TuningKingz - Hercules Tour 2017

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Dante182
Zaawansowany forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 2014-06-10, 21:03
Lokalizacja: Chybie

Post autor: Dante182 »

Mi tez sie troche plany pokrzyzowaly ;/ Studia mi wypadly w ten weekend i sobota do 16-17 jestem zajety ;/ Objazdowka moze byc :)
krzywy
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-10-02, 10:55
Lokalizacja: DG

Post autor: krzywy »

Hercules to luźne polskie "Worthersee" a przy najmniej taki jest zamiar, więc tam nie ma żadnych konkurencjo ;)

W pt popołudniu na pewno będą już tam latać ;) przynajmniej w zeszłym roku o tej porze było już kilka dobrych fur
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

No na herculesie fajne furki można spotkać, poza tym jak byłem rok temu no to co po niektórych ładnie ponosilo. Generalnie grille, pałowanie fur (np. 1000KM supra, która ma miotacza płomieni z rury), palenie gumy, przejazdy po okolicy bo są naprawdę fajne traski. Rok temu jedynie pogoda mi nie siadła jak byłem bo padało, moim zdaniem fajnie się tam wybrać w swojej większej grupie :)

Ale spot z objazdowka też spoko :bmw:
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

To co Hercules w piatek ?? O ktorej wyjazd ?? 15-16??
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

Kurde pracuję do 17 :/ Powiedzmy, że zbiorę się trochę wcześniej z pracy, ale to będzie 16:30, wpadnę do domu się ogarnąć i przebrać i koło 17 wyjazd, jeszcze moją bym musiał zgarnąć z Katowic, więc nie wiem czy się piszecie na reprezentacyjny przejazd przez miasto czy lecicie w Tychach prosto na Dąbrowę Górniczą :D. Pytanie jeszcze gdzie się spotykamy. Patrzyłem na prognozy pogody to trochę lipa bo zapowiadają jakieś burze na piątek, ale one się tak sprawdzają w tym roku, że nie ma chyba co się nimi na razie sugerować.

Kto bierze grilla ? :D
czeng
Małopiszący
Posty: 36
Rejestracja: 2014-12-15, 13:09
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: czeng »

Siema. Jak możecie to podajcie jakiś nr na PW do kogoś kto będzie jechał to jak tylko w piątek będę wiedział czy dam rade jechać to się odezwę.
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

Wyślę Ci na PW zaraz, ale wydaje mi się że i tak trzeba by tutaj ustalić jakieś miejsce spotkania. Moim zdaniem najlepsze będzie okolica Pszczyny lub Tychy, bo kto pojedzie wiślanką to się przebije przez Żory do Pszczyny. Może McDonald/Orlen w Pszczynie ?
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

ja piątek odpuszczam z Hercules Tour... :sad:

KTOŚ CHĘTNY NA SPOT WIECZOREM W JAKIMŚ NEUTRALNYM MIEJSCU?? ŻORY RYNEK, PSZCZYNA RYNEK ? GLIWICE ?
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

Szkoda, ja tak czy inaczej się wybieram, więc jeżeli jest ktoś jeszcze chętny to dawać znać. Wyjeżdżam ok. 17 z Bielska-Białej
PRIMO
Przyjaciel klubu
Posty: 2331
Rejestracja: 2011-08-10, 21:26
Lokalizacja: Pielgrzymowice / SJZ

Post autor: PRIMO »

ja będe krążył z Michalikiem po okolicach pisać dzwonić gdzieś zawsze można podjechać!
NO SPEED NO FUN ;)
Obrazek
krzywy
Małopiszący
Posty: 22
Rejestracja: 2014-10-02, 10:55
Lokalizacja: DG

Post autor: krzywy »

gdzieś w Kato będziecie?
CHUDY
Przyjaciel klubu
Posty: 279
Rejestracja: 2015-06-11, 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post autor: CHUDY »

krzywy, jak byś jechał to się mogę z Tobą zabrać :-)
zinger
Zaawansowany forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 2014-06-01, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: zinger »

Dawać znać kto będzie jutro na Herculesie, dzisiaj było na co popatrzeć i z kim polatać po krętych drogach, jutro będzie tylko lepiej. Ja kimam na parkingu w samochodzie i jutro na pewno będę się tutaj kręcił jeszcze :) :bmw:


No i po Herculesie, było lepiej niż rok temu, bawara się spisała, mimo że nie miała lekko :D Szkoda, że się nie udało zebrać ekipą większą, liczę że uda się nam w przyszłym roku lepiej zorganizować, bo naprawdę warto na tą imprezę. Będę miał czas, to pozrzucam fotki/filmy i coś wrzucę na forum :) :bmw:
ODPOWIEDZ