I Zlot BMW TEAM SLASK 24.08.2008

Relacje, fotki i inne sprawy dotyczące imprez nie tylko klubowych
Awatar użytkownika
kasia
Zaawansowany forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2007-12-14, 19:32
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Post autor: kasia »

mógł by mi ktoś napisać jak dokładnie tam idzie dojechać bo znajomi z osiedla by chcieli przyjechać a nie wiedzą jak się tak jedzie
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

to centrum rydułtow. Jadac od wodzislawia trzeba skrecic w lewo przed PKSem i jechac nicaly kilometr. Po lewej stronie bedzie widac wszystko.
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
Alianz

Post autor: Alianz »

kasia pisze:mógł by mi ktoś napisać jak dokładnie tam idzie dojechać bo znajomi z osiedla by chcieli przyjechać a nie wiedzą jak się tak jedzie
Kasiu ja wszystko wiem to moege CI wytłumaczyć wszystko :cool:
valmont

Post autor: valmont »

Witam.
O co chodzi z tymi postami?? bo widze ze to sie obiaj o moja osobe a nie zabardzo wiem o co chodzi?? a tak na marginesie sam jestem wspol organizatorem i pomyslodawca terenu hehe wiec jaki mialbym w tym cel najezdzac na zlot sam nie moge sie go doczekac i licze na duzo frekwencje BMW.

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :bmw:

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 11:36 pm ]
zapomniałbym dodac zalatwilem dzis dmuchany zamek dla dzieci i samochodziki na akumulatory ... :P :kolebka:
Awatar użytkownika
Krzys
Site Admin
Posty: 6779
Rejestracja: 2006-12-19, 18:23
Kontakt:

Post autor: Krzys »

valmont, poprostu ta osoba ma te same IP co ty. I chcialem blokowac jego IP ale twoje by tez sie zblokowalo bo zauwazylem ze kozystacie z jednego dostawcy neta. Pozdro!
[you], wiesz jakie s� �arty elektryka???
- PORA�AJ�CE :lol:
baniol

Post autor: baniol »

Hejka koledzy. Wybraliście dobrą datę na imprezkę. Wpadam z rodzinką. Dzieciaki będą miały frajdę. Może przy okazji ktoś mi pomoże dopracować i pomóc w diagnozie wielu drobnych kłopotów z moją becią. Ciągle w niej coś nie tak. No ale to przy okazji. :bmw: Pozdrawiam i do zobaczyska. :bmw:
Ostatnio zmieniony 2008-08-21, 14:03 przez baniol, łącznie zmieniany 2 razy.
niski7

Post autor: niski7 »

Moze jeszcze wpadnie Robert z Zabrza, nie wiem czy kojarzycie jezdzi e34 taka zloto szara + e30 touring do driftu :)
Darkshine

Post autor: Darkshine »

Ja kojarze , fajna bryczka :wink:
KeMaS

Post autor: KeMaS »

masakra :shock: taka imprezka sie szykoje hoho nie ma bata musze wpasc do was na plochy :p tylko szkoda ze nie BMka ;(
Awatar użytkownika
Krisstoff
Maniak forumowy
Posty: 812
Rejestracja: 2008-08-05, 21:21
Lokalizacja: Czernica

Post autor: Krisstoff »

Widze cenę 10 zł od samochodu, a jaka jest cena za samo wejście na teren zlotu bez samochodu?
Obrazek
Tomek
Maniak forumowy
Posty: 3965
Rejestracja: 2006-10-16, 20:57
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek »

Krisstoff pisze:Widze cenę 10 zł od samochodu, a jaka jest cena za samo wejście na teren zlotu bez samochodu?
Osoba free :) Tylko auto...
zawias

Post autor: zawias »

Swobi napisz czy sie moge zabrać z Tobą :P
KeMaS

Post autor: KeMaS »

zawias co Ty nie przyjedziesz swoja bestia?
Awatar użytkownika
Przygoda
Maniak forumowy
Posty: 3297
Rejestracja: 2007-07-01, 21:58
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Przygoda »

Kemas ... zawias swoja bestie opchna prawie dwa miesiace temu ;)
Obrazek

było E36 316i sedan... było E36 320i coupe ... było kolejne E36 320i coupe ... było E46 316i ... JEST E39 528i :)
Awatar użytkownika
marcinek84
Małopiszący
Posty: 66
Rejestracja: 2008-08-03, 12:26
Lokalizacja: kraków

Post autor: marcinek84 »

Ja mam pytanie, czy szykuje się jakas zbiórka po drodze w jakimś charaktersytycznym miejscu? My będziemy jechać z kakowa A4, niewiadomo w ile jeszcze osób, potem przez katowice , gliwice i dalej na rybnik, bo tak mi mapa pokazała ... Jesli się gdzieś ustawiacie po drodze to prosze o informacje. My startujemy o 8 rano.
Do zobaczenia
Zablokowany