladasz. No i pewnie chlodnica i pare drobiazgow.
Wiem ze nie bedzie to kosztowalo mniej niz 3k. Wydaje mi sie ze wyplaca ci szkode calkowita i juz.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Pablow
Zaawansowany forumowicz
Posty: 267
Rejestracja: 2011-09-24, 16:27
Lokalizacja: Chorzów/Częstochowa

Post autor: Pablow »

:/ bardzo szkoda samochodu, ktoś już wcześniej wspomniał o jakiejś firmie która pomoże uzyskać odszkodowanie, mój ojciec pracuje w takiej firmie (Europejskie Centrum Odszkodowań) jak wyślesz mi w PW swój nr to przekaże go ojcu, a "EUCO" ma bardzo duże doświadczenie w tych sprawach, jak byś się zgłosił do lekarza i bólem czegoś to za to też będzie dodatkowa kasa, a wszystko Ci już przedstawi Ojciec. A powiem że to kumpel z forum to będzie się dużo bardziej starał o to. ;)

Głowa do góry.. jeszcze wsiądziesz do niej dumny i przyjedziesz na zloty pochwalić się nią :) 3m się!
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Dobra wiadomość :mrgreen: Dzisiaj podładowałem akumulator i bunia odpaliła na tyk chłodnica cała, visco się trochę wysypało i wiatrak do wymiany + wiatrak z klimy ale chłodnica w całości :razz: Pablow wezmę to pod uwagę
Awatar użytkownika
Kaper
Maniak forumowy
Posty: 2620
Rejestracja: 2010-06-09, 17:04
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Kaper »

Moloch, No to dobrze. Nazbiera się pare gratów i jeszcze będzie piękniejsza niż była :mrgreen:
Obrazek
Gabrielo
Maniak forumowy
Posty: 1019
Rejestracja: 2011-11-11, 15:22
Lokalizacja: Rudnik
Kontakt:

Post autor: Gabrielo »

Jakoś to będzie!! Gława do góry!! :mrgreen: A widzisz Moloch gdybym wiedział, to ciebie sprzedom te moje Ejndżel Ajsy, ale niestety już poszły na Kraków... :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Ehh to zmaściłeś... zawsze takie chciałem mieć:(( Zrobił bym sobie z nich na dachu światła jak pomoc drogowa :mrgreen:
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Szkoda auta, bardzo fajne wygladala z nerkami po lifcie :sad: Wlasnie Moloch co do grila i nerek mam pytanie do Ciebie. Kupiłes ori uzywane czy nowe zamienniki?
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Kupiłem używany oryginał :razz:
Awatar użytkownika
Moloch
Maniak forumowy
Posty: 2064
Rejestracja: 2011-05-16, 21:54
Lokalizacja: Godów

Post autor: Moloch »

Niebieska Sprzedana, co prawda to nie koniec jej historii jest w trakcie naprawy, ale zemną się już rozstała :razz:
Awatar użytkownika
Didik
Zaawansowany forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 2011-04-03, 22:25
Lokalizacja: Godów

Post autor: Didik »

No nie da sie ukryc :D
[url=http://-lines.ru/][img]http://-lines.ru/rez/ab213120.gif[/img][/url]

Zestaw wahaczy BMW E39 + gałki kierownicze
Master Sport 420zł
Zestaw wahaczy BMW E46 + tuleje + gałki kierownicze
Master Sport 550zł
Ow3NowSk1
Zaawansowany forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 2010-09-06, 00:25
Lokalizacja: SRC

Post autor: Ow3NowSk1 »

Moloch, co teraz planujesz za auto? :smile:
Zablokowany